Confetti Time Wedding Planners & Event Managers

Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalnych konsultantek ślubnych i event managerek zajmujących się organizacją ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja wszystkich powierzonych nam imprezy była dopięta na ostatni guzik. Nie boimy się oryginalnych i niestandardowy pomysłów, ponieważ chcemy, żeby każde przyjęcie było wyjątkowe. Jeśli obdarzycie nas swoim zaufaniem, niczym nie będziecie musieli się martwić i stresować ani przed, ani w dniu uroczystości. Stawiamy na wysoką jakość i dobry kontakt z naszymi Klientami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, kiedy to wspieramy, doradzamy i prowadzimy Was przez całą piękną organizacyjną podróż.

Confetti Time Wedding Planners & Event Managers
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Łódź
Data dodania: 22-08-2021

Paulina i Ola z Confetti Time to anioły dla każdej pary młodej! Zdecydowałam się na usługi CT w zakresie koordynacji naszego dnia, gdy podczas organizacji zdałam sobie sprawę, ile obowiązków byłoby na mojej głowie. Wyszukałam kilka firm, z każdą przeprowadziłam rozmowę, a po poznaniu Oli i Pauliny wiedziałam, że jeśli mam komuś zaufać, to tylko im!
Dziewczyny to profesjonalistki, które przede wszystkim słuchają swoich klientów i pomagają im spełnić marzenia. Proponując różne pomysły lub rozwiązania nigdy nie narzucały swojej wizji. Pomagały nam w ostatecznym wyborze niektórych podwykonawców, a w awaryjnej sytuacji poleciły nam zaufaną firmę, z których byliśmy bardzo zadowoleni!
Paulina i Ola to kochane dziewczyny. Goście do dziś dzień je wspominają i mówią, że zawsze były gotowe do pomocy. Dzięki dziewczynom wiedziałam, że o nic nie muszę się martwić w dniu ślubu.
Jeśli ktoś się nadal zastanawia, czy taka usługa to potrzeby kolejny wydatek w dniu ślubu, to szczerze mówię, że tak i na pewno praca, zaangażowanie, profesjonalizm i pomoc dziewczyn jest warte swojej ceny!
Serdecznie polecamy CT każdemu! Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze przyjemność skorzystać z ich usług w przyszłości. Gorąco pozdrawiamy, P&P ❤

Nazwa firmy: Confetti Time
Imię i nazwisko: Aleksandra Kowalczyk-Roman
Adres: Łódź, woj. łódzkie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:09 - 20:00 Wt: 00:09 - 20:00 Śr: 00:09 - 20:00 Cz: 00:09 - 20:00 Pt: 00:09 - 20:00 Sb: 00:09 - 20:00 Nd: 00:09 - 20:00
liczba odwiedzin: 2114

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie