Zobacz zdjęcia (5)
Aranżacje ślubne, dekoracje, Łódź - zdjęcie 1
Aranżacje ślubne, dekoracje, Łódź - zdjęcie 2 Aranżacje ślubne, dekoracje, Łódź - zdjęcie 3 Aranżacje ślubne, dekoracje, Łódź - zdjęcie 4 Aranżacje ślubne, dekoracje, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Aranżacje ślubne, dekoracje id:23363

Łódź, łódzkie

O nas

Dekorowanie:

  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Witam serdecznie, mam na imię Agnieszka tworze markę iNiebanalni :) Jeżeli poszukujesz czegoś innego, kreatywnego i niebanalnego, jesteś osobą ambitna i wymagająca, to zapraszam do kontaktu. Każdą ofertę, którą przygotowuję kieruję indywidualnie, gdyż uważam, że każdy nawet najmniejszy element musi współgrać z całością. Nie tylko organizując ślub i wesele tworzę koncepcję całej uroczystości ale również przygotowując dekorację sali i kościoła uważam, że wszystko musi tworzyć harmonię.
Nie posiadam gotowych schematów i gotowych rozwiązań. Za każdym razem poszukuję inspiracji, a tą inspiracja najczęściej dla mnie jesteś Ty. Poznając Ciebie, poznaję Twoje oczekiwania, preferencje i ambicje. Jeżeli poszukujesz kogoś, kto pomoże, doradzi i nie będzie kierował się gotowymi rozwiązaniami to zachęcam aby się z nami skontaktować.
Napisz, prześlij swoje inspiracje pomysły, przekaż jakie są Twoje oczekiwania a zarazem potrzeby.
Jeśli tylko dysponujesz czasem spotkajmy się. Spotkanie pozwoli mi lepiej Ciebie poznać i przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie, a Tobie ułatwi podjęcie decyzji czy chcesz abym to ja wspierała Cię podczas organizacji Waszego ślubu.
Jeśli teraz się zastanawiasz, zadzwonić, czy nie zadzwonić.... Zadzwoń :)

W swojej ofercie posiadamy wypożyczalnię dekoracji, wazonów, namiotów i wyposażenia.
Serdecznie zapraszam na Nasz Fanpage na którym zamieszczamy inspiracje, pomysły, ciekawe rozwiązania i piękne dekoracje. Zamieszczamy tam również zdjęcia z nasze dotychczasowych realizacji.
pozdrawiam Was serdecznie i czekam na Wasze zapytania.
Agnieszka- iNiebanalni

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 4434

Popularne miasta w okolicy