Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE , Prudnik - zdjęcie 1
Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE , Prudnik - zdjęcie 2 Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE , Prudnik - zdjęcie 3 Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE , Prudnik - zdjęcie 4 Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE , Prudnik - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje SALI KOŚCIOŁA, AUTA, ŚLUBY PLENEROWE id:14971

Prudnik, opolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Jesteśmy firmą, która od wielu lat i ogromną pasją, tworzy dla Państwa niepowtarzalne dekoracje.

Wierzymy, że kwiaty oraz piękne przedmioty umilają wyjątkowe chwile podczas Waszych Uroczystości. Dokładamy starań, aby te okazje były dla Was niezapomniane i pięknie zapisały się na kartach pamięci.

Kochamy kwiaty, ich urok i niepowtarzalne, piękno, dzięki czemu potrafimy wyczarować wspaniałe kompozycje i dekoracje. Pragniemy kwiatami podkreślać i wyrażać emocje.

Dążymy do tego, abyście Państwo, za każdym razem, otrzymywali najwyższą jakość w otoczce kreatywnych pomysłów, naturalnych, subtelnych aranżacji. Współpraca z nami sprawia, że mogą Państwo cieszyć się nietuzinkowymi kompozycjami i aranżacjami dopasowanymi do okoliczności i wyjątkowości Waszej Okazji.

My także uwielbiamy świętować, a każde pięknie oprawione święto staje się niezwykłe.

Kochamy kwiaty. I zadowolenie naszych Klientów.


Nasze usługi:

Dekoracja kościoła

Kościół to wyjątkowe miejsce. Chcąc podkreślić wagę i ragę każdej Uroczystości, która swój przebieg ma w kościele używamy subtelnych kwiatów, tkanin, aby wydobyć i podkreślić piękno i powagę miejsca.

Dekoracja Sali

Każdą salę, w której odbywa się Państwa Uroczystość, traktujemy indywidualnie.Do charakteru miejsca i okazji dobieramy aranżację, aby Państwa Święto było wyjątkowe.Do dyspozycji posiadamy świeczniki, tkaniny, dodatki dekoracyjne i przede wszystkim kwiaty.

Samochód

Samochody są niepowtarzalne i mają duszę. Pragniemy, aby piękna oprawa Państwa Uroczystości, zaczynała się już przy wsiadaniu do samochodu. Dobieramy kwiaty i dekoracje tak, by podkreślały wyjątkowość okazji i piękno karoserii, ale także, by były trwałe, wytrzymałe i przede wszystkim bezpieczne.

Bukiety

Każda Panna Młoda marzy o sukni i…. bukiecie!Piękny bukiet wprawia w dobry nastrój , poprawia humor, zdobi pomieszczenie.Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy starań, aby każdy bukiet, który trafia do Państwa rąk, pięknie podkreślał powab Panny Młodej lub był zgodny z gustem i upodobaniami obdarowanej nim osoby.

Plener

Sesja ślubna w plenerze? Świętowanie pod gołym niebem? Dla nas to nie problem!Wykorzystując kwiaty i dodatki, które pięknie współgrają z przyrodą, tworzymy klimat jak z Tajemniczego Ogrodu, by ta plenerowa Okazja dostarczyła jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń!

I wiele innych...

Pracujemy na terenie woj. Opolskiego. Przy większych realizacjach w powiatach ościennych.

liczba odwiedzin: 5062

Popularne miasta w okolicy