DEKORACJE ŚWIATŁEM id:5306

Głubczyce, opolskie

O nas

DEKORACJE ŚWIATŁEM

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem - zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

DEKORACJE ŚWIATŁEM - Weselne, Studniówkowe, Sylwestrowe, Imprez firmowych, Bankietowe, Eventowe, Jubileuszowe, Festynów, Imprez rodzinnych, Imprez promocyjnych.

OPRAWA ŚWIATŁEM - Zespołu muzycznego, Dj'a.

OŚWIETLENIE DEKORACYJNE - Sal Bankietowych.

Powoli do Polski wkracza moda na przeistaczanie wesel w eventy. W takich przypadkach główną rolę spełnia dekoracja światłem. Mamy już kilka wyspecjalizowanych ofert, które na nudnej sali potrafią wyczarować istną bajkę. Możliwości jest bez liku.Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zamaskować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. To jednak drobna kosmetyka, która jest dopiero początkiem możliwości, jakie wiążą się z umiejętnym użyciem oświetlenia.

Naprawdę Warto
PO PROSTU ZADZWOŃ - A OTRZYMASZ NAJLEPSZE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Realizujemy zlecenia na terenie województwa opolskiego oraz ościennych województw. W czasie prowadzenia imprez nie spożywam alkoholu.

Opinie (1)

DEKORACJE ŚWIATŁEM id:5306
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Agnieszka i Sławek
5.00
 / 5
Data dodania: 27-03-2011

Bardzo dziękujemy za współpracę. Nie myśleliśmy że efekt światłem będzie taki piękny. Polecam każdemu kto chce mieć niezapomniane wesele jak z bajki. Bardzo fachowe podejście do dekoracji oraz bardzo ładne dobranie kolorów. Cena bardzo atrakcyjna z porównaniem do innych podobnych Firm. Pozdrawiamy

liczba odwiedzin: 3278

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie