Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier , Słupsk - zdjęcie 1
Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier , Słupsk - zdjęcie 2 Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier , Słupsk - zdjęcie 3 Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier , Słupsk - zdjęcie 4 Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier , Słupsk - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki dym - Taniec w Chmurach + Fontanny Iskier id:41921

Słupsk, pomorskie

O nas

Dzień dobry ! :)

Ciężki dym – Najlepsza atrakcja na Twoje wesele, w końcu sam I taniec to jeden z najważniejszych elementów niemal każdego wesela, okazujący szacunek dla zaproszonych gości, młoda para jako gospodarz imprezy, rozpoczyna jej taneczną część. Skoro dzień jest wyjątkowy, podobnie jak Wasze kreacje, oraz wiele elementów jakie Was otaczają, dlaczego nie urozmaić równie ważnej części Waszego wesela, która niejednokrotnie dostarcza wyższego poziomu stresu niż przysięga podczas zaślubin?!

Wierzę, że zgodzicie się ze mną, że atrakcja jaką jest ciężki dym podczas pierwszego tańca to bardzo dobry pomysł !!!
Dym sprawi że podczas tańca poczujecie się Państwo jak w chmurach a efekt i zadowolenie zostanie w pamięci, szczególnie wtedy gdy dołączymy do niego fontanny iskier.


Taniec w chmurach jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które świetnie sobie radzą na parkiecie jak i również dla tych, których ten element przyprawia o dreszcze przerażenia. Ekipa Foto & Video będzie miała możliwość uchwycenia niesamowitych kadrów, a goście będą oczarowani Waszym występem.

Zachęcam Państwa do skorzystania z tej mega atrakcji jaką bez wątpienia jest profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu, która jest bardzo wydajną maszyną schłodzoną za pomocą suchego lodu, dzięki czemu efekt jest tak widowiskowy. Poniżej kilka ujęć z użyciem wytwornicy ciężkiego dymu do I tańca.

Pozdrawiam Cię Paweł - DJ PI

*Wszystkie zdjęcia należą do PHU Promo & Events Paweł Matusiak, zabrania się kopiowania na inne portale oraz wykorzystywania ich bez zezwolenia

liczba odwiedzin: 511