Dekoracja światłem, która zachwyca! id:22100

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dekoracja światłem, która zachwyca!

Ostatnio widziany 17-01-2018
792-050...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
791-094...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 14-07-2016
Liczba odwiedzin: 747

Oferta

Światło jest jednym z najważniejszych elementów stwarzających niecodzienny i fascynujący nastrój podczas imprezy. Nowoczesna technika pozwala na kreatywną grę światłem i barwą, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowych i oryginalnych rozwiązań świetlnych podczas organizowanego eventu, niezależnie od jego potrzeb i charakteru.

Nasze usługi dedykujemy wszystkim, którzy chcą ważną uroczystość sprawić jeszcze bardziej wyjątkową. Oferujemy obsługę techniczną w obszarze projektowania, reżyserii i realizacji oświetlenia, a także w zakresie obsługi konstrukcji scenicznych i oświetleniowych. Dzięki profesjonalnemu systemowi oświetleń można aranżować wnętrza światłem w taki sposób, aby wydobyć z nich maksimum piękna i nadać niepowtarzalnego charakteru.

Restauracje, sale weselne, sale balowe i inne pomieszczenia, w których będzie organizowane wydarzenie tematyczne (wesele, studniówka, impreza firmowa itp.) dzięki dekoracjom świetlnym przemienią się w piękne i efektowne i miejsce. Oferujemy profesjonalne oświetlenie pomieszczeń w celu uwydatnienia ich atutów i nadania im wyjątkowego charakteru lub odwrócenia uwagi od ich niepożądanych cech.

Dekorację światłem można zastosować w sali tanecznej, sali konsumpcyjnej, korytarzach, na ścianach, sufitach, parkietach, w miejscach z bufetem szwedzkim oraz w innych, rozmaitych wnętrzach. Cyfrowo sterowane oświetlenie pozwala na dekorowanie przestrzeni dowolnie wybranymi kolorami i efektami świetlnymi. Taki rodzaj oświetlenia świetnie sprawdza się przy dekoracji światłem parkietu, ścian, drink barów, tła Pary Młodej, miejscach z bufetem, wody lejącej się z sufitu i innych, wskazanych przez Państwa przestrzeniach.

Oferujemy również wyświetlanie dowolnie wybranego napisu (np. nazwa firmy, imiona Pary Młodej, nazwa uroczystości np. „Jubileusz firmy…” ) lub indywidualnej grafiki w odpowiednio dobranym do tego miejscu (na ścianie, suficie, parkiecie) w wybranym przez Państwa miejscu. Projekt takiego zapisu przygotujemy wedle Państwa wytycznych i upodobań.

Nasze oświetlenie sprawdza się również w dekoracji światłem na zewnątrz budynków. Oferujemy Państwu urozmaicenie każdego eventu poprzez oświetlenie architektoniczne powierzchni zewnętrznych. Taki rodzaj dekoracji światłem wydobywa piękno z architektury np. słupy, filary, które odpowiednio oświetlone stają się elementem ozdobnym całego budynku. Nasz sprzęt, na który składają się zewnętrzne urządzenia są odporne na wodę, wilgoć i temperaturę, dlatego stosowanie go w przestrzeni otwartej jest całkowicie bezpieczne.

Dekoracje światłem zapewniają niepowtarzalny wygląd wnętrz oraz budynków na zewnątrz. Jeśli jednak nie macie Państwo na to swojego pomysłu, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. W naszej firmie otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo oraz urządzenia, które będą dobrane adekwatnie do Państwa potrzeb. Ponadto oferujemy wynajem urządzeń efektowych i konwencjonalnych oraz systemów sterowania do realizacji oświetlenia wszelkiego rodzaju eventów (koncerty estradowe, spektakle teatralne i inne wydarzenia tematyczne).

Dzięki naszemu oświetleniu organizowana uroczystość nabierze efektownego klimatu, wyjątkowego charakteru i rangi. Uroczystość, która będzie wzbogacona o efekty świetlne, które Państwu oferujemy zapewni doskonałą zabawę i sprawi, że każdy uczestnik odkryje urok zaprojektowanej przez nas przestrzeni oraz będzie wspominał ten dzień jako wyjątkowy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:iGramy Sławomir Guz
Imię:Sławomir
Nazwisko:Guz
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin

Nowe ogłoszenia