Anna Dobrodziej Any Events - florystyka ślubna i nie tylko, dekoracje

Warszawa, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-879...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

O nas

Zajmujemy się oprawą:
- eventów firmowych
- wydarzeń i spotkań biznesowych
- bankietów
- uroczystości weselnych i ślubów
- komunii
- chrztów
- urodzin
- i wielu innych
Any Events to firma zajmująca się dekoracjami ślubnymi z siedzibą w Warszawie (działamy na terenie woj. mazowieckiego, oraz w woj. sąsiadujących). Specjalizująca się w dekoracjach imprez. Jesteśmy firmą, która może zapewnić parom wszystko, czego potrzebują, aby udekorować miejsce ślubu zgodnie z wybranym stylem i tematem.

Oferowane usługi

W Any Events dostępna jest szeroka gama dekoracji ślubnych. Z przyjemnością udzielimy osobistych konsultacji, aby pomóc klientom znaleźć idealne dekoracje na ich uroczystości. Od pokrowców na krzesła i obrusów po świeże kwiaty i ozdoby na stoły — istnieje wiele opcji do wyboru. Gdy nadejdzie dzień ślubu, dostarczymy wszystkie dekoracje i bezpiecznie ustawimy je na imprezie.

Firma oferuje niestandardowe usługi dekoratorskie i projektowe w całym woj. mazowieckim i okolicach, z bezpłatnymi indywidualnymi sesjami wstępnego planowania dla każdej pary. Uwzględniamy pomysły każdej pary w swoim planie, a także dopasowujemy je do budżetu.

Any Events oferuje usługi dekorowania wesel, dostarczając elementy dekoracyjne, takie jak ścianki, świece, biały dywan, dekoracje wiszące, kwiaty, bieżniki i wazony. Nasza firma zapewnia również pomoc na miejscu, która obejmuje:
- Montaż i demontaż dekoracji
- Dobór odpowiednich kwiatów i dekoracji
Nasza firma specjalizuje się w pięknych kwiecistych ściankach, któr moga być wykorzystywane jako tło dla stołu Młodej Pary lub jako forma ścianki do zdjęć. Dokładamy wszelkich starań, aby za pomocą swoich kwiecistych ścian nadać elegancji Twojemu weselu. Any Events oferuje wiele modeli ścianek, które idealnie wpiszą się w styl Twojej uroczystości.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Otrzymasz niepowtarzalną oprawę florystyczną i dekoratorską, która zmieści się w Twoim budżecie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu otrzymasz dekorację, która będzie przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Jaki jest zakres naszych usług?

W zakres naszych usług wchodzi: oprawa florystyczna i dekoratorska, wypożyczalnia dekoracji, doradztwo w zakresie organizacji różnego rodzaju uroczystości.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt naszych usług uzależniony jest do ilości i rodzaju materiałów, niezbędnych do przygotowania określonej realizacji. Uzgadniany jest jeszcze przed podpisaniem umowy. Możemy to zrobić na dwa sposoby:
1. Organizator np. Para Młoda określa jakiego rodzaju dekoracje chciałaby otrzymać w ramach umowy na swojej uroczystości i na tej podstawie sporządzamy wycenę.
2. Organizator podaje jaki ma budżet na dekoracje, wówczas my zajmujemy się przedstawieniem możliwości, jakie można otrzymać w ramach tej kwoty.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Raczej unikamy przygotowywania dekoracji na bazie sztucznych kwiatów, jesteśmy zdania, że tak podniosłe uroczystości jak np. ślub, należy wyróżnić poprzez świeże kwiaty. Jednak nie mówimy "nie" kwiatom sztucznym, dlatego jeśli nasz klient zdecyduje się na takie rozwiązanie, również przygotujemy takie kompozycje.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jedyne co nas może ograniczyć, to czas lub budżet. Uważamy się za specjalistów w tej dziedzinie i też tak jesteśmy traktowani na rynku. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i mnóstwo nowych pomysłów, które nigdy się nie kończą.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Jak w każdej branży również i nam zdarzyły się przypadki, gdzie właściciel sali lub ksiądz mieli "trudny" charakter, zawsze staramy się dopasować do sytuacji zastanej na miejscu i dojść do wspólnego kompromisu, nie zaostrzając przy tym napiętej atmosfery. Przecież najczęściej każda ze stron chce dobrze, tylko nie każdy potrafi to wyrazić w empatyczny sposób.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Posiadamy stojaki na kwiaty, ścianki do zdjęć i za stół Pary Młodej, biały dywan, tiule do kościoła, eleganckie złote krzesła, serwetki materiałowe, obrusy, świeczniki i wiele innych. Ponadto z każdym miesiącem nasza oferta dekoracje stale się poszerza.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak, jeśli zależy na tym Parze Młodej możemy częściowo wykorzystać dostarczone przez Parę Młodą dekoracje i dodatki.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Część naszej załogi ukończyło szkoły florystyczne. Stale się dokształcamy za pomocą różnego rodzaju kursów i szkoleń. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dekoracyjnymi. Ale co najważniejsze bardzo kochamy to co robimy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Przygotowaliśmy ślub tematyczny (w stylu Alicji z Krainy Czarów) w niespełna tydzień.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej będziemy pracowali już 3 sezon. Jednak nasza historia z florystyką i dekoracjami zaczęła się znacznie wcześniej.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Dla nas każdy ślub jest nietypowy i oryginalny, dlatego nasze doświadczenie rośnie z każdą Parą, której pomogliśmy w zakresie dekoracji.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Tak, zajmujemy się również dekorowaniem przyjęć plenerowych.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Każdą dekoracje możemy indywidualnie dopasować do pory roku. Wiosną wprowadzić powiew świeżego powietrza i wiosenne kwiaty w pastelowych kolorach, latem... latem nie wolno się ograniczać, stworzymy wszystko o czym zamarzycie i przy okazji nie wyniesie to milionów, jesienią skupimy się na kolorach, które możemy zaobserwować w liściach drzew, zaś zimą stworzymy dla Was krainę lodu lub magiczny klimat świąt.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Tak, podejmujemy się realizacji zagranicznych, jednak warto wspomnieć, że mogą się one różnić pod względem ceny, od tych oferowanych na terenie PL.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Zobowiązujemy się do dostarczenia i odpowiedniego ułożenia wszystkich dekoracji w dniu uroczystości (w zależności od rozmiaru realizacji czas przygotowywania może się wydłużyć nawet do kilku dni pracy w miejscu, gdzie ma się odbywać określona impreza), a następnie demontażu w dogodnym dla organizatorów i dla nas terminie.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Wszystkie stałe elementy dekoracji zabieramy ze sobą, natomiast świeże kwiaty zostają u organizatorów, możemy zadbać również o ich utylizację (wszystko jest kwestią uzgodnienia przed planowaną uroczystością)

Języki obce, którymi się posługujemy.

angielski, języki wschodnie (białoruski, ukraiński, rosyjski)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt może wystąpić w następujących formach:
- mail/czat/fb/instagram
- telefonicznie
- na spotkaniu indywidualnym

Jaki jest styl naszej pracy?

Nie lubimy powtarzalności, dlatego za każdym razem stawiamy na indywidualność.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak, każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przedstawiamy nasze pomysły i drogą eliminacji dochodzimy, do najlepszego rozwiązania.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Każdy ma do tego prawo, jednak warto wspomnieć, że niektóre dekoracje wymagają wcześniejszych przygotowań lub muszą być wyprodukowane (co może trwać określony czas). Warto również wspomnieć, że zmiana koncepcji może się również wiązać ze zmianą w budżecie. W przypadku poniesienia przez nas określonych wydatków, na zakup dekoracji z wcześniejszych ustaleń, Para zobowiązuje się do pokrycia równowartości kwoty za wynajem wcześniej wspomnianych elementów.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na każdej uroczystości zdarza nam się spotykać z nieprzewidzianymi sytuacji, długo by opowiadać, ponieważ za każdą rezerwacją kryje się jakaś historia, jednak jak do tej pory zawsze udawało nam się ratować te sytuacje.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Najczęściej nie wymagamy żadnego kontaktu po weselu, wszystkie szczegóły staramy się omawiać przed uroczystością.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Naszą pasję odkryliśmy całkiem przypadkiem, podczas pomocy przy dekorowaniu ślubu naszych znajomych. Wtedy zdecydowaliśmy się, aby rozszerzyć naszą przygodę z florystyką również o takie usługi.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Niepowtarzalność i to, że za każdym razem zaskakujemy nie tylko naszych klientów, ale i również siebie tym jak bardzo potrafimy być kreatywni.

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Każda nasza realizacja sprawia, że na koniec dnia pomimo ogromnego zmęczenia pojawiają się uśmiechy na naszych twarzach.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowym miejscem, w którym do tej pory pracowaliśmy była stara, ale przepięknie odnowiona oranżeria.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Nie mamy takiego stylu, dopasujemy się do wszystkiego ponieważ z każdą realizacją nasza baza pomysłów stale się poszerza.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Jest to zdecydowanie kreatywność, która pozwala nam tworzyć te piękne historie.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją i wzorem do naśladowania jest dla nas wielu dekoratorów i florystów zagranicznych, zwłaszcza tych którzy mają przyjemność pracować w USA.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Trudno jednoznacznie wskazać, inspirujemy się przy każdej możliwej okazji.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Stale się szkolimy i uczestniczymy w różnego rodzaju kursach.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

sekator, żeby móc układać kompozycje i bukiety z napotkanych tam roślin i kwiatów.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

W tym sezonie szczególnie warto stawiać na indywidualność, która pozwoli Wam uczynić Waszą uroczystość naprawdę oryginalną.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Naszym zdaniem będzie to moda na cekiny w materiałach, ale czas pokaże czy się myliliśmy.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dekoracje z wykorzystaniem roślin doniczkowych, które można następnie podarować obecnym na przyjęciu gościom.

Nasze pasje.

Kwiaty...czy może być coś piękniejszego i bardziej absorbującego?

Ciekawostki na nasz temat.

Założycielka firmy z wykształcenia jest finansistką, na szczęście znalazła właściwą drogę w swoim życiu :D

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Wszystkie gdzie można podziwiać piękne dekoracje i tym samym się nimi inspirować.

Anna Dobrodziej Any Events - florystyka ślubna i nie tylko, dekoracje
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Niwna
Data dodania: 22-08-2023

Dekoracje florystyczne były piękne. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Z całego serca polecam firmę 😊

Anna
22-08-2023

Dziękujemy <3 <3 <3

A
Angelika Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 08-08-2023

Piękne dekoracje! Współpraca bardzo dobra, spełnione wszystkie wymagania. Polecam Panią Annę :)

Anna
11-08-2023

Bardzo się cieszę. Pani Angeliko! Bardzo dziękujemy za opinie. :) Czasami nie trzeba się widzieć, aby się świetnie zrozumieć i dogadać. Miłości i szczęścia! :)

Marta Kotarba
Marta Kotarba
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
51
Ślubne Q&A: 51 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 02-07-2023

Pani Anna zadbała o oprawę florystyczną naszego ślubu, przygotowując dla mnie hoop oraz butonierkę dla Młodego i bukieciki / korsarze dla naszych Świadkowych. Jednocześnie przygotowała dekoracje do Urzędu oraz restauracji. Było pięknie - elegancko, z klasą, ale też magicznie i subtelnie! Właśnie o taki efekt nam chodziło!!! Wszystko przygotowane z dbałością o szczegóły, terminowo i zgodnie z ustaleniami! Pomimo, że u nas było trochę zamieszania i przejazdów pomiędzy salą a Urzędem, to Pani Anna samodzielnie wszystko zorganizowała tak, że kompletnie nie musieliśmy się niczym martwić, a mogliśmy się po prostu cieszyć efektem i wspaniałym klimatem, stworzonym przez kwiatowe dekoracje! Polecam usługi Pani Anny z całego ❤️!

Anna
11-08-2023

Serdecznie dziękuję za wybór mojej firmy i możliwość współpracy z Państwem. A cudownie prezentujący się Hoop w Pani dłoniach sprawił, że satysfakcja z wykonania tej realizacji była jeszcze większa.

Nazwa firmy: Anna Dobrodziej - Any events
NIP: 6010091823
Imię i nazwisko: Anna Dobrodziej
Adres: Warszawa, 01-716, woj. mazowieckie
500-879...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1622
Zadzwoń
500-879...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy