DJ Adi id:19426

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 18-02-2016
Liczba odwiedzin: 185

Oferta

Dobrze brzmiąca muzyka i jej odpowiedni dobór to 90% sukcesu każdej imprezy rozrywkowej.
Doświadczenie muzyczne zdobywałem przez 30 lat będąc jednym z muzyków kapel grających rozrywkę na imprezach. W zespołach tych pełniłem również funkcję konferansjera, co pozwoliło mi na obserwację bawiących się ludzi. Miało to kluczowe znaczenie, przy doborze repertuaru podczas imprezy. Już po ok. pół godzinie zabawy wiem, co ludziom „w duszy gra” i jaka muzyka ich „kręci”. Umiejętność ta daje 100% pewności DSC_8190udanej imprezy! Niezależnie od tego, czy jest to wesele, czy impreza taneczna innego typu. Dzięki nabytym umiejętnościom oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu doskonale sprawdzam się jako DJ na weselu i innych imprezach. Jednocześnie w pełni współpracuję z managerem lokalu, szefem kuchni i oczywiście jestem cały czas do dyspozycji Młodej Pary. Obsługa wesel Jako DJ jest dla mnie nie tylko pracą, ale pasją i przyjemnością, a zadowolenie klienta moim priorytetem.
Jako samodzielny i doświadczony Dj mam do dyspozycji bardzo wysokiej klasy sprzęt, który konfiguruję w zależności od wielkości sali. Stawiam na wysokiej jakości brzmienie, które wynika bezpośrednio ze świetnej obróbki odtwarzanych przeze mnie utworów jak i z samego profesjonalnego nagłośnienia, które posiadam.
W zależności od upodobań istnieje możliwość skonfigurowania własnego zestawu oświetlenia. Podstawowym elementem są głowice ruchome oparte na technice LED oraz światła LED-owe. Swoje oświetlenie wieszam na specjalnym profesjonalnym trawersie.
DJ ADI to TYLKO DOBRA MUZYKA.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DJ Adi
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100

Nowe ogłoszenia