Coemi DJ & Live Music, Wodzirej, światło, efekty.. id:17637

Oferta
Dodaj do plannera

Profesjonalny Wodzirej Wojciech Zięba & DJ zapewnia zorganizowanie i prowadzenie WASZEGO WESELA Z KLASĄ!

Coemi DJ & Live Music to SIŁA MUZYKI, a przede wszystkim rewelacyjne połączenie radości grania, twórczych pomysłów i ogromnej ilości pozytywnej energii płynącej prosto z serc wykształconych muzyków. Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, oraz zawody związane z muzyką, to wszystko spotyka się w naszym zespole i daje wspaniały efekt.

Naszym atutem jest niewątpliwie ciekawa konferansjerka i bardzo dobry kontakt z publicznością.

Warto podkreślić, iż do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby uczestników oraz preferencje muzyczne klienta.
Coemi DJ & Live Music ceni sobie wartość artystyczną muzyki, do której podkreślenia używa profesjonalnych instrumentów muzycznych, nagłośnienia, oraz oświetlenia i efektów scenicznych.


Koncert akordeonowy "Pod dachami PAryża" lub fortepianowy to rewelacja, która jest w zasięgu Twojej ręki. Wielkie możliwości twórcze, niespożyta energia i pasja do muzyki, to nasza siła na to, aby Wasze wesele było niezapomniane.

Coemi DJ & Live Music zapewnia obsługę muzyczną wesel i poprawin, dodatkowe atrakcje, zabawy i konkursy, a także najnowsze rozwiązania oświetlenia estradowego.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie przy wyprowadzeniu
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 2

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Zapraszamy do kontaktu, celem wyceny naszych usług przy konkretnym zamówieniu np. wesele + poprawiny, dekoracje światłem, efekt ciężkiego dymu, itp.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Coemi DJ & Live Music, Wodzirej, światło, efekty.. id:17637
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Andzrej i Natalia Dodano: 17-03-2016
(5)
Gorące podziękowania dla najcudowniejszej orkiestry na świecie i wszystkich galaktykach. Wszyscy goście weselni bawili się świetnie przy Waszej wspaniałej muzyce, a zabawy były najlepsze na świecie i wprowadziły cudowną atmosferę. Będziemy Was wspominać do końca życia jako najlepszą ekipę wesela. z gorącymi pozdrowieniami

Andrzej i Natalia P.S. Flet is THE BEST
Autor: Monika i Alan Dodano: 25-01-2016
(5)
Z całego serca serdecznie chcieliśmy podziękować zespołowi COEMI za wspaniale prowadzoną uroczystość weselną. Wszyscy uczestnicy zabawy byli zachwyceni przebiegiem i atmosferą uroczystości, bo dzięki Wam wszyscy dobrze się bawili i będą długo wspominali to wesele. Trzymajcie kochani tak dalej i nie zmieniajcie się bo jesteście wspaniali. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Monika i Alan

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Coemi DJ & Live Music, Wodzirej, światło, efekty..
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81 173
Data dodania: 12-12-2015
Liczba odwiedzin: 975

Nowe ogłoszenia