Zobacz zdjęcia (5)
CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU, Gdańsk - zdjęcie 1
CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU, Gdańsk - zdjęcie 2 CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU, Gdańsk - zdjęcie 3 CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU, Gdańsk - zdjęcie 4 CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU id:30266

Gdańsk, pomorskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
785-910...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

CUDNE MINUTY FOTO zatrzymujemy w kadrze Wasze najpiękniejsze chwile .

Dzień ślubu to reportaż ślubny ukazujący Młodą Parę w tym niezwykle wyjątkowym dniu pełnym miłości, emocji, wzruszeń, najpiękniejszych uczuć,
to Wasza niepowtarzalna historia tego dnia a jednocześnie historia Waszej miłości. Pary Młode wybierając nas otrzymują zdjęcia z perspektywy dwóch fotografów, pary - małżeństwa i spod oka dwojga niezależnie fotografujących osób , staramy się uchwycić cenne dla Was momenty, najdrobniejsze detale, oraz wydarzenia tego dnia.

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka na lata lub nawet na wieki, będą je przecież oglądać również kolejne pokolenia po Was , warto jest więc powierzyć reportaż ślubny osobom zaangażowanym, doświadczonym, profesjonalnym i zaufanym.

W zakresie reportaży ślubnych, sesji narzeczeńskich, plenerów - działamy na terenie województwa pomorskiego, ale również na terenie Polski.

Sesje poślubne staramy się zawsze zaplanować i łączyć Wasze marzenia, wyobrażenia, to co lubicie, jak spędzacie wolny czas lub jakie macie pasje i hobby z naszym doświadczeniem - co daje gwarancję wspaniałych zdjęć ślubnych, do których będziecie wracać latami. W Trójmieście czy okolicach, w kraju lub za granicą, nad morzem lub w górach , nad jeziorem lub w lesie, na polu lawendy czy też dojrzałego zboża, w kwitnącym sadzie jabłoni czy też rzepaku, letniej łące czy jesiennym parku, sielskie, rustykalne, glamour, eleganckie, pałacowe - pomysłów i możliwości jest tak wiele jak wiele historii zakochanych osób .
Jesteśmy absolwentami wielu warsztatów fotografii artystycznej i ślubnej. Wybieraj

Posiadamy licencje Kurii Biskupiej dla fotografów do wykonywania reportaży ze ślubów oraz innych uroczystości liturgicznych takich jak np. chrzciny w obiektach sakralnych i kościołach.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli tutaj jesteś spodobały się Tobie nasze zdjęcia :-) super :-) dodamy jeszcze, że Pary Młode wybierając nas otrzymują zdjęcia z perspektywy dwóch fotografów, pary - małżeństwa i spod oka dwojga niezależnie fotografujących osób. Nasze zdjęcia przedstawiają więc opowieść o Was, historię dnia Waszego ślubu, Wasze emocje i uczucia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest różnorodna i dostosowana do Waszych potrzeb, w słuchujemy się w nie i przygotowujemy ją tak aby jak najlepiej pasowała do Waszych uwarunkowań, marzeń, planów czy zamysłów. Czym sie wyróżnia nasza oferta, widać na zdjęciach, które są ponadczasowe, dopracowane, pełne koloru, emocji, uczuć, czasem eteryczne a czasem energiczne. Przedstawiamy nimi opowieść o Was :-)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Wyróżnienia fotografii portetowej np. Child photo competition, This Magazine - publication group

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzinowy ustalamy z Wami wspólnie w zależności od Waszych potrzeb, planu dnia, godziny ślubu. Niemniej jednak reportaż kończymy maxymalnie do 1 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż PRZYGOTOWANIA , BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, CEREMONIA ŚLUBNA

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem rozpoczęła się 15 lat temu ale filmy wykonujemy póki co :-) na własne potrzeby :-) wybraliśmy fotografię i tym się zajmujemy profesjonalnie :-)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się już od lat 90 -czasów szkoły średniej i uczęszczania do koła fotograficznego, gdzie zdjęcia robione były aparatami analogowymi i wywoływane w ciemni. Następnie pasję fotografowania kontynuowaliśmy w akademickim kole fotograficznym przy Politechnice Gdańskiej. To pozwoliło dogłębnie nabyć wiedzę techniczną w zakresie zależności występujących w fotografii dotyczących światła, cieni, efektów, fotografowania w trudnych warunkach.Poznanie całego procesu od naciśnięcia spustu migawki po wywołanie zdjęcia, jest bezcennym doświadczeniem, które procentuje również teraz kiedy do dyspozycji mamy nowoczesny sprzęt fotograficzny. Doświadczenia i umiejętności nabytych przez te lata nie zastąpią żadne tryby automatyczne w aparatach - z resztą pracujemy tylko i wyłącznie w manualu :-

Duży progress przyniosła również współpraca po studiach z jedną z największych firm w branży fotograficznej zajmującej się dystrybucją sprzętu topowych marek NIKON, CANON, SONY i udział w wielu branżowych warsztatach, szkoleniach, targach fotograficznych. )

Nie bez znaczenia był udział w wielu warsztatach fotograficznych u topowych fotografów cenionych w Polsce jak również za granicą zarówno w fotografii ślubnej, jak i porterowej oraz dziecięcej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy oboje od 15 piętnastu lat

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

kontakt z ludźmi, uśmiech, radość, łzy wzruszeń, eksplozję emocji , satysfakcję, siłę tworzenia oraz świadomość jak bardzo ważne pamiątki na lata tworzymy

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od 15 lat jesteśmy wierni niezawodnej i topowej marce NIKON

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest ważne dla komfortu pracy, ale też bezpieczeństwa i gwarancji, że zdjęcia będa wykonane w najwyższej jakości, zostaną zarejestrowane, a sprzęt bedzie gotowy do działania w każdym newralgicznym momencie Waszego najpiekniejszego dnia w życiu - dnia Waszego ślubu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Niezmiennie i stale - mega petarda duet w życiu i pasji jaką była i jest fotografia. Kochamy to !!!

Jak ubieramy się na wesele?

Pary wybierając nas zapraszają nas na swoje wesele, swój ślub i do swojego domu. W związku z czym ubiór nasz jest adekwatny do rangi wydarzenia jakim jest ślub = a więc ubieramy się elegancko. Pracując z Wami tego dnia chcemy się w mieszać w tłum :-) stać się częścią imprezy, wydarzenia i robiąc zdjęcia podpatrywać, nie przeszkadzać i chwytać wszystkie fajne, ulotne momenty :-)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

on-line you tube oraz nośnik elektroniczny np pend drive

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

On-line na naszej stronie w Strefie Klienta oraz w formie elektronicznej transferem do pobrania bezpośrednio na Wasz komputer

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiały to około 4 miesięcy czasem 6 miesięcy w zależności od ilości i kumulacji prac w danym terminie . Rozliczenie następuje ZAWSZE DOPIERO PRZY ODBIORZE zdjęć, a więc nie obciążamy Was w przededniu ślubu , a Wy macie po ślubie czas na odsapnięcie finansowe po wydatkach związanych z organizacją ślubu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak oczywiście oboje posiadamy licencję i specjalną legitymację uprawniającą nas do fotografowania w kościele :-)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Zajmujemy się fotografią ślubną i nie kręcimy video z użyciem drona, stad też nie musimy posiadać tego typu uprawnień.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Petarda sztos !!! Złapany moment !!! Emocje !!! Miłość !!! Wzruszenie !!! To zdjecie, o którym mysli się długo i niesie ze sobą duży ładunek emocji lub treści :-)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ślubu i wesela lubimy uwieczniać i zawsze wyłapiemy i ustrzelimy jakieś fajne sztosowe foty :-)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście - teraz mając do dyspozycji tanie linie lotnicze, umawiamy się gdzie i lecimy !!! Paryż, Rzym, Islandia - no problem !!! Lecimy !!!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

To jest tak róznorodne jak nasze pary i ich charakter ;-) najczesciej oczywiście łono natury, z racji tego że pochodzimy z Trójmiasta najcześciej tutaj fotografujemy w przepięknych plenerach okolic od sesji poślubnych na plaży po sesje w lasach, na łąkach, starym mieście :-) zerknijcie na naszą stronę

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce w którym realizowaliśmy usługę były to ruiny fabryki, stara gorzelnia, ruiny kościoła, stadion piłkarski

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszej pracy to odpowiedzialność i rzetelne, piękne, ponadczasowe zdjęcia - to nasz cel najwyższa jakość i ambicja do tego aby zrobić dla Was jak najlepsze zdjęcia

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis na znakomitą zabawę na weselu - to bycie sobą, cieszyć się i śmiać, szaleć na całego i bawić tak jak lubicie. Czy będzie DJ czy orkiestra, czy będzie taka sałatka czy inna , czy będzie taka wódka czy inna - nie jest to tak istotne jak wasze nastawienie w tym dniu, otoczenie się ludźmi których lubicie, wrzucenie na luz i świętowanie waszej miłości na całego.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski w stopniu zaawansowanym, komunikatywnym w mowie i piśmie

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Bardzo lubimy fotografie twórców amerykańskich i rosyjskich. Natomiast nie wzorujemy się i nie naśladujemy. Przez lata wypracowaliśmy własny styl fotografii i obróbki, który z roku na rok zyskuje coraz więcej odbiorców.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście nasza oferta zawiera kilka opcji do wyboru, zawsze bierzemy pod uwagę wasze potrzeby

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Kiedy wystąpią trudne warunki pogodowe, zawsze szukamy takich miejsc aby komfortowo móc zrobić sesję np. zacisze kawiarni :-) Zdjęcia można zrobić wszędzie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą, wiemy jak pracować w trudnych warunkach oświetleniowych pod katem technicznych zaawansowanych ustawień aparatu, dysponujemy również odpowiednim sprzętem, który również ma parametry umożliwiające zdjęcia w ciężkich warunkach oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

aktualne trendy w fotografii ślubnej są różnorodne od stylu boho, po glamour, fine art weddings :-)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

energetyczne, pełne zwrotów akcji, retrospekcji teledyski ślubne

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

na bezludną wyspę ;-) zabralibyśmy siebie :-) maczetę i ogień :-)

Nasze pasje.

Nasza pasją od 20 lat jest fotografia, ale mamy również inne pasje jak turystyka kolarska, podróże i narty :-)

Ciekawostki na nasz temat.

miłość do zwierząt, energiai i zapał w działaniu ot ciekawostka :-) jak nas poznasz to się przekonasz :-)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Nie mamy jednej ulubionej książki ani filmu :-) z książek lubimy Grocholę, ostatnio Remigiusza Mroza i serię z Chyłką :-) a filmy od portuglaskich reżyserów po naszych polskich :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (20)

CUDNE MINUTY FOTOGRAFIA ŚLUBNA - 3 PAKIETY DO WYBORU id:30266
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sara & Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 05-12-2021

Ogromnie dziękujemy za przepiękne zdjęcia ślubne !!! Warto było czekać bo jest na co !!! Uchwyciliście wszystkie momenty, piekna kolorystyka zdjęć a sesja poślubna przerosła nasze wyobrażenia . Dziękujemy to za mało !!! Buziaki kochani !!! Najlepsza ekipa ever !!!!

Marek
05-12-2021

Dziękujemy będziemy długo wspominać ten przepiękny dzień !!! Do zobaczenia buziaki !!!!

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 28-11-2021

Ta 5 to zdecydowanie za mało- gdyby była możliwość to nawet dałabym ocene 100! Na Agę i Marka trafiliśmy w sumie przypadkiem juz jakiś czas temu i odrazu stwierdziłam, ze to to oni będą naszymi fotografami w tym szczególnym dla nas dniu! Nie zawiedliśmy się. Wraz z mężem bardzo stresowaliśmy się przed pierwszą profesjonalną sesja zdjęciową po ślubie. Aga i Marek stworzyli taką atmosferę ,ze w pewnym momencie zapomnieliśmy, że ktoś nam robi zdjęcia.:) Bardziej czuliśmy się jak na spotkaniu ze znajomym- ,a prawie w ogóle się wcześniej nie znaliśmy. Na weselu było tak samo- pełen luz, oboje byli prawie niezauważalni miedzy gośćmi- a o to przecież chodzi ;) Znakomite oko i swój styl, którego się trzymają przez co zdjęcia są bardzo klimatyczne i dokładnie obrazują to jakie emocje towarzyszyły nam i gościom! Lepszych fotografów nie mogliśmy sobie wymarzyć i polecamy BARDZO!

POZDRAWIAMY I DO ZOBACZENIA!

Marek
03-12-2021

Kochani dziękujemy Wam bardzo !!! To była prawdziwa przyjemność móc towarzyszyć Wam w tym dniu !!! Pozdrawiamy i do zobaczenia :-)

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Ostrowo
Data dodania: 02-03-2021

Serdecznie polecam. Przepiękne zdjęcia. Najważniejszy dzień w życiu dzięki Agnieszce i Markowi staje się mniej stresujący. Wspaniała ekipa, pełen profesjonalizm, masa świetnych pomysłów. Dziękujemy :)

Marek
11-03-2021

Dziękujemy :) było magicznie ! Od rodzinnej, ciepłej atmosfery, po cudowne Ostrowo, które dało piękne tło dla Waszej miłości. Będziemy długo pamiętać i wspominać :)

K
Karolina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Gdańsk
Data dodania: 03-02-2021

wiedzieliśmy, że trafiamy na super ekipę , ale to jak się z nimi pracowało jak bardzo się starali i jaki klimat stworzyli to 6+! Polecamy warto !!!! Dziękujemy Karola z Matim :)

Marek
03-02-2021

dzięki !

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2020
Gdańsk
Data dodania: 03-02-2021

Serdecznie polecamy duet foto Agę i Marka, którzy z ogromnym zaangazowaniem towarzyszli nam w dniu naszego ślubu, zdjęcia, które dla nas wykonali są przecudowne ! Kamila i Łukasz

Marek
03-02-2021

Dziękujemy bardzo ! Niesamowite okoliczności i dzień pełen niesamowitych emocji było fantastycznie !

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Warszawa
Data dodania: 03-02-2021

Cudne minuty polecili nam nasi znajomi, którzy pokazali nam zdjęcia z ich sesji w wykonaniu Agi i Marka. Od razu ujęły nas niesamowite kadry a ta sesja nad morzem szczególnie.Wymarzyliśmy sobie również taka sesje i efekt zdjęć przerósł nasze najśmielsze oczekiwania:) każdemu polecamy, kto chce efektu wow. Kolejna nasza sesja to brzuszkowa:) tylko Cudne minuty! Polecamy Kasia i Andrzej.

Marek
03-02-2021

dziękujemy kochani !!!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Gdańsk
Data dodania: 02-03-2020

Razem z moim mężem przeżyliśmy niesamowite chwile podczas naszej uroczystości ślubnej, które zostały uchwycone przez fotografów Agnieszkę oraz Marka w sposób cudny, wyjątkowy, zatrzymując klatka po klatce tę magię naszego najważniejszego dnia w życiu, nasze emocje, emocje naszych bliskich, które są widoczne na każdym zdjęciu .To dla nas wspaniała pamiątka, ktora bedzie nam przypominała ten wyjątkowy dzień. Polecamy również sesje w plenerze w wykonaniu Cudnych Minut. Na pewno skorzystamy z usług wykonania zdjęć sesji brzuszkowej czy rodzinnej 😊

Marek
03-03-2020

bardzo dziękujemy że mogliśmy być z Wami w tak ważnym dniu , cieszymy się na kolejne spotkania z Wami :-) dziękujemy za dodanie opinii

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Gdańsk
Data dodania: 02-03-2020

Piękne zdjęcia w romantycznej scenerii. Polecam!

Marek
03-03-2020

bardzo dziękujemy za taką ocenę :-) jest nam niezmiernie miło :-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
785-910...
liczba odwiedzin: 7260
Zadzwoń
785-910...
Napisz

Popularne miasta w okolicy