Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Czułe Słowka - Fotografia Ślubna id:28507

Kontakt

501-950...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
691-860...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 08-06-2017
Liczba odwiedzin: 85

Oferta

Czułe Słówka, tworzy para sympatycznych fotografów: Basia i Marcin. Jesteśmy duetem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zaklinamy piękne chwile, zatrzymujemy wspomnień czas, chwytamy uczucia i wszystko to w magiczny sposób przelewamy na fotograficzny papier. Za nami nie przemawiają słowa, lecz zdjęcia oraz zaangażowanie w każdy reportaż by był wyjątkowy i niepowtarzalny. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w Waszych najważniejszych chwilach życia. Efekty? Obejrzyjcie sami :)
Oferujemy usługi fotografii ślubnej i okolicznościowej na terenie całego Dolnego Śląska. Nie obawiamy się i dalszych podróży. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z dwójką ludzi, dla których fotografia to pasja, a ich pasja to Wasze cudowne zdjęcia.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Cennik
od 1200 do 2000 / całość
Cena zależy od czasu trwania reportażu, odległości miejsca wydarzenia od Wrocławia oraz sesji plenerowej (nie ma obowiązku jej realizowania - aczkolwiek gorąco zachęcamy!). Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie modyfikacje.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Czułe Słówka
Imię:Barbara i Marcin
Nazwisko:Srokowscy
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:52-200
Adres:Cztery Podkowy

Nowe ogłoszenia