CYBUL MUSIC ciężki dym/dekoracja światłem/love/mustang do slubu id:32252

Gołdap, warmińsko-mazurskie
(10)
Dodaj opinię
602-609...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Akordeon
 • Skrzypce
Cześć skoro już tu się znaleźliście to zapewne w najbliższym czasie macie zamiar wziąć ślub i zorganizować mega ekstra przyjęcie weselne. Czy to się zgadza ??? Zapewne też szukacie osoby , która zaproponuje Wam fajne pomysły i patenty , porwie do tańca dopasowaną muzyką, zaangażuje Gości do zabawnych animacji tanecznych i kulturalnych konkursów integracyjnych. Tak to właśnie JA :)
Co mogę Wam jeszcze zaoferować ??? profesjonalną, dodatkową dekorację sali światlem LED , podświetlany napis LOVE, ciężki dym na pierwszy taniec, teatr ognia, fotobudkę, mustanga do ślubu.
Zadzwońcie, napiszcie i porozmawiajmy o Waszym wymarzonym przyjęciu weselnym.

Kategoria:

Dj na wesele Gołdap

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
CYBUL MUSIC ciężki dym/dekoracja światłem/love/mustang do slubu id:32252
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Gołdap
Data dodania: 22-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Najlepszy Dj jakiego mogliśmy wymarzyć na nasze wesele! Ruszy z miejsca każde pokolenie, zapewni super zabawę do białego rana a także zadba o niezapomniane chwile, jak dla nas był to strzał w dziesiątkę. Polecamy!
U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Gołdap
Data dodania: 17-10-2018
Polecam wszystkim z całego serca a nie będziecie żałować! Wesele poprowadzone na najwyższym poziomie, różnorodna muzyka, duża ilość zabaw i animacji urozmaicających wesele. DJ, który bawi się razem z gośćmi i bierze czynny udział w imprezie. Poprostu super! Polecam!
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Barglow Kościelny
Data dodania: 20-06-2018
Dj pierwsza klasa,super poprowadził nasze wesele,goście zadowoleni,konkursy dla dorosłych i dla dzieci. Polecam z całego serca
J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2017
Gołdap
Data dodania: 21-03-2018
5, czyli najwyższa możliwa ocena jest zbyt niska, żeby opisać jak profesjonalnym i wspaniałym DJ jest Kamil ☺ to właściwy człowiek, na właściwym miejscu, od początku naszej współpracy rozumieliśmy się bez słów, Kamil dosłownie czytał mi w myślach i to dzięki niemu zaplanowane w mojej głowie wesele idealne stało sie rzeczywistością ☺ nie wszyscy co prawda byli przekonani do DJ zamiast orkiestry na weselu, ale potem wszyscy goście zgodnie przyznali, że Kamil to taki człowiek-orkiestra, zagra, zatańczy, zaśpiewa ☺ w 100% polecam każdemu !!
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2017
Łomża
Data dodania: 21-03-2018
Dj pierwsza klasa, z czystym sumieniem możemy polecać innym i na pewno będziemy to robić...impreza wspaniała i niezapomniana, muzyka idealnie dopasowana do gości...wszyscy byli ciekawi jak to będzie na weselu bez orkiestry, ale Kamil rozwiał wszelkie wątpliwości...bardzo sympatyczny, kontaktowy, elastyczny, otwarty na wszystkie propozycje. Goście zachwyceni bo wybawili się za wszystkie czasy, nogi same tańczyły co można było odczuć następnego dnia. A my jako zgodne małżeństwo twierdzimy, że było to najlepsze wesele na jakim byliśmy hehe :D Kamil dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego :)
E
Ela i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2017
Gołdap
Data dodania: 21-03-2018
Niezastapiony DJ i wodzirej! Wspaniala zabawa do samego rano ;) super muzyka i jeszcze lepiej poprowadzone zabawy weslne ;) Wszyscy goscie zadowoleni w 100%. Nie zostaje nic jak tylko polecic ;)
P
Patrycja i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Goldap
Data dodania: 19-03-2018
Serdecznie polecamy ☺ jesteśmy bardzo zadowoleni. Przez całe wesele my i nasi goście prawie nie schodziliśmy z parkietu, a do ostatnich minut wesela parkiet był tlumnie oblegany. Dobrze dobrana muzyka, zaangażowanie w prowadzone zabawy, zabawne gadżety i przebrania wyróżniały imprezę prowadzoną przez DJ Cybula. Dziękujemy Kamilu za świetną zabawę i w 100 % polecamy :-)
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Goldpa
Data dodania: 19-03-2018
Polecamy w 100% DJ najlepszy pod słońcem! Zabawy weselne dopracowane do perfekcji! Umiejętność zachęcenie gości do zabawy tak aby nikt nie siedział przy stole. Dostosowanie stylu muzyki do gości i Państwa Młodych. Zabawa do samego rana!! Najlepsza decyzja jaka podjęliśmy to wziąć właśnie tego DJ na wesele, zamiast orkiestry. Polecamy każdemu i będziemy polecać! Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałe wesele!! :) Angelika i Jakub
Pokaż więcej opinii
Kamil

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Kamil Cybulski
Adres:Gołdapul. matejki 3/10
19-500woj. warmińsko-mazurskie
602-609...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-11-2017, liczba odwiedzin: 1281
Telefon
602-609...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie