Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (33)
Zobacz zdjęcia (33)
Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1
Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 1 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 2 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 3 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 4 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 5 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 6 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 7
Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner, Kraków - zdjęcie 8
1 / 33

Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner id:47996

Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
798-976...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Drodzy Narzeczeni!

Zorganizuję Wasz ślub i wesele zgodnie z Waszymi marzeniami, potrzebami i możliwościami. Zajmę się organizacją, logistyką i kontaktem z usługodawcami, zaoszczędzę Wasz czas i zdejmę z Was niepotrzebny stres. Przedstawię Wam ciekawe rozwiązania i wyjątkowe pomysły, które sprawią, że uroczystość ślubna i zabawa weselna będą niezwykłe i niezapomniane – zarówno dla Was jak i dla Waszych gości!

Z wielką przyjemnością będę towarzyszyć Wam podczas pięknego i magicznego okresu narzeczeństwa, by później - w dniu ślubu - być Waszą podporą, ocierać łzy szczęścia i gasić ewentualne pożary (których jak najmniej Wam życzę, oczywiście :)).

Dajcie mi znać jak mogę Wam pomóc, a przygotuję ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb.

Co mogę dla Was zrobić?
- kompleksową organizację ślubu i wesela
- częściową organizację ślubu i wesela
- koordynację dnia ślubu
- konsultacje indywidualne
- organizację innych uroczystości

​Zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznam Wasze potrzeby i oczekiwania. Będzie to świetna okazja, by sprawdzić, czy nadajemy na tych samych falach i czy jesteśmy gotowi na współpracę.

Moje motto brzmi - "Wasza miłość, Wasz ślub, Wasz spokój". I właśnie w takim duchu pracuję 💛


Zdjęcia: Partycja Kierońska, Mateusz Lelek, Marcin Pirga
Dekoracje: Takie To Miłe, Kalinowe Historie, Storia Floristica
Modele: Justyna Lisowicz, Mariola Strzępek, Mateusz Susło, Radosław Guśpiel, Natalia Such, Grzegorz Farbaniec

Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner - film 1 Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Rozpoczniemy od spotkania, na którym się poznamy, a ja dodatkowo poznam Wasze pragnienia i oczekiwania ślubne oraz opowiem o współpracy ze mną. Dzięki temu będziemy mogli wybadać, czy nadajemy na tych samych falach i czy czujemy "to coś" :). Wy zorientujecie się, czy jestem osobą, której chcecie powierzyć przygotowania do ślubu, a ja będę mogła ocenić jak mogę Wam pomóc. Jeśli stwierdzicie, że chcecie powierzyć mi przygotowania do Waszego ślubu - podpiszemy umowę i rozpoczniemy organizację!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ wyróżniają mnie takie cechy:
Indywidualizacja - Każda osoba jest dla mnie indywidualną jednostką, a każda Para Młoda to wyjątkowa historia miłości. Daję Wam 100% siebie, żeby spełnić Wasze niezwykłe marzenia.
Empatia - Najbardziej interesuje mnie to, jak Wy chcecie się czuć na Waszym weselu i jak chcecie, aby czuli się goście. A później to tylko realizuję :).
Poczucie estetyki - Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami i je tworzyć, a do tego dużą wagę przykuwam dla estetyki i detali.
Przezorność - Plany B, rozwiązania sytuacji kryzysowych, działanie pod wpływem stresu - zadziwiająco dobrze mi to wychodzi :).

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy, kto chce zaoszczędzić czas i nerwy, mieć pewność jakości, spokój ducha i profesjonalną opiekę w dniu ślubu :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Jeśli tego będzie wymagała sytuacja, to i w miesiąc!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma czegoś takiego :) Moja oferta jest na tyle rozbudowana, że na pewno znajdziecie odpowiednie usługi dla siebie :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam kurs "Wedding Planner Expert" w Akademii Wytwórni Ślubów

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem wedding plannerką od 2 lat, jednak organizacją uroczystości i ślubami interesowałam się już dużo wcześniej.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Najprościej mówiąc - w pełnym! Wiele spraw wychodzi nagle i ciężko je wcześniejniej przewidzieć. Dlatego jestem w tym względzie elastyczna i reaguję na wszelkie potrzeby w danej chwili.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Spotykamy się wtedy online i jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jestem w stanie w Waszym imieniu obejrzeć salę, podpisać potrzebne umowy z usługodawcami, a nawet zdegustować słodkości ze słodkiego stołu!

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W jednym dniu obsługuję wyłącznie jedną imprezę. Kluczowa jest dla mnie kwestia Waszego komfortu oraz poczucia, że wszystko jest pod kontrolą. Dlatego w jeden weekend podejmuję się jednej imprezy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Idealnie, jeśli skontaktujecie się ze mną około półtora roku przed planowanym ślubem. Jeśli wiecie, że Wasz ślub lub wesele będą wymagały dużej logistyki, wtedy odezwijcie się nawet 2 lata wcześniej. Oczywiście to nie jest reguła. W razie potrzeby jestem w stanie zorganizować dla Was przyjęcie w znacznie krótszym czasie :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej! Poza kompleksową organizacją zajmuję się również organizacją częściową ślubu - to znaczy, że mogę pomóc Wam tylko w wybranych aspektach, których z różnych przyczyn nie chcenie lub nie możecie zorganizować sami. Może to być na przykład pomoc w wybraniu lokalizacji na wesele, organizacja zaproszeń, stworzenie koncepcji wizualnej wesela itd.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Po przeczytaniu powyższych informacji na pewno znacie już odpowiedź na to pytanie :). A jeśli nie - zapraszam Was na spotkanie, na którym udzielę odpowiedzi osobiście!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Wedding planner, dzięki któremu nie stresujecie się, nie martwicie niepotrzebnie, nie zastanawiacie się, czy tort na pewno przyjedzie o umówionej godzinie oraz czy winietki na pewno są dobrze rozstawione. To jest Wasz dzień i macie się świetnie bawić, a sytuacje awaryjne pozostawcie mi. Ja sobie z nimi poradzę 😎

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jeśli mam być szczera, to zewsząd! Media społecznościowe (Pinterest, Instagram), rozmowy z Parami i usługodawcami, przebywanie blisko natury, własna wyobraźnia...

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Chętnie przedstawię Wam ciekawe rozwiązania, które wpisują się w ideę "less waste".

Opinie Czuję miłość (3)

Czuję miłość - Katarzyna Rząsa Wedding Planner id:47996
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2022
Warszawa
Data dodania: 25-09-2022

Zatrudnienie Kasi do koordynacji dnia ślubu to była najlepsza decyzja. Znalazłam jej instagram przypadkiem i to było mega szczęście, bo jest najlepsza! Od kiedy przejęła wszystkie kontakty na miesiąc przed ślubem, kamień spadł mi z serca, bo wiedziałam, że wszystko jest w profesjonalnych rękach i możemy w końcu odetchnąć. W samym dniu ślubu nie musiałam się niczym martwić i mogłam spokojnie popijać prosecco z druhnami ;) Żałuję, że nie znalazłam jej wcześniej, bo teraz wiem ile czasu i zmartwień mogliśmy sobie zaoszczędzić, jeśli pracowałaby z nami od początku procesu planowania ślubu i wesela.
Kasia jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim jest przemiłą i fajną dziewczyną, z którą współpraca to czysta przyjemność 😊
Dzięki niej i Reni, nasz ślub i wesele były jednym wielkim sukcesem i najlepszym dniem w naszym życiu 🤍

Dziękujemy i polecamy każdemu!!

Katarzyna
27-09-2022

Kasiu, pięknie dziękuję! To była dla mnie ogromna przyjemność i radość 🥰. Nic mnie lepszego nie może spotkać, niż wiedza o tym, że Wasz ślub i wesele były najlepszym dniem w Waszym życiu! Oby więcej tak cudnych dni przed Wami 💛

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bochnia
Data dodania: 15-09-2022

Bardzo polecam współpracę z Kasią! 🥰 Zwłaszcza usługę koordynacji dnia ślubu, gdy wszystkie grubsze sprawy macie już załatwione ale zostaje jeszcze masa drobnych, do których mało kto ma już siłę i czas. W tym dniu każdy chce czuć spokój a dzięki pomocy ze strony Kasi właśnie tak się dzieje 🤗 Wszystko jest przemyślane i dopięte na ostatni guzik a sytuacje kryzysowe w mig rozwiązywane (np urwane ramiączko i obcierająca suknia 🙈) Polecam wszystkim, którzy nie chcą się niczym martwić w tym wyjątkowym dniu a jedynie dobrze bawić do białego rana 🥰

Katarzyna
16-09-2022

Kochani! Dziękuję, że mogłam towarzyszyć Wam w tak ważnym dniu 💛. Ogromnie się cieszę, że mogłam być Waszym wsparciem i dopilnować, aby Wasz ślub i wesele przebiegły idealnie 🥰 Dziękuję za zaufanie!

J
Julian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Balice
Data dodania: 08-06-2022

Jesteśmy wraz z moją świeżo upieczoną żoną pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, rzetelności oraz zaangażowania, jakie Kasia wykazywała przez cały czas trwania współpracy z Nami (prawie rok). W tym okresie udało się jej dokonać niemożliwego - kompleksowo zorganizować cały ślub i wesele oraz przygotowania do nich tak, że niejako przychodziliśmy już na gotowe. Ogromne dzięki za to, jak zdolnych usługodawców Nam polecałaś, dzięki temu ten dzień był pełen piękna i z pewnością zapadnie Nam w pamięć na długie, długie lata... Stuprocentowo polecamy, jeśli się jeszcze wahacie, współpracę z Kasią, czy to kompleksową , czy organizację jedynie tego szczególnego dnia!

Julian i Ewa.

Katarzyna
10-06-2022

Dziękuję za tak miłe słowa i za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście powierzając mi organizację Waszego ślubu! Dużo miłości dla Was!

Kontakt Czuję miłość

Nazwa firmy: Czuję miłość
Imię i nazwisko: Katarzyna Rząsa
Adres: Kraków, woj. małopolskie
798-976...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1588
Zadzwoń
798-976...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie