Czuję miłość - Katarzyna Rząsa | Wedding planner Kraków, małopolskie - cover
Zobacz zdjęcia (28)

Czuję miłość - Katarzyna Rząsa

200 zł
Kraków, małopolskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
798-976...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Drodzy Narzeczeni!

Zorganizuję Wasz ślub i wesele zgodnie z Waszymi marzeniami, potrzebami i możliwościami. Zajmę się organizacją, logistyką i kontaktem z usługodawcami, zaoszczędzę Wasz czas i zdejmę z Was niepotrzebny stres. Przedstawię Wam ciekawe rozwiązania i wyjątkowe pomysły, które sprawią, że uroczystość ślubna i zabawa weselna będą niezwykłe i niezapomniane – zarówno dla Was jak i dla Waszych gości!

Kreuję spersonalizowane uroczystości ślubne, przyjęcia weselne i eventy okolicznościowe. Jestem organizatorką autentycznych i nowoczesnych wydarzeń, nakierowanych na celebrowanie najważniejszych momentów w życiu. Cenię sobie jakość i indywidualne podejście do Was i Waszej wizji. Jeśli jej nie macie, nie martwcie się – stworzymy ją wspólnie!

Z wielką przyjemnością będę towarzyszyć Wam podczas pięknego i magicznego okresu narzeczeństwa, by później - w dniu ślubu - być Waszą podporą, ocierać łzy szczęścia i gasić ewentualne pożary (których jak najmniej Wam życzę, oczywiście :)).

Co mogę dla Was zrobić?
- kompleksową organizację ślubu i wesela
- częściową organizację ślubu i wesela
- koordynację dnia ślubu
- konsultacje indywidualne
- organizację innych uroczystości

​Zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznam Wasze potrzeby i oczekiwania. Będzie to świetna okazja, by sprawdzić, czy nadajemy na tych samych falach i czy jesteśmy gotowi na współpracę.

Moje motto brzmi - "Wasza miłość, Wasz spokój, Wasz zachwyt". I właśnie w takim duchu pracuję 💛


Zdjęcia: Mateusz Lelek, KaMa Weddings, White Heart Fotografia, Szewczyk Fotografia, Daria Moskal, Joanna Marzec, Milena Olszewska
Dekoracje: Takie To Miłe, Bujne Studio, Storia Floristica, Bello Matrimonio, Projekt Nakryty Stół, Jak z Obrazka

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Rozpoczniemy od spotkania, na którym się poznamy, a ja dodatkowo poznam Wasze pragnienia i oczekiwania ślubne oraz opowiem o współpracy ze mną. Dzięki temu będziemy mogli wybadać, czy nadajemy na tych samych falach i czy czujemy "to coś" :). Wy zorientujecie się, czy jestem osobą, której chcecie powierzyć przygotowania do ślubu, a ja będę mogła ocenić jak mogę Wam pomóc. Jeśli stwierdzicie, że chcecie powierzyć mi przygotowania do Waszego ślubu - podpiszemy umowę i rozpoczniemy organizację!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ wyróżniają mnie takie cechy:
Indywidualizacja - Każda osoba jest dla mnie indywidualną jednostką, a każda Para Młoda to wyjątkowa historia miłości. Daję Wam 100% siebie, żeby spełnić Wasze niezwykłe marzenia.
Empatia - Najbardziej interesuje mnie to, jak Wy chcecie się czuć na Waszym weselu i jak chcecie, aby czuli się goście. A później to tylko realizuję :).
Poczucie estetyki - Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami i je tworzyć, a do tego dużą wagę przykuwam dla estetyki i detali.
Przezorność - Plany B, rozwiązania sytuacji kryzysowych, działanie pod wpływem stresu - zadziwiająco dobrze mi to wychodzi :).

