Dekoracje światłem-Oświetlenie sal id:18155

200 zł / Wesele
Chełm, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Udekoruję światłem dowolny lokal,salę weselną tak, by nadać jej niezapomniany wygląd i klimat.Możliwe jest podświetlenie stołów Państwa młodych,owocowych,słodkich .Dowolny pomysł Państwa Młodych nie będzie problemem dla Just Married .Poza weselami dekoracja światłem sprawdzi się jako prestiżowy dodatek do spotkań firmowych,biznesowych,okolicznościach typu Walentynki,Dzień kobiet itp .Zapraszam hotele,restauracje i kluby do współpracy.Możliwy jest dowolny kolor podświetlenia.Posiadam w ofercie także auta do ślubu,fotobudkę,wypożyczalnię fontann czekoladowych,alkoholowych,maszynę do dymu ciężkiego- Taniec w chmurach, wytwornice baniek mydlanych oraz dekoracje kościoła i sali.Działamy na terenie całego woj. lubelskiego jak również na woj. sąsiadujące tj podlaskie,mazowieckie,swiętokrzyskie,po dkarpackie.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
200 / Wesele

Cennik dekoracji światłem jest ustalany indywidualnie,zależy od wielkości sali,stopnia jej skomplikowania itp. Przykładowa wycena 200zł jest na Chełm i okolice i dotyczy ściany/ścianki za Państwem Młodym. Inny przykład mała sala =500zł ,średnia sala 700-800zł ,duża sala + np słodkie stoły/kawowe itp 1000zł -1200zł. Olbrzymia sala 280os w górę =1500 -1800zł. Wszystko do ustalenia.W przypadku skorzystania z innych usług ślubnych u mnie ceny będą liczone z rabatem.Podane ceny są za 1 dzień wesela.Za drugi dzień jeżeli zechcecie Państwo upiększyć również poprawiny w tej samej sali,będzie doliczona niewielka dopłata w zależności w jaki dzień tygodnia wypadną poprawiny.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Konrad Giedz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Just Married-Ślub od A do Z
Imię i nazwisko:Konrad Giedz
Adres:Chełmul. Wąska 3B
22-100woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 19:00
Wt:09:00 - 19:00
Śr:09:00 - 19:00
Cz:09:00 - 19:00
Pt:09:00 - 19:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 10-01-2016, liczba odwiedzin: 1299
Telefon
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie