Cracow Golden Quintet-na TEN wyjątkowy dzień! id:22407

Oferta
Dodaj do plannera

Uznany za jeden z najlepszych kwintetów dętych młodego pokolenia, koncertujący w całej Europie, Cracow Golden Quintet ma przyjemność zaoferować Państwu oprawę muzyczną ślubu. Nasze unikalne brzmienie wprowadzi niepowtarzalny nastrój podczas ceremonii zaślubin i sprawi ze TEN dzień pozostanie na długo w pamięci Waszej i Waszych gości.

Oferujemy niepowtarzalną i piękną oprawę ślubu, obiadu weselnego czy spotkania biznesowego.
Nasz szeroki i różnorodny repertuar utworów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy także otwarci na propozycje utworów proponowanych przez przyszłych małżonków.Nasz zespół powstał z chęci wspólnego muzykowania, podobnych doświadczeń i postrzegania muzyki, a przede wszystkim przyjaźni.
Kwintet wykonuje muzykę od epoki klasycyzmu po współczesność oraz aranżacje rozrywkowych przebojów. Dzięki tak szerokiemu spektrum Ensamble potrafi oczarować muzyką każdy rodzaj publiczności.
Kwintet tworzą uzdolnieni młodzi instrumentaliści. Każdy z nich jest laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów w kategorii solowej.
Zespół może pochwalić się ogromnymi sukcesami jakimi są: zdobycie pierwszej nagrody na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Kameralnych w Jaworze (listopad 2015), pierwszego miejsca w konkursie London International Music Competition (grudzień 2015), pierwszego miejsca w Rome International Chamber Music Competition (kwiecień 2016), pierwszego miejsca w Madrid Music Competition for Winds (kwiecień 2016), pierwszego miejsca na International Competition „Davorin Jenko” w Belgradzie (marzec 2016) i drugiej nagrody na „Enkor” Competition Dusseldorfie (luty 2016).

Formację tworzą:
Monika Frątczak- flet
Damian Świst- obój
Tomasz Sowa- klarnet
Kinga Lupa- waltornia
Małgorzata Wygoda- fagot

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • flet
  • klarnet

Pozostałe:

  • ilość osób: 5

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / występ

W podanej kwocie zawiera się oprawa muzyczna całej ceremonii oraz dojazd.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

512-792...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Cracow Golden Quintet
Imię:Małgorzata
Nazwisko:Wygoda
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-036
Adres:Przemyska
Data dodania: 10-08-2016
Liczba odwiedzin: 444

Polecamy

Nowe ogłoszenia