Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Damian Tyrna DJ ALDAR id:20831

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Bieruń, śląskie
Data dodania: 09-05-2016
Liczba odwiedzin: 386

Oferta

Dzięki połączeniu pasji, umiejętności oraz zdobytego doświadczenia tworzymy swój własny, unikalny styl. Każdą imprezę prowadzimy na najwyższym poziomie, uwzględniając oczekiwania i gusta muzyczne naszych klientów.
Chcąc zapewnić najlepszą jakość naszych usług, pracujemy wyłącznie na sprzęcie renomowanych i uznanych na świecie firm branży DJ-skiej, estradowej czy oświetleniowej, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych technologii LED.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Damian Tyrna DJ ALDAR id:20831
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 1,00 / 5
Maciek
Maciek
(1)
Dodano: 15-01-2018
Data imprezy: 06-01-2018
Miejscowość: Wadowice
DJ Damian Tyrna vel DJ Aldar (Małopolska) mocno mnie rozczarował. Mimo, że otrzymał listę utworów muzycznych, nie chciał ich puszczać, ani rozkręcać zabawy. Nie dopuścił członków mojej rodziny do mikrofonu kiedy chcieli złożyć mi życzenia. Z umówionych 4 zabaw przeprowadził jedynie 2. Kiedy zwróciłem się do niego z prośbą o rozkręcenie imprezy i namówienie gości do wzniesienia toastu, usłyszałem..,,ja nie namawiam do picia'' . Zamówioną muzykę zaczął puszczać po 1 w nocy kiedy ponad połowa gości weselnych opuściła już salę. Nie był zainteresowany podtrzymaniem imprezy ani zatrzymaniem gości.. Uczestnicy zauważyli ,że po 1 w nocy muzyka znacznie się polepszyła (pytanie po co w takim razie płacić 2-osobowej ekipie DJ-ów skoro najlepiej bawili się przy muzyce wybranej przeze mnie osobiście?)..Bardzo słaby serwis, DJ Tyrna jest pełen siebie i ma w nosie organizatorów i gości. Nie polecam.

Dane kontaktowe

Damian Tyrna DJ ALDAR
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bieruń
Kod:43-155

Nowe ogłoszenia