Zobacz zdjęcia (5)
CUKIERNIA RED !, Kraków - zdjęcie 1
CUKIERNIA RED !, Kraków - zdjęcie 2 CUKIERNIA RED !, Kraków - zdjęcie 3 CUKIERNIA RED !, Kraków - zdjęcie 4 CUKIERNIA RED !, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

CUKIERNIA RED ! id:9063

Kraków, małopolskie

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

Cukiernia RED to młoda,kreatywna grupa ludzi z dużymi ambicjami i dobrym, słodkim gustem. Otwarci na nowe połączenia smaków, poszukujący inspiracji – chcemy tworzyć coś innego, świeżego, czego jeszcze nie próbowaliście. Jedno dla nas jest pewne – smak nie może być monotonny.

Zanim podjęliśmy wyzwanie stworzenia własnej cukierni, pracowaliśmy z renomowanymi cukiernikami. Nasze bogate doświadczenia smakowe i zawodowe sprawiają, że dziś możemy wyznaczać nowe trendy w cukiernictwie.

Tworzymy jedyne w Polsce sweet shoty – desery w kubeczkach, które na pewno pokochacie. Jako jedna z nielicznych cukierni w Krakowie proponujemy produkty bezglutenowe i bez laktozy oraz słodkości dla wegan. Ogromnym powodzeniem cieszą się nasze torty okolicznościowe i ciasta – wspaniale wyglądają i jeszcze lepiej smakują.

Co jest dla nas ważne? Indywidualne podejście do klienta, otwartość na nietypowe zamówienia, umiejętność dostosowania się do Waszych oczekiwań.

Z powodzeniem realizujemy duże zamówienia na potrzeby imprez okolicznościowych, firmowych, bankietów. Zapewniamy słodki catering na różne okazje.

RED na co dzień. RED na słodkie okazje. Cukiernia RED. I kropka.

Wszystkie pytania prosimy przesyłać na nasz adres e-mail !!!

liczba odwiedzin: 3935

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie