Dekoracje Ślubne i Okolicznościowe SORORES id:14353

Oferta
Dodaj do plannera

Firma Dekoracje SORORES oferuje kompleksową oprawę dekoratorską wesel i ślubów. Wykonujemy dekoracje sal, dekoracje kościołów, dekoracje aut, dobieramy i komponujemy wiązanki ślubne, wiązanki dla Świadkowej, butonierki oraz kosze kwiatowe dla Rodziców.Posiadamy bogaty asortyment nowoczesnych artykułów dekoratorskich, m.in: listwy podłogowe LED które podświetlając tworzą niepowtarzalny efekt, kurtynę świetlną wysoką na 3 m i szeroką na 6m, łańcuchy świetlne LED. Ponadto dekoracje papierowe, naczynia szklane w różnych formach, lampiony wiszące oraz stojące, kule bukszpanowe, serca i wianki rattanowe oraz wiele innych.
Dopełnieniem każdej dekoracji są oczywiście żywe kwiaty, układane profesjonalnie przez naszą doświadczoną florystkę.
Posiadamy wiedzę i kwalifikacje (kursy florystyczne, warsztaty dekoratorskie). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o każdy szczegół. Z klientem podpisujemy stosowną umowę.
Nasze aranżacje są wykonywane z pasją i dużym zaangażowaniem.
Działamy na terenie woj. łódzkiego : Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Sulejów, Opoczno, Tomaszów Maz., Kamieńsk oraz okoliczne miejscowości.
Zapraszamy do kontaktu z nami!!!

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / m2

Cena dekoracji jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników, dlatego też ustalamy cenę po rozmowie z klientem bądź wysyłamy wstępny kosztorys na e-maila.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dekoracje Ślubne i Okolicznościowe SORORES
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300
Data dodania: 09-03-2015
Liczba odwiedzin: 1477

Nowe ogłoszenia