Dekoracje sal, kościołów i pojazdów. id:15276

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Data dodania: 28-06-2015
Liczba odwiedzin: 886

Oferta

Firma HayOL jest jedną z młodych i dynamicznie rozwijających się w Polsce pod względem ślubów w plenerze, a co za tym idzie czynnie kształtujących i rozwijających rynek ślubny w kraju.
Indywidualne podejście do narzeczonych, otwartość na ich pomysły, ponadprzeciętność i rzetelność to cechy charakterystyczne dekoracji wykonanych przez HayOL gwarantujące 100% satysfakcję z uroczystości organizowanych wspólnie z nami.

Dekoracja sali to wizytówka Pary Młodej, dlatego tak ważne jest wyczucie kolorystyki i elegancji na Państwa ślubie. Wiem, że bez pasji, którą wkładam w swoją pracę, nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnego przyjęcia. Wierze zatem, że pełna satysfakcja z idealnej dekoracji sali , kościoła, pojazdu i szczere wzruszenia Młodej Pary staną się wkrótce, przy naszej skromnej pomocy, Państwa osobistym doświadczeniem.

Przede wszystkim jesteśmy wrażliwi i otwarci na wszelkie pytania, sugestie i oczekiwania. Pozostajemy do Państwa dyspozycji nierzadko 24 godziny na dobę, służąc wsparciem i radami oraz zapewniając kompleksowe zaplecze dekoracyjne. Gwarantujemy bezstresową realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych dekoracji. Nie narzucamy kolorystyki. Realizujemy projekty według marzeń Młodej Pary, zarówno poprzez wykonawstwo jak i doradztwo.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu macie Państwo pewność, że wszystkie elementy dekoracji Waszego wymarzonego ślubu będą dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Organizuje również wesela i śluby w plenerze z wykorzystaniem białego namiotu weselnego z jego dekoracją.

Zapraszam serdecznie młode pary do współpracy.
HayOL -Aleksandra Polak

Dekorowanie:

  • sale
  • samochody
  • stoły

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dekoracje sal, kościołów i pojazdów.
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Gorzów Wielkopolski

Nowe ogłoszenia