DecoQueen- Konsultant ślubny id:32221

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DecoQueen- Konsultant ślubny

Ostatnio widziany 10-12-2017
660-153...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Grudziądz, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-11-2017
Liczba odwiedzin: 45

Oferta

Deco Queen to kompleksowa organizacja przyjęć. Nasza oferta jest bardzo szeroka i elastyczna, dostosowujemy się do potrzeb klientów. Wszystko rozpoczyna się od konsultacji i planowania – później przechodzimy w fazę realizacji i… Spełniają się Twoje marzenia.
Niezależnie od okazji, jesteśmy gotowi wspierać swoich klientów i wierzymy w sukces ich pomysłów. Zawsze uważnie słuchamy oczekiwań i staramy się doradzić jakie rozwiązania będą najlepsze.

Niektóre imprezy, ze względu na osobiste powiązania, uwalniają ogromną dawkę emocji. Pomożemy je uspokoić i ogarnąć stres, który często odczuwają na przykład Panny Młode. Czy wujek Zdzisiek zgodzi się z babcią Stefanią? Czy będzie wystarczająco krzeseł i czy sukienka będzie wygodna? Pytań jest wiele… My załatwiamy same pozytywne odpowiedzi.
Spełniając Wasze marzenia o idealnym ślubie i weselu przygotowaliśmy specjalne pakiety. Na każdym etapie realizacji wsłuchujemy się w Wasze życzenia, personalizujemy je, tak aby Wasz ślub, był Waszą uroczystą wspólną historią!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia