Oferta | Opinie 0

DJ ALIANCE id:12383

Kontakt

Napisz wiadomość
Sławno, mazowieckie
Data dodania: 12-05-2014
Liczba odwiedzin: 226

Oferta

Witam gorąco! Mam na imię Jacek lub jak kto woli Dj- Aliance. Jeśli poszukujesz DJ-a, prezentera, wodzireja, muzyka który poprowadzi ważną dla Ciebie imprezę - to właśnie jesteś na właściwej stronie!
Chętnie pomogę...
Spełnię Twoje oczekiwania...
Jako DJ dysponuję wiedzą, doświadczeniem, talentem i nie tylko. Wspomaga je doskonały sprzęt, który pozwala mi poprowadzić każdą imprezę muzyczną w sposób profesjonalny - po prostu idealny DJ na wesele, imprezę firmową, dyskotekę, czy też festyn. Uzbrojony w akordeon - pomogę także przy biesiadzie za stołami, poprowadzę oczepiny, konkursy, karaoke oraz przygotuję kilka niespodzianek.
Jestem godnym zaufania profesjonalistą. Łatwo nawiązuję kontakt z publicznością. Zawsze reaguję na potrzeby grupy, dla której gram. Daje to gwarancję zabawy na najwyższym poziomie - zarówno przy muzyce mechanicznej, jak i żywych dźwiękach akordeonu lub saksofonu.
Zapraszam do współpracy. Spełnię Twoje muzyczne marzenia...
Zależy mi na dobrej zabawie, dlatego zawsze podczas spotkania zadaję mnóstwo pytań o oczekiwania. Służę pomocą i radą, ale na koniec zawsze dostosowuję się do wymagań.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą i spotkania. Porozmawiajmy o Waszej imprezie. To nic nie kosztuje!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

DJ ALIANCE
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Sławno
Kod:26-625

Nowe ogłoszenia