Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 1
CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 1 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 2 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 3 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 4 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 5 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 6 CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 7
CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!!, Jasło - zdjęcie 8
1 / 26

CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!! id:34247

1000 zł / całość
Jasło, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
509-297...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Cadillac
  • Kolor: niebieski
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

Firma; Classic Cars świadczy usługi z zakresu wynajmu samochodów zabytkowych na terenie całego kraju.Oferta jest skierowana do osób ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm.
W ofercie firmy Classic Cars znajdą Państwo unikatowe samochody zabytkowe,które budzą emocje i wywołują ogólny podziw.Prezentowane samochody uczestniczyły w wielu zlotach samochodów zabytkowych, sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych.
Oferta obejmująca świadczenie usługi wynajmu dotyczy:
- przejazdu z miejsca zamieszkania Pana Młodego do miejsca zamieszkania Pani Młodej
- przejazdu  Młodej Pary do Kościoła,
- przejazdu na miejsce uroczystości oraz sesję zdjęciową. 
 W cenie wynajmu ponadto otrzymują Państwo:
- wynajem samochodu z kierowcą z limitowanym czasem świadczenia usługi do 5 h(czas liczony jest od chwili przyjazdu samochodu na miejsce)
- dekorację samochodu(kwiaty sztuczne)
- tablice rejestracyjne (Młoda Para,Nowożeńcy)
Usługa PREMIUM zawiera:
- dekorację samochodu z żywych kwiatów, uwzględniającą Państwa sugestie dotyczące m.in. projektu dekoracji a także koloru i gatunku kwiatów
- dedykowane tablice rejestracyjne na specjalne zamówienie.
- indywidualna sesja zdjeciowa z samochodem w dniu ślubu
- samochód dostepny bez sciśle okreslonego limitu czasowego
- opcja prowadzenia samochodu przez Pare Mlodą(obejmuje miedzy innymi instruktaż oraz jazdę próbną w dniu świadczenia usługi.
.
(sesja w dniu ślubu ma charakter krótkiego reportażu zdjęciowego, stanowiącego swoistego rodzaju pamiątkę dla Państwa.Sesja odbywa się po pierwszym tańcu Państwa Młodych i trwa max 25-30 min.Kwestia pleneru w gestii fotografa.Istnieje możliwość wykonania sesji na miejscu uroczystości lub w najbliższej okolicy.)
CADILLAC DE VILLE
Cadillac de Ville jest synonimem prestiżu i luksusu tamtych lat. Samochód Elvisa Presleya i Marilyn Monroe. Ten 6 osobowy amerykański krążownik produkowany w tych latach dla specjalnej klienteli posiada bardzo bogate, luksusowe wyposażenie: skórzaną tapicerkę, klimatyzację, pełną elektrykę, silnik 7.0 V8 345KM i jest w 100% oryginalny
DODGE DART PIONEER
Samochód bardzo unikatowy,jedyny taki egzemplarz w Polsce!Zdjęcia nie oddają w pełni jego niepowtarzalnego wyglądu.Prezentuje sie znakomicie i budzi ogólny podziw.Posiada silnik o pojemności 3.7 litra.Samochód jest w 100% oryginalny
BUICK RIVIERA BOAT-TAIL
Zjawiskowy,potężny i kultowy Muscle Car.To określenia,które oddają niepowtarzalny charakter prezentowanego samochodu.Ikona amerykańskiej motoryzacji,uznawana za najpiękniejszy a zarazem najbardziej kontrowersyjny projekt.Personal Luxury Car-taką nazwą było określane to luksusowe coupe w latach 70-tych.Prezentowany Państwu egzemplarz posiada silnik o poj.7.5 V8 315 KM 617 Nm i jest najbardziej poszukiwaną wersją z centralną konsolą.Samochód mogą prowadzić Państwo Młodzi MERCEDES 560 SEC
Królewskie i luksusowe dwudrzwiowe coupe z silnikiem o mocy 300 KM 5.6 V 8 w najbogatszej wersji wyposażenia.Filmowa"ślicznotka"z filmu Świadek Koronny i serialu Odwróceni.Dostojnie i z klasą S samochód prowadzą Państwo Młodzi.
MERCEDES CLS50S MKB
Mercedes CLS 50S MKB nie jest zwykłym seryjnym samochodem.To limitowana wersja, poddana profesjonalnemu tunningowi przez niemiecka firmę MKB.Samochód łaczy swoim charakterem sport i elegancję.Lakier Alabaster White pieknie wyglada na zywo w połączeniu z czarną skórzaną tapicerką.Silnik V8 400 KM.pozwala płynnie pokonywać kolejne kilometry.

Oferta Classic Cars

Oferta

1000zł/ całość

PakietPODSTAWOWY PREMIUM

od 1000 do 2000zł/ całość

Ceny ustalane są indywidualnie.W zależności od wyboru samochodu ,pakietu ,oraz dodatkowych opcji.
Podstawowa usługa zawiera:
- wynajem samochodu z kierowcą z limitowanym czasem świadczenia usługi do 5 h.
- dekoracja samochodu ( kwiaty sztuczne).
Usługa Premium zawiera:
- dekoracja samochodu z żywych kwiatów,uwzględniająca Państwa sugestie(kolor i gatunek kwiatów wedle Państwa uznania),
- dedykowane tablice rej.(Młoda Para,Nowożeńcy lub inne na Państwa życzenie) 
- indywidualna sesja zdjęciowa z samochodem w dniu ślubu.
- samochód dostępny bez ściśle określonego limitu czasowego.
- opcja prowadzenia samochodu przez Parę Młodą(opcja obejmuje miedzy innymi instruktaż oraz jazde próbną w dniu swiadczenia usługi.)

Sesja w dniu ślubu ma charakter krótkiego reportażu  zdjęciowego, stanowiącego swoistego rodzaju pamiątke dla Państwa.Sesja odbywa się po pierwszym tańcu Państwa Młodych i trwa max 25-30 min.Kwestia pleneru w gestii fotografa.Istnieje mozliwość wykonania sesji na miejscu uroczystości lub w najblizszej okolicy do 5 km.

Opinie Classic Cars (1)

CLASSIC CARS...Cadillac,Dodge,Riviera,SEC!!! id:34247
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Lubcza
Data dodania: 10-05-2022

Nie tylko piękne i zadbane zabytkowe auta, ale też bardzo kulturalny, sympatyczny i elastyczny kierowca. Bardzo przyjemnie jechało się do ślubu w pięknym Dodge'u z przemiłym człowiekiem. Świetna współpraca. Gorąco polecam!

Paweł
30-11-2022

Dziękuję za Państwa opinię.Pozdrawiam serdecznie.

Kontakt Classic Cars

Nazwa firmy: Classic Cars
NIP: 6851173040
Imię i nazwisko: Paweł Wiejowski
Adres: Jasło, ul. Z.Krasińskiego 79, 38-200, woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
509-297...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4047
Zadzwoń
509-297...
Napisz

Popularne miasta w okolicy