Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Cukiernia Joker poleca torty weselne! id:22257

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Miejska Górka, wielkopolskie
Data dodania: 28-07-2016
Liczba odwiedzin: 1165

Oferta

Cukiernia Joker to firma rodzinna, która powstała w 1999 roku. Już na samym początku działalności, za cel obraliśmy sobie wytwarzanie przepysznych ciast o niezapomnianym smaku.

Cukiernia prowadzona jest przez małżonków Marię i Marka Buchowskich, którzy od początku jej powstania wspólnymi siłami dbają, aby nasze ciasta odznaczały się najwyższą jakością oraz troszczą się o dobre samopoczucie naszych cukierników i satysfakcję klientów.
Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców oraz opieramy się na własnych, sprawdzonych recepturach. Posiadamy świetnie wyszkolony personel produkcyjny, a wyposażenie naszej cukierni, należy do najnowocześniejszych w Polsce.

Stawiamy zarówno na tradycję, jak i na innowacyjność, starając się przy tym czerpać co najlepsze ze starych i nowych metod wyrobu ciast. Łączymy doświadczenie z pasją, aby dostarczyć Państwu słodkości, których smak przekroczy Państwa oczekiwania.
Proponujemy wykonanie tortów weselnych wraz z doborem odpowiednich ciast a także - modnego ostatnio- słodkiego bufetu. Zachęcamy do kontaktu :)

Specjalność

  • dowóz do klienta

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Cukiernia Joker poleca torty weselne!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Miejska Górka
Kod:63-910

Nowe ogłoszenia