Demi - jedyna taka wokalistka w Polsce! id:17356

Oferta
Dodaj do plannera

Demi - Oriental Soul from Poland

Spektakularne show w wykonaniu Demi – wokalistki muzyki świata i tancerki. Jej koncerty, to podróże w odległe zakątki świata, które wyróżniają się nie tylko różnorodną muzyką, przepięknym, orientalno-lirycznym wokalem, ale również zjawiskowymi strojami i profesjonalnymi pokazami tanecznymi.

Demi przeniesie Cię do dalekiej baśniowej krainy, rodem z Księgi tysiąca i jednej nocy, zaśpiewa w kilku egzotycznych językach i zatańczy zmysłowy taniec brzucha, porywający oraz radosny bollywood, a także wcieli się w rolę konferansjera.

Jeżeli pragniesz, aby Twoje wesele, wieczór panieński, urodziny, impreza firmowa, lub po prostu inna ważna dla Ciebie uroczystość była wyjątkowa, to nie krępuj się skontaktować. Porozmawiajmy!

[Press]

Demi (Diana Demi Karmachinupalter Daria Marszewska), przyszła na świat 31 marca 1990 roku w Krakowie. Pół-Polka, pół-Hinduska, wychowana pod silnym wpływem kultury Orientu. Od najmłodszych lat uwielbiała muzykę świata, a jej zdolności muzyczne szybko zostały zauważone w szkole podstawowej w Polsce i Japonii. W wieku dziesięciu lat zaśpiewała „Czerwone Korale” z Brathankami na Krakowskich Błoniach i od tamtej chwili muzyka stała się największą pasją w jej życiu. Podczas edukacji w gimnazjum i liceum zdobywała liczne nagrody w konkursach recytatorskich oraz na różnych festiwalach muzycznych. Od zawsze charakteryzowała się przebojowością, indywidualnością i perfekcyjnością. Jej występy, to podróże w odległe zakątki świata. Koncerty Demi, to nie tylko różnorodna muzyka, ale również piękne stroje i pokazy taneczne. Widzowie mają szansę poznać muzykę orientalną i etniczną. Obecnie zbiera inspiracje podróżując po świecie, które wykorzystuje przy nagrywaniu swojego materiału.

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / występ


Cena jednego wyjścia na scenę: 500 zł netto/40 minut lub 600 zł/60 min*

* plus koszty transportu
** cena do negocjacji!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Demi - jedyna taka wokalistka w Polsce!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 23-11-2015
Liczba odwiedzin: 198

Nowe ogłoszenia