Dekoracyjne Inspiracje id:19683

Borowianka, śląskie
(4)
Dodaj opinię
691-528...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta

Bukiety oraz dekoracje ślubne sali weselnej i kościoła.

Aby oprawa kwiatowa uroczystości była spełnieniem marzeń, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdą Państwo:

dekoracje ślubne kościoła - wykonujemy je przeważnie z żywych kwiatów; wystrój obejmuje ołtarz, miejsce dla Państwa Młodych i świadków oraz aleje ślubną - dekoracje ławek. Dysponujemy czerwonym oraz białym dywanem, który doda dostojności tej ważnej w Państwa życiu chwili;stojakami, na których mogą zapłonąć świece lub zagościć piękne kompozycje kwiatowe.

dekoracje sali weselnej - dekoracja sali weselnej stanowi połączenie stałych elementów wystroju z indywidualnymi upodobaniami i życzeniami Pary Młodej. To doskonała przestrzeń do realizacji wielu ciekawych pomysłów zarówno naszych jak i Państwa. Dysponujemy pokrowcami wraz z kokardami w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze, szklanymi wazonami, które stanowią ozdobę stołów weselnych z ciekawie zaaranżowanymi kompozycjami kwiatowymi, bogato zdobionym miejscem za Państwem Młodych i wiele innych atrakcyjnych akcesoriów dekoracyjnych.Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i życzenia klientów.

bukiety ślubne i okolicznościowe - wykonujemy wiązanki ślubne wraz z butonierką, bukiety dla świadkowej, bukiety lub kosze dla rodziców oraz wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe na inne okazje, które dostarczamy do klienta na terenie Częstochowy i okolic.

dekoracja samochodu - wykonujemy z kwiatów żywych oraz sztucznych, może nawiązywać do ogólnego charakteru wystroju uroczystości jak również stanowić dopełnienie do bukietu ślubnego... wszystko zależy od życzeń klienta. Korzystamy z mocowań nie niszczących lakieru samochodu.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dekoracyjne Inspiracje id:19683
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Częstochowa
Data dodania: 10-05-2018
Polecam Magdę w 100% bukiet i kwiaty na sali były przepiękne. Na podstawie moich znalezionych propozycji Magda wybrała to co najlepsze i skleila w całość dziękuję raz jeszcze
J
Justyna Miarka
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2014
Data dodania: 08-05-2016
Bardzo dziękujemy za wystrój kościoła był po prostu piękny :-) goście zachwyceni a moje oczekiwania spełnione na 200 %. Serdecznie polecam
J
Joanna Lecińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2015
Data dodania: 30-04-2016
Serdecznie polecam Magdę jest w pełni fachowa florystką. Dekoracja przez nią zrobiona zachwyciła wszystkich gości przybyłych na nasze wesele, a pochwały i zachwyt z dekoracji kościoła słyszałam jeszcze przez kilka tygodni od sąsiadów. Dekoracje wykonała z kilku zdjęć którymi starałam się określić jaki styl mnie interesuje i śmiało mogę stwierdzić że na żywo wyglądało to lepiej niż się mogliśmy spodziewać. Jeszcze raz serdecznie polecamy
A
Agata Kalota
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2016
Data dodania: 29-04-2016
Polecam Panią Magdę z całego serca. Jesteśmy świeżo po ślubie i jestem zachwycona. Młoda osoba, potrafi doradzić, wysłuchać,ale nie narzuca własnej koncepcji.anielska cierpliwość i wyczucie stylu. Dziękujemy :)
Magdalena

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dekoracyjne Inspiracje
Imię i nazwisko:Magdalena Folcholc
Adres:Borowiankaul. Olszowiec 18
42-125woj. śląskie
691-528...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-02-2016, liczba odwiedzin: 1984
Telefon
691-528...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie