Zobacz zdjęcia (5)
DecoQueen - Konsultantka ślubna, Grudziądz - zdjęcie 1
DecoQueen - Konsultantka ślubna, Grudziądz - zdjęcie 2 DecoQueen - Konsultantka ślubna, Grudziądz - zdjęcie 3 DecoQueen - Konsultantka ślubna, Grudziądz - zdjęcie 4 DecoQueen - Konsultantka ślubna, Grudziądz - zdjęcie 5
1 / 5

DecoQueen - Konsultantka ślubna id:32221

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

O nas

Deco Queen to kompleksowa organizacja przyjęć. Nasza oferta jest bardzo szeroka i elastyczna, dostosowujemy się do potrzeb klientów. Wszystko rozpoczyna się od konsultacji i planowania – później przechodzimy w fazę realizacji i… Spełniają się Twoje marzenia.
Niezależnie od okazji, jesteśmy gotowi wspierać swoich klientów i wierzymy w sukces ich pomysłów. Zawsze uważnie słuchamy oczekiwań i staramy się doradzić jakie rozwiązania będą najlepsze.

Niektóre imprezy, ze względu na osobiste powiązania, uwalniają ogromną dawkę emocji. Pomożemy je uspokoić i ogarnąć stres, który często odczuwają na przykład Panny Młode. Czy wujek Zdzisiek zgodzi się z babcią Stefanią? Czy będzie wystarczająco krzeseł i czy sukienka będzie wygodna? Pytań jest wiele… My załatwiamy same pozytywne odpowiedzi.
Spełniając Wasze marzenia o idealnym ślubie i weselu przygotowaliśmy specjalne pakiety. Na każdym etapie realizacji wsłuchujemy się w Wasze życzenia, personalizujemy je, tak aby Wasz ślub, był Waszą uroczystą wspólną historią!

liczba odwiedzin: 2574

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie