Zobacz zdjęcia (5)
First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie, Warszawa - zdjęcie 1
First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie, Warszawa - zdjęcie 2 First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie, Warszawa - zdjęcie 3 First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie, Warszawa - zdjęcie 4 First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

First10 - zdjęcia i film, sesja pary w naszej FotoSzklarni w prezencie id:31451

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
604-582...
668-498...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Mamy jeszcze wolne terminy w 2021 roku. Chcemy więcej, bo lubimy uwieczniać te piękne chwile ;)
Szukamy więc chętnych Par. Jeśli Wy szukacie fotografa i zainteresowani jesteście również filmem reportażowym, zapraszamy do nas.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, zawodowo dwójką uzupełniających się fotografów lub zgranym duetem foto-video.

Od wielu lat zajmujemy się szerokopojętą fotografią, od kilku miesięcy pracujemy również w stworzonym przez nas fotograicznym azylu Foto Szklarnia.
Kochamy pracę z ludźmi. Jesteśmy portrecistami, fotografami emocji.

Nasz materiał to jest reportaż z Waszego dnia, a nie zaplanowana, ustawiona sekwencja scenek pt. "jakiś ślub". Niczego nie ryżeserujemy, nie ustawiamy Was do zdjęć. Podążamy Waszym tempem, obserwując i asystując. W trakcie całego dnia jesteśmy dla Was, dostosowując swoją pracę do Waszych potrzeb. Chcecie, to zrobimy Wam zdjęcia, jak wcinacie ostatnie kawalerskie parówki albo jak próbujecie zawiązać niezawiązywalną muszkę czy wcisnąć ślubną kieckę od dołu, choć pani z salonu wyraźnie mówiła, że to się nie uda. Nie chcecie, to wyganiacie nas na ten czas na zewnątrz, my ogarniamy okoliczne pejzaże, a Wy w spokoju zakładacie welon i dopinacie guziki koszuli. Naszym celem jest stworzyć materiał fotograficzny oddający naturalną atmosferę tego dnia, gdy w trochę odświętnej wersji dalej jesteście sobą.

Mamy ciężkie palce, robimy dużo zdjęć, bardzo dużo. Wszystko po to, żeby oddać w Wasze ręce materiał, z którego sami wybieracie sobie te zdjęcia, które mamy dla Was przygotować.
Podpisując z nami umowę, miesiące a nawet lata przed ślubem, nie musicie odrazu decydować, co chcecie u nas wykupić. Nie mamy gotowych pakietów.
Do rezerwacji terminu zamawiacie nas na dzień ślubu, reszta jak np: sesja narzeczeńska, sesja plenerowa, albumy - to kwestia otwarta.

Na reportaże dojeżdżamy wszędzie - kwestią dodatkową jest tylko ewentualna logistyka związana z noclegiem, jeśli ślub jest daleko.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas nie ma pakietów. Są tylko wymienione poszczególne usługi, które Klient może wybrać i wpisać do umowy. Jeśli chcecie zarezerwować nas na dzień ślubu, należy oczywiście do umowy wpisać reportaż ślubny, pozostałe usługi są opcjonalne - sesja plenerowa, sesja narzeczeńska, film ślubny - to można dokupić u nas w dowolnym momencie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj pojawiamy się u Was na ok 2 godziny przed ceremonią zaślubin, a kończymy pracę po oczepinach, ale pilnujemy tego aby nie było to później niż o pierwszej w nocy. Jeśli robimy też film, przyjeżdżamy trochę wcześniej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zrobiliśmy już ponad 150 ślubów, natomiast nasza przygoda z fotografią rozpoczęła się 8 lat temu. Zanim zdecydowaliśmy się uwieczniać ślubne chwile, szkoliliśmy warsztat przy innego typu sesjach (głównie fotografowaliśmy ludzi).

W jakim składzie realizujemy usługę?

Tak jak w życiu prywatnym, tak i w dniu Waszego ślubu pojawimy się w małżeńskim duecie.
Zdarza się, że inne sesje (plener, narzeczeńska) realizujemy w pojedynkę.

Jak ubieramy się na wesele?

Podstawowy element to buty biegowe (oczywiście w miarę możliwości w czarnym kolorze ;)). Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie pracy przez parenaście godzin "orbitowania" wokół Was w czymś, co ma się ochotę zdjąć z nóg, gdy jeszcze na dobre nie rozkręciły się przygotowania :P
Pozostałe części to prosty styl elagancko-wygodny.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Korzystamy z serwisu Zalamo. To staje się platformą wymiany zdjęć i informacji o nich między Wami a nami. Tu dokonujecie wyboru zdjęć z pakietu, tu zaznaczacie komentarze dla nas, a następnie dostajecie gotowe galerie, którymi w razie ochoty możecie dzielić się z Waszymi gośćmi. Jeśli zdecydujecie się na album ślubny, również tu dostaniecie jego projekt do edycji.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zgodnie z umową materiał do wyboru trafia do Was max do dwóch tygodni od daty ślubu. Staramy się wysyłać go w pierwszym tygodniu. Następnie piłeczka jest po Waszej stronie - wybieracie zdjęcia spośród Wam udostępnionych (zazwyczaj oddajemy Wam do wglądu 800-1500 zdjęć). Gdy Wasz wybór do nas powróci, zaczynamy obróbkę, na którą zostawiamy sobie 30 dni, ale to zabezpieczenie umowne, najczęściej jest znacznie szybciej.

Film jest znacznie trudniejszym wyzwaniem i zapewniamy sobie umowne 4 miesiące na oddanie materiału.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Jesteśmy fotografami ślubnymi, mamy odpowiedni glejt ;)
Mamy też paszport Polsatu i znamy Piaska :P

Na jakim sprzęcie pracujemy?

w skrócie: Sony, najnowsze, chyba najlepszy dostępny sprzęt aktualnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy fotografami z przypadku i bez szkoły :P
Znajomi kiedyś poprosili nas o przysługę. Zabrali w rejs po wodach Indonezji w zamian za reportaż fotograficzny. Połknęliśmy wtedy bakcyla i nasza przygoda z aparatami rozpoczęła się dość gwałtownie. Zaraz wpadliśmy w wir sesji. Najpierw z modelkami, potem klientami, firmami, aby kilka lat temu rozpocząć kolejny rozdział uwieczniania ślubów i wesel.
Mamy własne studio, jesteśmy fotografami full-time, więc obecnie wykonujemy różnego typu fotografię.

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Szukamy takich, które pokazują nasze Pary Młode takimi, jakimi na prawde są. Chcemy uwieczniać szczere emocje, naturalne momenty, pozy mimikę.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Początek i środek ;)
Przygotowania to magiczny czas, szczególnie gdy spędzacie go pod jednym dachem. Atmosfera oczekiwania, małe wzruszenia, First Look dają nam szansę na złapanie wielu pozytywnych emocji.
Wesele w środkowej fazie, gdy wszyscy jeszcze pięknie wyglądają, gdy Młodzi zrelaksowani po stresujących zazwyczaj przysięgach dają upust radości w tańcu, zabawie lub podczas rozmów z najbliższymi.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nienarzucający się, nieangażujący. Cieszymy się słysząc od naszych Par: zrobiliście taki fajny materiał, kiedy? W ogóle Was nie widzieliśmy. W miarę możliwości nie reżyserujemy niczego. To jest materiał reportażowy, więc staramy się płynąć tego dnia za Wami i podążając z aparatami wyłapywałć najważniejsze momenty.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Buty do tańca, wygodna suknia ślubna, tort jak najwcześniej, przerwy kawowe bez głośnej muzyki, krókie oczepiny (najlepiej nie o północy). Takich "tipów" to my mamy mnóstwo. Niczym megaogarnięte wedding planerki! Traficie do nas na spotkanie, to się przekonacie. ;)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, choć taka sesja zagraniczna to duże wyzwanie, dla Was zwłaszcza.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Aula na Politechnice Warszawskiej. Realizowaliśmy tam ślub cywilny, piękne wydarzenie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski, płynnie. Nie wiem co tu jeszcze dopisać, aby formularz przyjął odpowiedź... (min 50 znaków)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

TwoMann - inspiracja w kolorach i emocjach. Zresztą, to też fotografująca para.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, pytajcie. Nie wiem co tu jeszcze dopisać, aby formularz przyjął odpowiedź... (min 50 znaków)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

siadamy i płaczemy :) A jak już się wypłaczemy to po prostu robimy zdjęcia. Wy jesteście mokrzy, ale sprzętu to nie interesuje...

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, wręcz wolimy ciemną salę. Fajny klimat można zbudować naszymi światłami.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Nie podążąmy za nimi, trendy przemijają a klienci zostają po iluś tam latach ze zdjęciami "z któregoś trendu".
Tworzymy zdjęcia naturalne, nieprzemijalne.

Kontakt

NIP: 5842784246
Adres: Warszawa, , 04-602, woj. mazowieckie
604-582...
668-498...
liczba odwiedzin: 11288
Zadzwoń
604-582...
668-498...
Napisz

Popularne miasta w okolicy