Zobacz zdjęcia (5)
Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci, Poznań - zdjęcie 1
Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci, Poznań - zdjęcie 2 Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci, Poznań - zdjęcie 3 Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci, Poznań - zdjęcie 4 Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci id:41642

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
509-802...

O nas

Animator jest kimś, kto ożywia „Coś”, daje impuls do „Czegoś”, wzbudza zainteresowanie „Czymś”, jest duszą przedsięwzięcia, inspiruje, potrafi zrobić „Coś” z niczego. To wyjątkowa postać, która daje bodziec do działania, sprawia, że chcemy myśleć kreatywnie i w efekcie spędzić ciekawie czas. Animator pomaga odnaleźć w sobie uśpioną wyobraźnię, wskazuje drogę, która poprowadzi do stworzenia „Czegoś”.

Organizacja czasu wolnego jest równie ważna, jak planowanie dnia powszedniego. To właśnie odpowiednie przygotowanie wolnych chwil pozwoli wykorzystać je w stu procentach, czerpać z nich przyjemność, relaks i odpoczynek. To również świetna okazja, aby zrobić coś niecodziennego, spróbować czegoś nowego, a może nawet odkryć w sobie nowe talenty.

Firma DANIMATORING powstała w 2010 roku właśnie po to, aby umilać czas przede wszystkim dzieciom. Nie zapominamy jednak o dorosłych, którzy również zajmują miejsce w naszej ofercie. W skład zespołu wchodzą pasjonaci twórczych zadań i moderatorzy organizacji czasu wolnego.

Danimatoring jest wspaniałą przygodą z fabułą podczas imprez. Zarówno przyjęcia dla dzieci, jak i spotkania dla dorosłych są organizowane w ciekawy i oryginalny sposób. Wszystkie te niecodzienne pomysły, które ubarwią każde przyjęcie, są wytworem wyobraźni osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Prowadzący potrafią wcielić się w każdą postać, stworzyć magiczny klimat, zabrać uczestników w fantastyczną przygodę. Ich niezwykła energia i pasja udzielą się nawet największemu ponurakowi! Pełni pomysłów i chęci tworzenia uchylą drzwi do kreatywnej zabawy i całego oceanu radości.

Organizujemy:

Imprezy urodzinowe, festyny, baliki, zabawy szkolne i przedszkolne
Animacje dla dzieci podczas uroczystości rodzinnych (wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne)
Animacje dla dzieci podczas imprez firmowych
Animacje dla dzieci w restauracjach i kawiarniach
Animacje dla dorosłych w ramach imprez integracyjnych
Warsztaty stałe i okazjonalne dla dzieci i niemowląt
Półkolonie i warsztaty wakacyjne
Fabularyzowane wycieczki po Poznaniu dla rodzin z dziećmi oraz klas szkolnych
Fabularyzowane rejsy po Warcie dla grup zorganizowanych

Podczas animacji dzieci i rodzice:

Przeżyją niezapomnianą przygodę
Poznają nowe formy zabawy
Nabędą odwagi i otwartości
Przeniosą się w baśniowy świat animacji

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od ponad 10 lat istniejemy na poznańskim rynku animacji dla dzieci. Przez cały ten czas realizujemy również animacje podczas wesel.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Minimalny czas animacji weselnych dla dzieci to 2 godziny. Czas ten możemy wydłużyć w zależności od oczekiwań Młodej Pary.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Animacji dla grupy liczącej maksymalnie 12 dzieci prowadzi 1 doświadczony animator. W przypadku większej liczby dzieci konieczna jest obecność drugiego animatora.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdą naszą ofertę możemy "uszyć na miarę", wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodej Pary. Nawet najbardziej oryginalne pomysły nie są nam straszne ;)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nasza podstawowa oferta animacji weselnych dla dzieci obejmuje trzy pakiety - Srebrny, Złoty i Platynowy, które stanowią konkretną propozycję.

Opinie DANIMATORING (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DANIMATORING

Nazwa firmy: DANIMATORING
NIP: 7822280992
Imię i nazwisko: Danuta Tomczak
Adres: Poznań, ul. os. Armii Krajowej 131a, 61-381, woj. wielkopolskie
509-802...
liczba odwiedzin: 1661
Zadzwoń
509-802...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie