Zobacz zdjęcia (5)
Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events id:55011

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć!

Mam na imię Damian. Jestem DJ’em z wieloletnim doświadczeniem. W ciągłym ruchu, głodny nowych doświadczeń z głową pełną pomysłów, które wychodzą poza schematy i sprawiają, że Wasz wyjątkowy dzień pozostanie na długo w pamięci Waszej i Waszych gości.

Stanie w tle jak kamień i puszczanie muzyki to nie moja bajka. Z wiecznym uśmiechem na twarzy, w dobrym stylu zabawiam Waszych gości serwując najlepszą muzykę, dokładnie dostosowaną do tego, co dzieje się na parkiecie. Łączę to z najróżniejszymi animacjami tanecznymi, które wyciągną zza stołów najbardziej antytanecznych gości, a w połączeniu z
ciekawymi konkursami całość tworzy wyjątkową atmosferę na Waszej uroczystości!DLACZEGO JA?

▪ UŚMIECH, CHARYZMA I POZYTYWNA ENERGIA, KTÓRĄ ZARAŻAM INNYCH GOŚCI
▪ DBANIE O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY, ABY WASZ DZIEŃ BYŁ WYJĄTKOWY
▪ SZEROKI REPERTUAR MUZYCZNY WRAZ Z ANIMACJAMI TANECZNYMI I KONKURSAMI Z KLASĄ
▪ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ UROCZYSTOŚCI
▪ PROFESJONALNY SPRZĘT, KTÓRY PODKREŚLA WAGĘ I WYJĄTKOWOŚĆ WASZEGO WYDARZENIA
▪ POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI WRAZ Z CENNYMI RADAMI
▪ PROFESJONALIZM
▪ UROCZYSTOŚĆ SZYTA NA WASZĄ MIARĘ, DOSTOSOWANA DO WASZYCH PREFERENCJI. TO WY USTALACIE ZASADY!
▪ ORYGINALNA BAZA MUZYKI POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI


OŚWIETLENIE:

Oświetlenie to bardzo ważny element na Waszych wydarzeniach. Nadaje ono sali i uroczystości niepowtarzalnego klimatu, który Wasi goście z pewnością docenią. Pamiętajcie, że dobrze dobrane oświetlenie zawsze współpracuje z kamerą i aparatem. Do Waszej dyspozycji mam 4 ruchome głowy oraz 4 par LED podświetlające statywy. Całość sterowana za pomocą sterownika DMX, który pozwala na ogromne możliwości kierowania oświetleniem.


KONSOLA i NAGŁOŚNIENIE:

Konsola Dj’ska, mikser i kolumny. To te urządzenia odpowiadają za jakość dźwięku na Waszej uroczystości. Podobnie jak w przypadku oświetlenia, nie ma tu miejsca na kompromisy.
Pionner DDJ 800 profesjonalny kontroler DJ’ski zapewnia ogromne możliwości podczas
miksowania muzyki. Kolumny aktywne dB Technologies OPERA 15 - topowe konstrukcje Włoskich inżynierów dźwięku odpowiadają za krystalicznie czystą barwę połączoną z
mocnymi głośnikami basowymi. Dwa mikrofony doręczne od PRODIPE i nagłowny zestaw Shure w połączeniu z mikserem Notepad zapewnią wyraźne i niezawodne brzmienie każdego słowa.


STANOWISKO DJ.

W dzisiejszych czasach ważnym elementem każdej imprezy, a jednocześnie wizytówką Dj'a stało się jego stanowisko.
Wiele osób zwraca na to uwagę, gdyż jest to coś, co rzuca się w oczy, a jak powszechnie wiadomo, jesteśmy wzrokowcami. Patrząc na to, jak prezentuje się Dj i jego zaplecze, możemy przewidzieć, w jaki sposób i jakim stylu będzie prowadzona impreza. Czy mamy do czynienia z profesjonalistą, czy hobbystą.
Planując mój zestaw, przywiązywałem do tego ogromną wagę, dlatego nie znajdziecie u mnie migających laserów, światełek "biegających" po całej sali i innych rozwiązań, które nie pasują do mojego stylu prowadzenia imprez. Stawiam na sprawdzone rozwiązania korzystając z profesjonalnego sprzętu, który podkreśli wyjątkowość Waszej uroczystości.

Konfiguracja, jaką dla Was przygotowałem, sprawdzi się praktycznie przy każdym wystroju sali, a odpowiednie oświetlenie uczyni każdą imprezę wyjątkowym, estetycznym przeżyciem. Cały zestaw jest stworzony w eleganckim stylu, który idealnie podkreśli wyjątkowość Waszej uroczystości.
Oprócz czarnej wersji stołu dj’skiego przygotowałem dla Was również wersję z klasycznym kolorem białym.


ZAJMUJĘ SIĘ OPRAWĄ UROCZYSTOŚCI:
▪ wesela i poprawiny
▪ urodziny, jubileusze
▪ imprezy firmowe
▪ imprezy karnawałowe
▪ sylwestry
▪ 100 dniówki
▪ imprezy okolicznościowe

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem DJ’em z wieloletnim doświadczeniem. W ciągłym ruchu, głodny nowych doświadczeń z 𝐠ł𝐨𝐰𝐚̨ 𝐩𝐞ł𝐧𝐚̨ 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł𝐨́𝐰, które wychodzą poza schematy i sprawiają, że 𝑊𝑎𝑠𝑧 𝑤𝑦𝑗𝑎̨𝑡𝑘𝑜𝑤𝑦 𝑑𝑧𝑖𝑒𝑛́ 𝑝𝑜𝑧𝑜𝑠𝑡𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑛𝑎 𝑑ł𝑢𝑔𝑜 𝑤 𝑝𝑎𝑚𝑖𝑒̨𝑐𝑖 𝑊𝑎𝑠𝑧𝑒𝑗 𝑖 𝑊𝑎𝑠𝑧𝑦𝑐ℎ 𝑔𝑜𝑠́𝑐𝑖. Stanie w tle jak kamień i puszczanie muzyki
to nie moja bajka. Z 𝐰𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐲𝐦 𝐮𝐬́𝐦𝐢𝐞𝐜𝐡𝐞𝐦 𝐧𝐚 𝐭𝐰𝐚𝐫𝐳𝐲, w dobrym stylu zabawiam Waszych gości, serwując najlepszą muzykę, dokładnie dostosowaną do tego, co dzieje się na parkiecie. Łączę to z 𝐧𝐚𝐣𝐫𝐨́𝐳̇𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢𝐚𝐧𝐢𝐦𝐚𝐜𝐣𝐚𝐦𝐢 𝐭𝐚𝐧𝐞𝐜𝐳𝐧𝐲𝐦𝐢, które wyciągną zza stołów najbardziej antytanecznych gości, a w połączeniu z
konkursami 𝐜𝐚ł𝐨𝐬́𝐜́ 𝐭𝐰𝐨𝐫𝐳𝐲 𝐰𝐲𝐣𝐚̨𝐭𝐤𝐨𝐰𝐚̨𝐚𝐭𝐦𝐨𝐬𝐟𝐞𝐫𝐞̨ 𝐧𝐚 𝐖𝐚𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐮𝐫𝐨𝐜𝐳𝐲𝐬𝐭𝐨𝐬́𝐜𝐢.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bardzo wysoka jakość za przystępną cenę. :) Przekonajcie się sami.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oferuję 𝟭𝟬 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻 prowadzenia uroczystości z możliwością przedłużenia tego czasu.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera:
- 10h prowadzenia przyjęcia weselnego,
- profesjonalny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy,
- eleganckie stanowisko dj w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru ( czarne i białe )
- wiele ciekawych konkursów, zabaw i animacji tanecznych dla wszystkich gości,
- pomoc w organizacji uroczystości.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar jaki posiadam jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Zaczynając od lat 70' przez złotą erę muzyki, czyli lata 80' i 90' do współczesnych utworów i największych muzycznych przebojów.
W mojej bazie muzyki nie mogło również zabraknąć klubowych brzmień, które mam do Waszej dyspozycji. :)

Skład, w którym występujemy.

Jestem Dj'em i Wodzirejem w jednej osobie, lecz pomysłów mam więcej niż nie jeden duet.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie z wyższej półki. 𝗞𝗼𝗻𝘀𝗼𝗹𝗮 𝗗𝗷’𝘀𝗸𝗮, 𝗺𝗶𝗸𝘀𝗲𝗿 𝗶 𝗸𝗼𝗹𝘂𝗺𝗻𝘆. To te urządzenia odpowiadają za jakość dźwięku na Waszej uroczystości. Podobnie jak w przypadku oświetlenia, nie ma tu miejsca na kompromisy.
Pionner DDJ 800 profesjonalny kontroler DJ’ski zapewnia ogromne możliwości podczas miksowania muzyki. Kolumny aktywne dB Technologies OPERA 15 - topowe konstrukcje Włoskich inżynierów dźwięku odpowiadają za krystalicznie czystą barwę połączoną z
mocnymi głośnikami basowymi. Dwa mikrofony doręczne od PRODIPE i nagłowny zestaw Shure w połączeniu z mikserem Notepad zapewnią wyraźne i niezawodne brzmienie każdego słowa.
𝗢ś𝘄𝗶𝗲𝘁𝗹𝗲𝗻𝗶𝗲: Odgrywa ono bardzo ważną rolę. Nadaje sali i całej uroczystości niepowtarzalnego klimatu, który Wasi gości z pewnością docenią. Pamiętajcie, że dobre oświetlenie zawsze współpracuje z kamerą i aparatem.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. :) Przywiązuje bardzo dużą uwagę do oświetlenia oraz prezentacji całego stanowiska. Posiadam 4 profesjonalne ruchome głowy, które są umieszczone na dwóch statywach osłoniętych maskownicami, a całość jest podświetlona urządzeniami PAR LED. Oświetlenie jest sterowane za pomocą sterownika DMX i zaawansowanego programu, który pozwala na ogromne możliwości sterowania światłem, aby mieć pełną kontrolę nad oświetleniem na Waszej uroczystości.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗮𝗷𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷! Gorąco będę Was do tego zachęcać, abyście stworzyli play listy złożone z utworów, które chcielibyście, które muszą się pojawić na Waszej uroczystości oraz takich, których nie grać. Pomoże mi to poznać Wasze muzyczne preferencje. :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, jednak w tej kwestii decydujące zdanie ma Para Młoda. 𝗧𝗼 𝗪𝘆 𝘇𝗱𝗲𝗰𝘆𝗱𝘂𝗷𝗲𝗰𝗶𝗲 𝗰𝘇𝘆 𝗴𝗼ś𝗰𝗶𝗲 𝗯ę𝗱ą 𝗺𝗼𝗴𝗹𝗶 𝘇𝗮𝗺𝗮𝘄𝗶𝗮ć 𝗱𝗲𝗱𝘆𝗸𝗮𝗰𝗷𝗲.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Chętnie pomogę we wszystkich formalnościach związanych z ZAiKS i ZAPV jeżeli właściciel obiektu nie posiada takiej licencji.
Opłata ZAiKS i ZAPV jest regulowana przez organizatora uroczystości lub właściciela obiektu zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Ciężko mówić o osiągnięciach muzycznych odnośnie przyjęć weselnych, lecz z pewnością mogę się pochwalić w kwestii muzyki klubowej.
Mashup'y mojego autorstwa były grane przez najlepszych DJ'ów na największych światowych festiwalach.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Papierka na wykształcenie muzyczne nie posiadam, lecz moje życie jest związane z muzyką od najmłodszych lat. W pierwszych klasach szkoły podstawowej rozpocząłem naukę gry na instrumentach klawiszowych, która kontynuowałem przez kilkanaście lat. Jako młodzieniec zacząłem rozwijać się również jako dj. Dzisiaj, z 15'sto letnim doświadczeniem, mogę śmiało powiedzieć, że miałem przyjemność zwiedzić całą Polskę i grać w najlepszych klubach naszego kraju.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

W pierwszych klasach szkoły podstawowej rozpocząłem naukę gry na instrumentach klawiszowych, którą kontynuowałem przez kilkanaście lat. W roku 2008 debiutowałem jako Dj. Dzisiaj, z 15'sto letnim doświadczeniem, mogę śmiało powiedzieć, że miałem przyjemność zwiedzić całą Polskę i grać w najlepszych klubach naszego kraju.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

3x na TAK! :) Uwielbiam prowadzić zabawy integracyjne. Pozwala to rozładować napięcie i wprowadzą swobodę wśród wszystkich Waszych gości.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie ma chyba takiego. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Gatunek muzyczny trzeba odpowiednio dopasować do gości, których gusta są przeróżne, dlatego jako DJ jestem bardzo elastyczny i prowadzę imprezy w taki sposób, aby każdy z gości bawił się znakomicie.
Staram się unikać muzyki biesiadnej, a disco-polo w mocno ograniczonych ilościach. Prowadzę wesela w nowoczesnym stylu.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nikt nie słucha, mało kto lubi, prawie wszyscy się do tego bawią. :D To takie podsumowanie tego stylu muzycznego. Staram się ograniczać disco-polo do minimum, ponieważ prowadzę wesela w nowoczesnym stylu.
Nie zagrałbym imprezy składającej się wyłącznie z takiego rodzaju muzyki, jednak impreza "bez disco-polo" również nie jest najlepszym pomysłem.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Uśmiech i charyzma prowadzącego. :) A oprócz tego, zabawy integracyjne i animacje taneczne dla Wszystkich gości. :)

Opinie Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events

Nazwa firmy: Damian Kaczmarek DJ/Wodzirej - Wedding & Events
Imię i nazwisko: Damian Kaczmarek
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 274

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy