Zobacz zdjęcia (5)
Cicha Stanica, Siedlce - zdjęcie 1
Cicha Stanica, Siedlce - zdjęcie 2 Cicha Stanica, Siedlce - zdjęcie 3 Cicha Stanica, Siedlce - zdjęcie 4 Cicha Stanica, Siedlce - zdjęcie 5
1 / 5

Cicha Stanica id:48739

Siedlce, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras
 • dania regionalne
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 120

Cicha Stanica Siedlce to niezwykła restauracja na wesele, położona w cudownej lokalizacji tuż obok Zalewu nad Muchawką. Jeśli poszukujecie wyjątkowego i spokojnego miejsca na wesele w województwie mazowieckim, Cicha Stanica to strzał w dziesiątkę! Zajmujemy się także organizacją chrzcin, komunii, bankietów, koncertów i pikników.

Budynek Cichej Stanicy w Siedlcach wyróżnia się unikatową architekturą. Nasz obiekt swoją stylistyką nawiązuje do zabudowań charakterystycznych dla Warmii i Mazur - z czerwoną cegłą i litym drewnem. Cicha Stanica zyskała nawet miano „siedleckich mazur”.

Restauracja na wesele Cicha Stanica znajduje się pomiędzy siedleckim zalewem a lasem. Wspaniałe okoliczności przyrody sprawiają, że przyjęcia weselne organizowane w naszym obiekcie są fantastycznymi wydarzeniami, które pozostają na długo w pamięci Pary Młodej, jak i jej bliskich. Przestronna sala weselna w Cichej Stanicy w Siedlcach jest przystosowana na uroczystości dla 120 osób. Posiadamy stoły prostokątne na wesele. Wnętrze sali bankietowej jest klimatyczne i przytulne. Będzie idealnym tłem wesela w każdym stylu - również rustykalnego i boho.

Wyśmienita kuchnia to kolejny znak szczególny Cichej Stanicy. Dbamy o smak i wygląd potraw, dlatego menu weselne z pewnością zachwyci wszystkich uczestników przyjęcia. Nasi kucharze specjalizują się w daniach kuchni polskiej oraz naszego regionu. Menu weselne będzie dostosowane do oczekiwań Pary Młodej. Przyrządzimy także dania weselne wegetariańskie i wegańskie.

W naszym urokliwym ogrodzie posiadamy drewniane altany, w których to nasze Pary Młode organizują romantyczne śluby w plenerze. Na terenie restauracji na wesele znajduje się plac zabaw, w którym spędzać czas mogą najmłodsi weselnicy. Cicha Stanica to również baza noclegowa - posiadamy domki, w których po zabawie odpoczną Wasi goście weselni. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, dysponujemy także parkingiem.

Serdecznie zapraszamy do Cichej Stanicy w Siedlcach! Wesele w naszej restauracji będzie niezapomniane!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Nasz obiekt jest idealny do wyprawienia wesela. Jednak obsługujemy każdego rodzaju przyjęcie. Wieczór panieński czy kawalerski, poprawiny. Obsługujemy również chrzciny, komunie, urodziny.

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Nasz obiekt położony jest w malowniczym miejscu między lasem a Zalewem Siedleckim

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dobra kuchnia
Miła obsługa
Duże podwórko z placem zabaw

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Bez wątpienia jest to widok na wodę z sali weselnej.

Czy w danym terminie odbywa się tylko jedno wesele/jedna impreza okolicznościowa?

W przypadku wesel gwarantujemy wyłączność obiektu.

liczba odwiedzin: 1468

Popularne miasta w okolicy