Dekorator na Twój ślub! id:22917

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 19-09-2016
Liczba odwiedzin: 960

Oferta

Zajmujemy się organizowaniem pięknych ślubnych wnętrz :)
Współpracujemy z Wami od pierwszej wiadomości / telefonu aż do dnia ślubu - wspólnie ustalimy charakter uroczystości, omówimy wybrany przez Was styl oraz kolorystykę. Posiadamy bardzo dużą ilość dekoracji, co pozwala nam na ogromną elastyczność do Waszych oczekiwań.
Wychodzimy z założenia, że ślub (jeśli dobrze pójdzie :) ) organizuje się raz w życiu, dlatego można wybrzydzać do woli, zmieniać zdanie i wpadać na co raz to lepsze pomysły :)
Pracujemy w zespole dekorator + florysta, więc nie musicie się martwić o dodatkową współpracę z kwiaciarnią, która przygotuje bukiety.
Zaopatrujemy się na poznańskiej giełdzie, a koszt wykonania bukietów jest już w cenie dekoracji. Wiemy jakie kwiaty o jakiej porze roku są najpiękniejsze i przystępne cenowo.
Koszt wykonania dekoracji jest uzależniony od jej złożoności dlatego trudno będzie nam wysłać Wam sztywny cennik. Bardzo prosimy o zapytanie wraz z krótkim opisem dot. ilości gości, krótkiego opisu wyglądu Waszej wymarzonej sali - koniecznie dodajcie również termin i miejsce uroczystości.
Po wstępnych ustaleniach umówimy się na spotkanie przy kawie, na którym będziemy mogli Was poznać, porozmawiać o szczegółach, a następnie razem wyruszymy na salę weselną :)
Poza standardowymi dekoracjami takimi jak lampiony, tiule, latarenki, stojaki, wazony różnej wielkości, świeczniki, kandelabry, wstążki mniejsze i większe oraz inne - jesteśmy w posiadaniu podświetlanego napisu LOVE, białych dywanów różnej długości i szerokości, girlanda z żarówek do stworzenia pięknego, rustykalnego wnętrza, różnego rodzaju ścianki za stół Pary Młodej.
Do każdej Pary podchodzimy w sposób bardzo indywidualny - co mam nadzieję, również i Was ucieszy :)
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku :) Na naszej stronie internetowej w zakladce DEKORATORNIA -> WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI ŚLUBNYCH znajdziecie przykładowe zdjęcia dekoracji, które posiadamy :)

Życzymy przyjemnych i bezstresowych przygotowań do ślubu i zapraszamy do kontaktu :)

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dekorator na Twój ślub!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-232

Nowe ogłoszenia