Dekoracyjne Inspiracje id:19683

Oferta
Dodaj do plannera

Bukiety oraz dekoracje ślubne sali weselnej i kościoła.

Aby oprawa kwiatowa uroczystości była spełnieniem marzeń, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdą Państwo:

dekoracje ślubne kościoła - wykonujemy je przeważnie z żywych kwiatów; wystrój obejmuje ołtarz, miejsce dla Państwa Młodych i świadków oraz aleje ślubną - dekoracje ławek. Dysponujemy czerwonym oraz białym dywanem, który doda dostojności tej ważnej w Państwa życiu chwili;stojakami, na których mogą zapłonąć świece lub zagościć piękne kompozycje kwiatowe.
Dekoracje kościoła oferujemy już od 400 zł.

dekoracje sali weselnej - dekoracja sali weselnej stanowi połączenie stałych elementów wystroju z indywidualnymi upodobaniami i życzeniami Pary Młodej. To doskonała przestrzeń do realizacji wielu ciekawych pomysłów zarówno naszych jak i Państwa. Dysponujemy pokrowcami wraz z kokardami w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze, szklanymi wazonami, które stanowią ozdobę stołów weselnych z ciekawie zaaranżowanymi kompozycjami kwiatowymi, bogato zdobionym miejscem za Państwem Młodych i wiele innych atrakcyjnych akcesoriów dekoracyjnych.Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i życzenia klientów.
Dekoracje sali weselnej już od 800 zł.

bukiety ślubne i okolicznościowe - wykonujemy wiązanki ślubne wraz z butonierką, bukiety dla świadkowej, bukiety lub kosze dla rodziców oraz wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe na inne okazje, które dostarczamy do klienta na terenie Częstochowy i okolic.

dekoracja samochodu - wykonujemy z kwiatów żywych oraz sztucznych, może nawiązywać do ogólnego charakteru wystroju uroczystości jak również stanowić dopełnienie do bukietu ślubnego... wszystko zależy od życzeń klienta. Korzystamy z mocowań nie niszczących lakieru samochodu.
Dekoracje samochodu już od 80 zł.

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dekoracyjne Inspiracje id:19683
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Justyna Miarka Dodano: 08-05-2016
Data imprezy: 13-09-2014
(5)
Bardzo dziękujemy za wystrój kościoła był po prostu piękny :-) goście zachwyceni a moje oczekiwania spełnione na 200 %. Serdecznie polecam
Autor: Joanna Lecińska Dodano: 30-04-2016
Data imprezy: 24-10-2015
(5)
Serdecznie polecam Magdę jest w pełni fachowa florystką. Dekoracja przez nią zrobiona zachwyciła wszystkich gości przybyłych na nasze wesele, a pochwały i zachwyt z dekoracji kościoła słyszałam jeszcze przez kilka tygodni od sąsiadów. Dekoracje wykonała z kilku zdjęć którymi starałam się określić jaki styl mnie interesuje i śmiało mogę stwierdzić że na żywo wyglądało to lepiej niż się mogliśmy spodziewać. Jeszcze raz serdecznie polecamy
Autor: Agata Kalota Dodano: 29-04-2016
Data imprezy: 23-04-2016
(5)
Polecam Panią Magdę z całego serca. Jesteśmy świeżo po ślubie i jestem zachwycona. Młoda osoba, potrafi doradzić, wysłuchać,ale nie narzuca własnej koncepcji.anielska cierpliwość i wyczucie stylu. Dziękujemy :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dekoracyjne Inspiracje
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Data dodania: 26-02-2016
Liczba odwiedzin: 645

Polecamy

Nowe ogłoszenia