Zobacz zdjęcia (3)
Elema, Toruń - zdjęcie 1
Elema, Toruń - zdjęcie 2 Elema, Toruń - zdjęcie 3
1 / 3

Elema id:53401

od 60 do 150 zł / osoba
Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
531-067...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem
 • pensjonat

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • parking
 • ogród/taras
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Liczba gości

 • min. liczba osób: 20
 • maks. liczba osób: 100
 • miejsca noclegowe: 25
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Animator dla dzieci
 • Barman
 • Dekoracje światłem
 • Fotobudka
 • Napis LOVE
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Pragniemy zaprezentować Państwu Salę ELEMA, która znajduje się w malowniczej i spokojniej miejscowości Małej Nieszawce pod Toruniem w województwie Kujawsko-Pomorskim pomiędzy Wisłą a lasami.
Posiadamy 10-letnie doświadczenie w organizacji kameralnych wesel i imprez okolicznościowych.
Dysponujemy dwiema salami, zadaszonym tarasem, dużym terenem wokół obiektu, stawem rybnym, placem zabaw, pokojami dla gości. Sale mogą pomieści 76 osób oraz 36 osób; taras - 100 osób.
Obiekt jest w pełni wyposażony: sale, stoły, krzesła, sztućce, szklanki, kieliszki, zastawy obiadowo-kawowe (z motywami czarnym, czerwonym lub różowym; nie posiadamy BIAŁYCH zastaw stołowych!)
Nasz obiekt nie dysponuje restauracją! Współpracujemy z kilkoma firmami cateringowymi, które dostarczają zamówione menu. Możecie Państwo skorzystać z ich usług, ale nie ograniczamy nikogo do takiego wyboru. Jeżeli ktoś z Państwa ma sprawdzoną kucharkę lub firm cateringowe i właśnie ich menu chcielibyście, żeby było na Waszym weselu... Nie ma problemu! Chętnie udostępnimy w pełni wyposażone zaplecze kuchenne.
Staramy się spełnić wszystkie Państwa życzenia te małe i te duże :)
Zapraszamy do współpracy.

Oferta FUH DELMAJK

Wynajęcie samej sali

od 60 do 150zł/ osoba

Wynajęcie sali, obsługa, pełne wyposażenie, zaplecze kuchenne, sprzątanie przed i po, przygotowanie sali, parking, media

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Organizujemy wesela, chrzty, urodziny, jubileusze, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, I Komunie Święte, i inne.

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Mała Nieszawka (7 km od centrum Torunia) w otoczeniu dużego ogrodu i stawu. W sąsiedztwie naszego obiektu jest urokliwy, zabytkowy ponad 150-letni kościół rzymskokatolicki (wcześniej mennonicki). Wychodząc z kościoła wchodzimy na teren naszego ośrodka.

Jak najłatwiej do nas trafić?

Zapraszamy do korzystania z GoogleMaps wpisując nasz adres Mała Nieszawka, ul. Toruńska 186, lub nazwę DELMAJK.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nie posiadamy restauracji !!! Wiele Młodych Par szuka lokalu, w którym mogliby zorganizować imprezę, ale gdzie nie będą zmuszeni do korzystania z MENU. Remizy strażackie to nie jest to z czego Młode Pary chciałyby skorzystać. Nasz lokal jest idealny dla wszystkich tych, którzy mają własne kucharki lub korzystają z ulubionych firm Cateringowych. Oczywiście nie pozostawiamy Klientów samym sobie. Jeżeli jest takie zainteresowanie to proponujemy zestawy Menu jednej z 3 firm Cateringowych, z którymi współpracujemy.

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Klienci mają dowolność wyboru sali lub tarasu. Mogą ubrać salę wg własnego uznania. Nasze sale nie są duże więc idealnie pasują do imprez kameralnych. Bardzo duży teren wokół obiektu pozwala na spokojny odpoczynek. Mało który lokal ma pod zadaszonym tarasem oprócz stołów i ław dębowych rozstawione prawdziwe kanapy. W okresie letnim można również na nich spać :) ;)

Wesela w jakim stylu odbywają się u nas najczęściej?

Najczęstsza forma to tradycyjne polskie wesele - suto zastawiony stół, głośna muzyka, różne konkursy i alkohol to gwarancja udanej zabawy wszystkich gości :)

Jaka jest maksymalna liczba gości na wesele?

Maksymalnie duża sala pomieści 76 osób (jeżeli goście mają tańczyć na tej samej sali, na której stoją stoły), 100 osób (jeżeli goście tańczą na drugiej sali). Zadaszony taras pomieści 100 osób.

Jaka jest minimalna liczba gości na wesele?

Minimalnie przewidujemy 20 osób na weselu lub innej imprezie okolicznościowej. Zdarzają się mniejsze spotkania, wówczas prowadzone są indywidualne rozmowy.

Liczba miejsc noclegowych w naszym obiekcie.

Posiadamy 26 miejsc noclegowych z możliwością dostawienia materaców.

Czy w danym terminie odbywa się tylko jedno wesele/jedna impreza okolicznościowa?

Nasz obiekt posiada dwie osobne sale, taras i antresolę. Zdarzają się sytuacje, że wszystkie miejsca są zajęte na różne imprezy, które odbywają się w tm samym czasie.

Czy goście bawią się i jedzą w odrębnych salach?

Jeżeli liczba gości przekracza 100 osób to jest taka możliwość, ale jest ona ustalana indywidualnie z Klientami.

Czy organizujecie również wesela w plenerze?

Ślub w plenerze nie stanowi problemu. Zadaszony taras idealnie pasuje do takiej formy zabawy (jest idealnym zamiennikiem do namiotu). Można również zamówić ślub w plenerze (urzędnik USC przyjedzie na miejsce i przeprowadzi całą ceremonię).

Dodatkowe atrakcje w naszej ofercie.

Serdecznie polecamy pieczonego świniaka (wyrób i otoczka artystyczna znakomitego mistrza rzeźnickiego Jarka). Również miłą atrakcją będzie brama przygotowana przez stadninę koni (2-4 koni). Plac zabaw i trampoliny na terenie obiektu idealnie pasują dla dzieci, które rozpiera energia.

Ile rodzajów menu oferujemy?

Oferujemy 14 różnych zestawów MENU. Dodatkowo w ramach poszczególnych zestawów można robić modyfikacje. Posiadamy też duże MENU do własnej aranżacji (firma cateringowa przygotowała ogólne menu, a Klient sam wybiera potrawy, które Go interesują.

Co zawiera najczęściej wybierane menu?

MENU na wesele zawiera: Zupę + 5 rodzajów dania głównego (4 porcje/osobę) + 8 rodzajów zimnych zakąsek (5 porcji/osobę) + dodatki (ziemniaki + frytki + surówki + inne) + 3 rodzaje kolacji (3 porcje/osobę) + 5 rodzajów ciast (4 porcje/osobę) + napoje gazowane + soki + kawa + herbata + owoce.

Czy umożliwiamy modyfikację menu?

Modyfikacja MENU jest jak najbardziej możliwa, a nawet wskazana!!! Niczego nie narzucamy. Pragniemy, żeby każdy Klient był jak najbardziej zadowolony.

Czy oferujemy specjalne menu (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe etc.)?

W ofertach specjalnych są dania, np. risotto z warzywami, sałatka z brokuła + fety + kukurydzy, zupa z białych warzyw przygotowywana na bulionie warzywnym, mięsa przygotowywane z produktów bezglutenowych, sałatki z różnego rodzaju kiełek i sałat, potrawy z jajek i wiele innych. Nasze Firmy Cateringowe moga również przygotować dania zaproponowane przez Klientów.

Jakie rodzaje kuchni serwujemy?

Głównie skupiamy się na MENU polskim, ale przygotowujemy również potrawy zagraniczne, np. kofta, zupa meksykańska, i in.

W jakiej kuchni się specjalizujemy?

Firmy cateringowe, z którymi współpracujemy specjalizują się w kuchni polskiej.

Jak dbamy o właściwą temperaturę w obiekcie?

Zimową porą obiekt ogrzewany jest poprzez centralne ogrzewanie. W okresie letnim sale schładzane są nawiewami i wiatrakami.

Czy podczas przyjęcia obecny jest kierownik/manager?

Manager obiektu obecny jest w czasie trwania całej imprezy okolicznościowej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego organizacja wesel sprawia nam tak dużą radość?

Pragniemy aby wszyscy Klienci otrzymali to czego pragną. Uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta to dla nas powód do dumy.

Dlaczego zdecydowaliśmy się organizować imprezy okolicznościowe?

Pomysł na organizację imprez okolicznościowych zrodził się z zapotrzebowania na salę, która nie jest jednocześnie restauracją czy remizą strażacką. Klienci poszukują pięknego miejsca, gdzie mogą zorganizować imprezę okolicznościową, ale jednocześnie nie są zmuszani do wyboru menu. Nasza oferta jest idealna dla właśnie takich Klientów. Klientów, którzy poszukują pięknej sali, gdzie mogą wykorzystać własny catering.

Dlaczego pary decydują się na realizację wesela w naszym obiekcie?

Nasz obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie zabytkowego kościoła rzymskokatolickiego. Z terenu jednego obiektu do drugiego prowadzi brama. Młode Pary nie muszą odbywać długich tras pomiędzy kościołem a salą weselną, u nas jest to kwestia przejścia przez bramę. Młode Pary nie muszą również troszczyć się o parking dla gości - mamy bardzo duży teren, gdzie można zostawić samochód.

Jaka była największa impreza, którą obsłużyliśmy?

Największa impreza obejmowała 150 osób i był to Bal Sylwestrowy.

Jakie mamy oferty specjalne?

Dla nas każda oferta jest specjalna. Każdy Klient ma inne potrzeby więc nie można wszystkich traktować według jednego schematu. Oprócz imprez typu wesele, chrzest, I Komunia Święta, byli klienci, którzy zorganizowali u nas zlot motocyklowy, czy zlot samochodów Citroen. Klienci mogą przyjść do nas z własnym pomysłem, a my ze szczególną starannością zrealizujemy go.

Kiedy obiekt przechodził ostatnią modernizację?

W zasadzie ciągle się zmieniamy. Zmieniliśmy wygląd dużej sali, ulepszamy pokoje, zmieniamy wizerunek terenu wokół obiektu. Nie siadamy na laurach ;)

Czy w naszym obiekcie bezpiecznie przechowasz prezenty ślubne?

Oczywiście!!! Jeżeli Młoda Para potrzebuje sejfu to jak najbardziej może z niego skorzystać (dostęp do sejfu ma Manager i właściciele), w przypadku magazynku do przechowania prezentów, również jest taka możliwość.

Czy przed podpisaniem umowy umożliwiamy degustację dań?

Nie posiadamy własnej restauracji. Każde MENU zamawiane jest z zewnętrznych, sprawdzonych firm cateringowych. Młode Pary mają również możliwość skorzystania z własnego MENU.

Opinie FUH DELMAJK (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FUH DELMAJK

Nazwa firmy: FUH DELMAJK
Imię: Marta 
Adres: Toruń, ul. Toruńska 186, 87103, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 18:00 Wt: 09:00 - 18:00 Śr: 09:00 - 18:00 Cz: 09:00 - 18:00 Pt: 09:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
531-067...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1396
Zadzwoń
531-067...
Napisz

Popularne miasta w okolicy