Zobacz zdjęcia (4)
Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez, Zambrów - zdjęcie 1
Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez, Zambrów - zdjęcie 2 Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez, Zambrów - zdjęcie 3 Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez, Zambrów - zdjęcie 4
1 / 4

Cuda Wianki - Studio Dekoracji Imprez id:11983

Zambrów, podlaskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

CUDA WIANKI - to firma zajmująca się przede wszystkim dekoracjami kwiatowymi, oświetleniowymi i materiałowymi na uroczystości takie jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, jubileusze i inne. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i firm poszerzyliśmy naszą działalność o dekoracje imprez i wnętrz dla restauracji, biur, salonów sprzedaży i instytucji publicznych.

Dekoracjami zajmujemy się już od dobrych kilku lat. Wyczarujemy wszystko - od drobnych butonierek, bukietów ślubnych, dekoracji światłem, dekoracji kościoła, sali weselnej czy podziękowań dla rodziców i gości. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i propozycje, a klient jest naszym priorytetem. Pragniemy sprawić, aby to Państwa uroczystość była wyjątkowa i zapadła na długo w pamięci, dlatego każdą dekorację wykonujemy pod indywidualne zamówienie z dbałością o każdy szczegół i detal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a możesz być pewny, że wraz z zespołem zaplanujemy dla Ciebie niepowtarzalną i wyjątkową dekorację.

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

liczba odwiedzin: 5737

Popularne miasta w okolicy