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy, kto chce zaoszczędzić czas i nerwy, mieć pewność jakości, spokój ducha i profesjonalną opiekę w dniu ślubu :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Jeśli tego będzie wymagała sytuacja, to i w miesiąc!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma czegoś takiego :) Moja oferta jest na tyle rozbudowana, że na pewno znajdziecie odpowiednie usługi dla siebie :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam kurs "Wedding Planner Expert" w Akademii Wytwórni Ślubów

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jestem wedding plannerką od 2 lat, jednak organizacją uroczystości i ślubami interesowałam się już dużo wcześniej.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Najprościej mówiąc - w pełnym! Wiele spraw wychodzi nagle i ciężko je wcześniejniej przewidzieć. Dlatego jestem w tym względzie elastyczna i reaguję na wszelkie potrzeby w danej chwili.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Spotykamy się wtedy online i jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jestem w stanie w Waszym imieniu obejrzeć salę, podpisać potrzebne umowy z usługodawcami, a nawet zdegustować słodkości ze słodkiego stołu!

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W jednym dniu obsługuję wyłącznie jedną imprezę. Kluczowa jest dla mnie kwestia Waszego komfortu oraz poczucia, że wszystko jest pod kontrolą. Dlatego w jeden weekend podejmuję się jednej imprezy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Idealnie, jeśli skontaktujecie się ze mną około półtora roku przed planowanym ślubem. Jeśli wiecie, że Wasz ślub lub wesele będą wymagały dużej logistyki, wtedy odezwijcie się nawet 2 lata wcześniej. Oczywiście to nie jest reguła. W razie potrzeby jestem w stanie zorganizować dla Was przyjęcie w znacznie krótszym czasie :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej! Poza kompleksową organizacją zajmuję się również organizacją częściową ślubu - to znaczy, że mogę pomóc Wam tylko w wybranych aspektach, których z różnych przyczyn nie chcenie lub nie możecie zorganizować sami. Może to być na przykład pomoc w wybraniu lokalizacji na wesele, organizacja zaproszeń, stworzenie koncepcji wizualnej wesela itd.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Po przeczytaniu powyższych informacji na pewno znacie już odpowiedź na to pytanie :). A jeśli nie - zapraszam Was na spotkanie, na którym udzielę odpowiedzi osobiście!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Wedding planner, dzięki któremu nie stresujecie się, nie martwicie niepotrzebnie, nie zastanawiacie się, czy tort na pewno przyjedzie o umówionej godzinie oraz czy winietki na pewno są dobrze rozstawione. To jest Wasz dzień i macie się świetnie bawić, a sytuacje awaryjne pozostawcie mi. Ja sobie z nimi poradzę 😎

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jeśli mam być szczera, to zewsząd! Media społecznościowe (Pinterest, Instagram), rozmowy z Parami i usługodawcami, przebywanie blisko natury, własna wyobraźnia...

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Chętnie przedstawię Wam ciekawe rozwiązania, które wpisują się w ideę "less waste".

Czuję miłość - Katarzyna Rząsa
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Ania
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-05-2024
Kraków
Data dodania: 24-05-2024

Wybranie Kasi jako weddingplanerkę na nasz ślub to był strzał w dziesiątkę! Idealnie wyczuła nasz gust, dzięki czemu bardzo sprawnie uporaliśmy się z wyborem podwykonawców. Pomagała nam i doradzała przy byle błahostce, cierpliwie słuchała naszego zdania i ogarnęła nasze wesele na tip top. Dzięki temu tego dnia w ogóle nie stresowaliśmy się kwestiami związanymi ze ślubem, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Scenariusz dnia ślubu był tak precyzyjny, że aż byliśmy w szoku, bo tak świetnie się sprawdził, a plan w naturalny i niewymuszony sposób był realizowany co do minuty - to się nazywa doświadczenie! Bez Kasi na pewno ten dzień by tak nie wyglądał, dlatego jesteśmy jej bardzo wdzięczni za wszystko! Szczerze polecamy jej usługi!

Katarzyna
02-06-2024

Aniu, dziękuję Wam za tę opinię! 🥰Współpraca z Wami była wspaniała, a efekt przekraczający wyobraźnię 😍

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2024
Kraków
Data dodania: 23-02-2024

Korzystaliśmy z usługi kompleksowej organizacji ślubu i wesela.

Kasia już na pierwszym spotkaniu wywarła na nas pozytywne wrażenie, a zaznaczyć trzeba, że wcześniej spotkaliśmy się z kilkoma innymi wedding plannerkami.

Podczas naszej 1,5 rocznej współpracy, Kasia zaprezentowała się jako osoba o miłym usposobieniu, komunikatywna, pomocna, życzliwa, przystępna i otwarta. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Kasię cechuje cierpliwość w odpowiadaniu na wszelkie pytania, wątpliwości i pomysły ☺️.

Kasia służyła pomocą na każdym etapie przygotowań: zajmowała się kontaktem i umowami z usługodawcami, poleciła nam świetnych wykonawców i wiele, wiele więcej.

W dniu ślubu i wesela wszystko toczyło się zgodnie z opisanym przez Kasię scenariuszem, nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek (a przynajmniej nic nam o nich nie wiadomo 😄).

Kasiu, życzymy Ci powodzenia w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym oraz samych udanych i pięknych realizacji!

Dziękujemy!
M&M

Katarzyna
28-02-2024

Dziękuję! Ogromną radość sprawiła mi organizacja Waszego ślubu i wesela, a sam dzień ślubu był bajkowy ❤️. Dziękuję za zaufanie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze 🥰

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 09-10-2023

Wybór Kasi jako naszej wedding plannerki to był absolutny strzał w dziesiątkę.
Wybraliśmy usługę kompleksowej organizacji ślubu i wesela.
Kasia wszystko załatwiała, pomagała w papierologii i świetnie doradzała. Od pierwszego dnia współpracy wiedzieliśmy że świetnie wybraliśmy.
W samym dniu ślubu niczym nie musieliśmy się martwić, mogliśmy się skupić na sobie i na gościach i na tym żeby po prostu się bawić i korzystać z tego dnia który był najpiękniejszy! Kasia świetnie dopilnowała, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem!
Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Kasi za pracę którą wykonała przed ślubem ale i w samym dniu ślubu. Cały dzień przebiegł lepiej niż sobie to wymarzyliśmy.
Kasia jest niezwykle miłą, uśmiechniętą, ciepłą i pomocną osobą co również wpływa pozytywnie na współpracę.
Polecamy Kasię wszystkim parom, niezależnie czy chodzi o kompleksową organizacje ślubu czy częściową!
Jeśli szukacie profesjonalnej, zaangażowanej i rzetelnej wedding plannerki, która pomoże Wam w tym, żeby Wasz ślub i wesele było takie jak sobie wymarzyliście, to bezapelacyjnie szukacie właśnie Kasi!

Katarzyna
13-10-2023

Julia! Dziękuję! To była przemiła współpraca i będę ją wspominać z łezką w oku 🥹❤️

E
Emilka
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2023
Ryglice
Data dodania: 01-08-2023

Powierzenie organizacji Kasi naszego ślubu i wesela to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć !!!!!
Brakuje nam słów by opisać jak wdzięczni jesteśmy za to jak Kasia sobie z tym wszystkim świetnie poradziła i sprostała naszym oczekiwaniom.
Wszystko było perfekcyjnie idealne, pod każdym względem
Do tego Kasia jest przekochaną, ciepłą osóbką dlatego współpracowało się nam razem jeszcze lepiej ❤️
Bardzo ją polecam każdemu kto chce mieć przecudownie zorganizowane wesele i wewnętrzny spokój bo przy Kasi wszystko jest dopięte na ostatni guzik tak jak ma być❤️
Kochana jeszcze raz Ci bardzo dziękujemy i będziemy za Tobą tęsknić🥹🥹🥹🥹

Katarzyna
03-08-2023

Bardzo bardzo Wam dziękuję za te słowa ❤️ Organizacja Waszego ślubu to była dla mnie ogromna przyjemność. Wyszło przecudownie, a Wasze zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą 🥰 Zatrzymam te wspomnienia w pamięci na zawsze!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stary Wiśnicz
Data dodania: 24-06-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kasią. Pomogła nam zorganizować wesele w 6 miesięcy. Mieszkamy z mężem za granicą i jej pomoc w planowaniu była nieoceniona. Znalazła nam piękną salę z ogrodem na ślub symboliczny, która przeszła nasze oczekiwania. W chwilach naszego stresu i paniki, była zawsze pozytywna, opanowana i pomocna, co jest niezmiernie ważne. Przez cały okres planowania wesela byliśmy w ciągłym kontakcie i Kasia była dla nas dostępna.

W takcie wesela opanowała bardzo poważną sytuację kryzysową, bez zakłóceń w przebiegu ceremonii i wesela. Jesteśmy bardzo wdzięczni Kasi za pomoc i serdecznie polecamy ją wszystkim parom, które poszukują Wedding Plannera 💛

Katarzyna
03-08-2023

Dziękuję Wam ogromnie za zaufanie i zaproszenie mnie do celebrowania Waszego tak ważnego wydarzenia 💛 Życzę Wam dużo miłości i radości na wspólnej drodze zwanej MAŁŻEŃSTWO 🥰

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2022
Warszawa
Data dodania: 25-09-2022

Zatrudnienie Kasi do koordynacji dnia ślubu to była najlepsza decyzja. Znalazłam jej instagram przypadkiem i to było mega szczęście, bo jest najlepsza! Od kiedy przejęła wszystkie kontakty na miesiąc przed ślubem, kamień spadł mi z serca, bo wiedziałam, że wszystko jest w profesjonalnych rękach i możemy w końcu odetchnąć. W samym dniu ślubu nie musiałam się niczym martwić i mogłam spokojnie popijać prosecco z druhnami ;) Żałuję, że nie znalazłam jej wcześniej, bo teraz wiem ile czasu i zmartwień mogliśmy sobie zaoszczędzić, jeśli pracowałaby z nami od początku procesu planowania ślubu i wesela.
Kasia jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim jest przemiłą i fajną dziewczyną, z którą współpraca to czysta przyjemność 😊
Dzięki niej i Reni, nasz ślub i wesele były jednym wielkim sukcesem i najlepszym dniem w naszym życiu 🤍

Dziękujemy i polecamy każdemu!!

Katarzyna
27-09-2022

Kasiu, pięknie dziękuję! To była dla mnie ogromna przyjemność i radość 🥰. Nic mnie lepszego nie może spotkać, niż wiedza o tym, że Wasz ślub i wesele były najlepszym dniem w Waszym życiu! Oby więcej tak cudnych dni przed Wami 💛

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bochnia
Data dodania: 15-09-2022

Bardzo polecam współpracę z Kasią! 🥰 Zwłaszcza usługę koordynacji dnia ślubu, gdy wszystkie grubsze sprawy macie już załatwione ale zostaje jeszcze masa drobnych, do których mało kto ma już siłę i czas. W tym dniu każdy chce czuć spokój a dzięki pomocy ze strony Kasi właśnie tak się dzieje 🤗 Wszystko jest przemyślane i dopięte na ostatni guzik a sytuacje kryzysowe w mig rozwiązywane (np urwane ramiączko i obcierająca suknia 🙈) Polecam wszystkim, którzy nie chcą się niczym martwić w tym wyjątkowym dniu a jedynie dobrze bawić do białego rana 🥰

Katarzyna
16-09-2022

Kochani! Dziękuję, że mogłam towarzyszyć Wam w tak ważnym dniu 💛. Ogromnie się cieszę, że mogłam być Waszym wsparciem i dopilnować, aby Wasz ślub i wesele przebiegły idealnie 🥰 Dziękuję za zaufanie!

J
Julian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Balice
Data dodania: 08-06-2022

Jesteśmy wraz z moją świeżo upieczoną żoną pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, rzetelności oraz zaangażowania, jakie Kasia wykazywała przez cały czas trwania współpracy z Nami (prawie rok). W tym okresie udało się jej dokonać niemożliwego - kompleksowo zorganizować cały ślub i wesele oraz przygotowania do nich tak, że niejako przychodziliśmy już na gotowe. Ogromne dzięki za to, jak zdolnych usługodawców Nam polecałaś, dzięki temu ten dzień był pełen piękna i z pewnością zapadnie Nam w pamięć na długie, długie lata... Stuprocentowo polecamy, jeśli się jeszcze wahacie, współpracę z Kasią, czy to kompleksową , czy organizację jedynie tego szczególnego dnia!

Julian i Ewa.

Katarzyna
10-06-2022

Dziękuję za tak miłe słowa i za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście powierzając mi organizację Waszego ślubu! Dużo miłości dla Was!

Nazwa firmy: Czuję miłość
NIP: 9452256234
Imię i nazwisko: Katarzyna Rząsa
Adres: Kraków, woj. małopolskie
798-976...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2539
Zadzwoń
798-976...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie