Zobacz zdjęcia (5)
Cukiernia Joker poleca torty weselne!, Miejska Górka - zdjęcie 1
Cukiernia Joker poleca torty weselne!, Miejska Górka - zdjęcie 2 Cukiernia Joker poleca torty weselne!, Miejska Górka - zdjęcie 3 Cukiernia Joker poleca torty weselne!, Miejska Górka - zdjęcie 4 Cukiernia Joker poleca torty weselne!, Miejska Górka - zdjęcie 5
1 / 5

Cukiernia Joker poleca torty weselne! id:22257

Miejska Górka, wielkopolskie

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

Cukiernia Joker to firma rodzinna, która powstała w 1999 roku. Już na samym początku działalności, za cel obraliśmy sobie wytwarzanie przepysznych ciast o niezapomnianym smaku.

Cukiernia prowadzona jest przez małżonków Marię i Marka Buchowskich, którzy od początku jej powstania wspólnymi siłami dbają, aby nasze ciasta odznaczały się najwyższą jakością oraz troszczą się o dobre samopoczucie naszych cukierników i satysfakcję klientów.
Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców oraz opieramy się na własnych, sprawdzonych recepturach. Posiadamy świetnie wyszkolony personel produkcyjny, a wyposażenie naszej cukierni, należy do najnowocześniejszych w Polsce.

Stawiamy zarówno na tradycję, jak i na innowacyjność, starając się przy tym czerpać co najlepsze ze starych i nowych metod wyrobu ciast. Łączymy doświadczenie z pasją, aby dostarczyć Państwu słodkości, których smak przekroczy Państwa oczekiwania.
Proponujemy wykonanie tortów weselnych wraz z doborem odpowiednich ciast a także - modnego ostatnio- słodkiego bufetu. Zachęcamy do kontaktu :)

liczba odwiedzin: 8941

Wyjątkowe sale weselne w mieście Miejska Górka

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie