Zobacz zdjęcia (5)
Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje, Warszawa - zdjęcie 1
Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje, Warszawa - zdjęcie 2 Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje, Warszawa - zdjęcie 3 Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje, Warszawa - zdjęcie 4 Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje id:46027

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Marzy mi się, aby na Naszym weselu... No właśnie, co Wam się marzy?

Organizujemy Wasze najbardziej szalone pomysły i robimy to tak, że Wasi goście długo pamiętają To wesele, a na samą myśl pojawia się uśmiech na ich twarzach.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować i skróć sobie poszukiwania innych usługodawców.

- Animacje dla dzieci
- warsztaty edukacyjne
- skręcanie balonów
- żywe maskotki
- bańki mydlane XXL
- warsztaty cyrkowe
- pokazy cyrkowe
- anioły na szczudłach
- bubbles show


Słowo więcej o naszych czołowych atrakcjach:

Animacje dla dzieci - Masz pewność, że podczas wesela dzieci nie będą się bezcelowo, nieustannie plątać pod nogami rodziców, a Ci będą mogli się świetnie bawić na Twoim przyjęciu. Zaanimujemy je zawodowo. Dostarczamy sowitą porcję emocji i zabawy; zmęczymy i wybawimy. Dzieciaki, będą miały co opowiadać znajomym, jak super się bawiły na Waszym weselu. Dopasujemy atrakcje do Waszych gości.

Bubbles show - Niepowtarzalny, autorski pokaz iluzji bańkowej! Na własne oczy możesz zobaczyć efekt lewitujących przeźroczystych kul, a także baniek dymnych
i ogniowych. Zobaczysz niesamowite szaleństwo w oczach dzieci, na widok bańkowego deszczu. Nie jednego dorosłego zaskoczą trudniejsze sztuczki oraz oprawa całego pokazu. Zastanawiasz się, ile bańkowych kul, może zmieścić się wewnątrz innej bańki - koniecznie sprawdź to! Pokaż swoim gościom to, czego nie widzą na co dzień i pozwól zapamiętać Wasze zjawiskowe wydarzenie na długo!

Anioły na szczudłach - Anielski duet w gotowości, by powitać Nowożeńców na nowej drodze życia! Wizyta Aniołów wywrze na Twoich gościach ogromne wrażenie, dzięki czemu zapamiętają Twoje wesele na długie lata. W trakcie życzeń zajmiemy się Waszymi gośćmi, a do tego mamy także niespodziankę dla Was! Koniecznie sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy?!


A może masz jeszcze jakieś pomysły? Lubimy wyzwania - koniecznie napisz, co możemy dla Ciebie zrobić?

Dlaczego warto mnie wybrać?

- Uczę przez zabawę, dzięki czemu wiesz, że dzieci uczą się nowych umiejętności, które zostają z Nimi na całe życie.

- Współpracuję z absolwentami Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, którzy znają się na rzeczach, które wykonują, co daje Ci większy spokój o
kompetencje wykonawcy danej usługi.

- Ci dla, których ważny jest wizerunek, dostrzegą z pewnością dbałość o kostiumy, co wpływa na estetyczny odbiór całej usługi i brak paniki w oczach dzieci na widok stroju klowna.

- Posiadam duże doświadczenie w świadczeniu rozrywki, co daje Ci większy spokój w troskach o zadowolenie Twoich gości przyjęcia.

Każda impreza jest inna a Twoje oczekiwania są różne, dlatego jeśli napiszesz do mnie, to i tak będę chciała z Tobą porozmawiać - więc najlepiej dzwoń od razu.
Nie mam gotowych ofertówek, które wysyłam z szablonu - Tworzę pakiety pod imprezę.

znajdź mnie:
fb: Cyrkowe Atelier events
ig. Cyrkowe_atelierevents
yt. Wprost o cyrku - zobacz kanał, gdzie mówię o sztuce cyrkowej


Gotowi na wyjątkową przygodę?!
Rezerwuj zatem termin.

Do usłyszenia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, że zadbamy o Twoich najmłodszych Gości, tak, by rodzice mieli chwilę czasu dla siebie, a dzieciaki mogły spędzić ten dzień tak świetnie jak Wy. Stale podnosimy nasze kompetencje, aby oferować lepszy poziom swoich usług i oferować co raz lepsze usługi. Używamy atestowanych rekwizytów do zabaw jak również i farb do face&bodypaintingu;.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim z Wami rozmawiamy, by dowiedzieć się, jaką macie wizję na swoją imprezę, czego do Nas oczekujecie. Jesteśmy przede wszystkim ELASTYCZNI, co Naszym zdaniem jest bardzo ważne, ponieważ możemy się możliwie jak najlepiej do Was dopasować. Nie znamy pojęcia, że czegoś się nie da.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Istotnym jest także fakt, że znaleźć u Nas można w jednym miejscy wiele atrakcji, co pozwala nie tracić pieniędzy i czasu na szukanie kolejnych poszczególnych ofert; zaoszczędzone pieniądze i czas można lepiej zainwestować. Zawsze staramy się dopasować do wyobrażeń Pary Młodej. To właśnie Wasz dzień i to wy opowiadacie, jak chcecie by on wyglądał. Jesteśmy po to, aby Wam w tym pomóc, a nie trzymać się sztywno takich a takich ram.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Umiejętność szybkiego reagowania w różnych sytuacjach i dopasowanie się do sytuacji i panujących warunków czy też wizji Pary Młodej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

W swoim zespole mamy uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Współpracują z Nami także artyści z programu "Mam talent". Uczestniczymy we wszelkiego rodzaju certyfikowane szkolenia z Animacji Czasu Wolnego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsza realizacja ślubna miała miejsce w 2017 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas animacji na weselach znajduje się zazwyczaj w przedziale 3 - 5 godzin. To Para Młoda decyduje o wyborze pakietu oraz długości animacji i innych atrakcji dla dzieci. Przy wyborze ilości godzin, bierzemy pod uwagę plan wesela i możliwości przestrzeni do animacji, tak, by to miało jak sens. Na miejscu jesteśmy odpowiednio wcześniej, by móc przygotować stanowisko oraz sienie do animacji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracujemy zazwyczaj w składzie 1 lub dwóch animatorów. Jest to zależne od ilości dzieci. Ustawowo, z uwagi na bezpieczeństwo, na 1go animatora przypada 15 uczestników, ale często jest nas dwójka, ponieważ we dwójkę lepiej zadbać o bezpieczeństwo i jakość rozrywki dzieci.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Rekwizyty do warsztatów, animacji, płyny, farby i pędzle do face&bodypaintingu;, tatuaże brokatowe są sprzętami certyfikowanymi i bezpiecznymi dla użytkowników. Pozwolimy jednak nie wypisywać każdego po kolei, aby nie robić lokowania produktu.
Jednakże jeśli chcecie poznać marki i sprzęty, zapraszamy do kontaktu czy też spotkanie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jeśli jest taka potrzeba, prowadzimy także animacje w języku angielskim. Mamy także możliwość wynajęcia animatora z językiem włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Ale jeśli potrzebujecie jeszcze dodatkowego języka - to my go dla Was znajdziemy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Chcesz mieć pewność, na dostępność wybranych usług na dany termin to wiedź, że im szybciej, tym lepiej. Ale to nie znaczy, że jeśli zadzwonisz "na ostatnią chwilę" to nic Ci nie zaoferujemy. Wręcz przeciwnie, jesteśmy elastyczni, i zawsze znajdziemy rozwiązanie. Niejednokrotnie ratowaliśmy Klientów z opresji, którzy zostali bez usługodawcy w ten dzień.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i zawsze dla Was dostępni. Najczęstszą formą kontaktu jest e-mail. Na wiadomości staramy się odpowiadać w ciągu 48 godzin.

Jaki jest styl naszej pracy?

Na etapie rozmowy z Parą Młodą wybieramy rodzaj atrakcji, jakimi są zainteresowani. Określamy czas animacji oraz liczbę i przedział wiekowy uczestników. Dopasujemy animacje do wymagań Pary Młodej i pozostałych czynników.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne! Chcesz by pokaz odbył się przed czy podaniem tortu, czy tuż po Nim? A może chcesz by był przywitany w towarzystwie minionków, albo Myszki Miki? Powiedz Nam, jakiego planu wesela oczekujesz, a my się do niego dopasujemy.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nic bardziej prostszego! Dzwonisz do Nas, albo wysyłasz e-maila z informacją o zmianach jakie chcielibyście wprowadzić. My wprowadzamy zmiany w umowie i gotowe! Zmiany dokonane.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej spotykamy się z postawieniem Nas w rolach animatorów i opiekunów jednocześnie. Animator nie jest opiekunem.
Często rodzice proszą Nas o opiekę nad swoim maluszkiem, kiedy mamy pod opieką resztę grupy. Nie jesteśmy w stanie odprowadzać każdego dziecka po kolei do jego rodzica na każde zawołanie dziecka, czy prośbę rodzica "proszę do mnie odprowadzić dziecko".

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontaktujemy się, jeśli kwestie finansowe nie zostały zamknięte przed przyjęciem. Czasem także chcemy zadzwonić i zapytać jak się czuliście, jak było, czy wszystko się podobało?

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Bezapelacyjnie elastyczność. Która jest bardzo potrzebna w Naszej pracy, i bycie gotowym na zmiany, które nie są zależne często od Nas, ale trzeba sobie z Nimi szybko poradzić i działać dalej. I oczywiście kreatywność - bez niej, ani rusz.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Bierzemy udział w szkoleniach, obserwujemy to co się dzieje dookoła i zastanawiamy się, na jakich płaszczyznach możemy się rozwijać i w jaki sposób? Kładziemy nacisk w szkolenia dla animatorów, inwestujemy w nowe sprzęty by móc zaoferować Wam co raz więcej nowych usług. Szukamy inspiracji do tworzenia nowych pomysłów na pokazy. Jeździmy tu i tam w poszukiwaniu nowej energii do pracy.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Staramy się dla takich osób coś zaproponować. Organizując Nasze animacje staramy się tak wybierać materiały, by były w miarę możliwości jak najmniej szkodliwe dla natury, i inwestować w takie, które wytrzymają więcej, by ograniczyć ich jedno lub kilkurazowość. Tworząc plastyczne warsztaty staramy się wybierać techniki, generujące jak najmniej odpadów. W duchu Eko możemy zaproponować tematyczne warsztaty takie jak zdobienie ekotoreb, czy stworzenie swojego własnego lasu w słoiku.

Opinie (2)

Animator dla dzieci/ pokazy cyrkowe/ anioły na szczudłach/ animacje id:46027
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Płońsk
Data dodania: 28-12-2020

Mieliśmy przyjemność sprezentować mojej siostrze na weselu Anioły na szczudłach oraz animatorów dla dzieci podczas przyjęcia.

Podczas życzeń goście byli zabawiani przez anielskich szczudlarzy, przez co nie było miejsca na nudę w długiej kolejce. Można było wykonać świetne zdjęcia przepięknych kostiumów szczudlarzy.

Na przyjęciu dzieciaki szalały na cyrkowych sztuczkach, których animatorki ich uczyły. Na końcu moje dziecko padło z hasłem "ale się wybawiłem, mamo". Bezcenne uczucie, móc się bawić na weselu.
Szczudlarze i animatorzy byli odpowiednio przygotowani na czas.
Super kontakt.

Polecam!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Warszawa
Data dodania: 22-09-2020

Naprawdę można inaczej zorganizować czas po uroczystości zaślubin.
Animatorzy zajmowali się gośćmi podczas składania życzeń.
Wszyscy mile wspominają.
Cukierek z ręki kolorowo ubranego człowieka smakuje inaczej.
Świetny kontakt, otwartość na propozycje.
Super!

liczba odwiedzin: 1780

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie