Deejay Kapi Terminy 2016! id:17661

Oferta
Dodaj do plannera

DJ & ANIMATOR
muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, połączona z konferansjerką oraz konkursy prowadzone przez animatora. Dj Kapi - idealny kompromis między ceną a jakością. Setki przeprowadzonych imprez i lata doświadczenia zza konsolety.

DJ & WOKALISTKA & ANIMATOR
oryginalne i nowoczesne połączenie. Muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, konferansjerka i prowadzenie zabaw przez animatora połączone z wykonywaniem piosenek na żywo przez wokalistkę do aranżacji granych przez Dj-a.

NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, EFEKTY
profesjonalne nagłośnienie uznanych producentów takich jak: Yamaha, QSC. Oświetlenie w technologii LED, systematycznie modyfikowane i uzupełniane. Całość montowana na dedykowanych statywach lub rampach. Dodatkowe efekty w postaci wytwornic mgły, wytwornic baniek mydlanych, projektorów laserowych, wyrzutni konfetti, fluo sticks dodadzą wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Dj + Animator: 2500 PLN
Poprawiny: 900 PLN

Dojazd do 60 km od Szczecina Gratis!
W celu uzyskania oferty indywidualnej zapraszamy do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Deejay Kapi Terminy 2016! id:17661
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Natalia Kępińska Dodano: 19-12-2015
Data imprezy: 19-09-2015
(5)
Jesteśmy bardzo zadowoleni - zdecydowanie polecam współpracę z młodymi ludźmi, którym po prostu się chce - widać to zarówno podczas współpracy, jak i podczas prowadzenia uroczystości. Ogromny plus za kreatywne zabawy weselne - goście zachwyceni. Wysoka kultura osobista , inteligentny humor - klasa. Polecamy!!!

Skontaktuj się

726-413...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Deejay Kapi
Imię:Kacper
Nazwisko:Moroz
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:71-073
Adres:Ku słońcu
Data dodania: 14-12-2015
Liczba odwiedzin: 786

Polecamy

Nowe ogłoszenia