Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Damian Ludwikowski, Fotografia Ślubna i okolicznoścowa, fotksiążka. id:36186

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Damian Ludwikowski, Fotografia Ślubna i okolicznoścowa, fotksiążka.

Damian Ostatnio widziany 13-06-2018
792-665...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskieZobacz na mapie
Data dodania: 02-06-2018
Liczba odwiedzin: 66

Oferta

Fotografia ślubna i okolicznościowa, sesje narzeczeńskie, rodzinne, prywatne i firmowe. Zapraszam do rezerwacji terminów. Całe województwo Świętokrzyskie, a także Poznań, Kraków, Warszawa i okolice.

ŚLUB:

Reportaż z przygotowań do ślubu, uroczystości oraz wesela, łącznie około 400-500 zdjęć (bywa więcej ;) Zlecenia realizuję na terenie województwa świętokrzyskiego, oraz w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i okolicach. Pozostałe rejony do uzgodnienia.

Sesja plenerowa – około 100 zdjęć. Mogę zaproponować kilka lokalizacji do wyboru, chętnie również przystanę na Wasze propozycje odnośnie miejsc jej wykonania. Zobowiązuje się dojechać albo zabrać Was do 50 km od miejsca ślubu. Dojazd do bardziej oddalonych miejsc do uzgodnienia.

Termin realizacji – 30 dni roboczych po ślubie. Zdjęcia w formacie elektronicznym – do pobrania ze strefy klienta z tej strony, albo do odbioru na płycie DVD lub pendrive – w stylowej obudowie z grawerem. Fotoksiążka z Najlepszefoto - płatna dodatkowo. Inne wydruki, fotoksiązki i albumy do uzgodnienia.

CHRZEST:

Reportaż z uroczystości w kościele, sesja rodzinna przy kościele, możliwa sesja rodzinna w miejscu zamieszkania klientów lub w plenerze. Około 200 zdjęć. Zlecenia realizuję na terenie województwa świętokrzyskiego. Pozostałe rejony do uzgodnienia. Termin realizacji – miesiąc po sesji. Format elektroniczny – do pobrania ze strefy klienta z tej strony, albo do odbioru na płycie DVD lub pendrive. Fotoksiążka z Najlepszefoto - płatna dodatkowo. Inne wydruki, fotoksiązki i albumy do uzgodnienia.

Zapraszam :)

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

Oferta
od 2000 do 2500 / całość

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.