DJ Artur wodzirej-Artur Wasielewski id:23551

2400 zł / wesele
Suwałki, podlaskie
(29)
Dodaj opinię
884-691...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po niemiecku
Witam serdecznie. Zapraszam Państwa do współpracy.Jako Dj i wodzirej w jednym proponuje Państwu moje usługi . Profesjonalne podejście do każdej propozycji , np.wesele ,urodziny , 18-tki itd. muzyka plus gwarancja dobrej zabawy . Laserowe oświetlenie , profesjonalne nagłośnienie oraz największe przeboje polskie jak i zagraniczne mozliwośc kompozycji własnego programu muzycznego serdecznie zapraszam do współpracy każde wesele gram z serca i tylko dla was dj ARTUR

Kategoria:

Dj na wesele Suwałki

Oferta

Oferta
2400 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (29)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Artur wodzirej-Artur Wasielewski id:23551
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 29 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2018
Warszawa
Data dodania: 01-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dj Artur rozkrecal zabawe super nastrojem i muzyka taneczna. Bylo ekstra!
Artur Wasielewski
01-01-2019
Bardzo dziękuję za espolnat zabawek
P
Paulina i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Białystok
Data dodania: 13-12-2018
Serdecznie polecamy Pana Artura! Ma świetne pomysły i jest niezwykle zaangażowany. Wszyscy goście chwalili oprawę muzyczną i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, nasze oczekiwania zostały spełnione w 100% :)
Artur Wasielewski
13-12-2018
Bardzo dziękuję za wspólną zabawę pozdrawiam
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-11-2018
Legionowo
Data dodania: 07-11-2018
Polecam każdemu Pana Artura mega pozytywny i energiczny facet z bardzo dużą ilością humoru potrafi zgrać ze sobą każdy przedział wiekowy! Polecam bardzo serdecznie i czekam na następne spotkania z tak wspaniałym dj'em!
Artur Wasielewski
07-11-2018
Dziękuję było super fajne towarzystwo do następnego razu
N
Natalia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Szelment
Data dodania: 18-10-2018
Serdecznie polecamy Pana Artura! Poprowadził nasze wesele znakomicie, fajne zabawy, a przekrój muzyczny tak szeroki, że każdy znalazł coś dla siebie. Dowodem na świetną zabawę jest fakt, że wesele DJ Artur prowadził do białego rana, a dla gości wciąż nie było dość. Dziękujemy również za 'pilnowanie' nas odnośnie całego harmonogramu weselnego- w całej tej bieganinie, Pan Artur zawsze do nas dyskretnie podchodził informując, że niedługo mamy podziękowania rodzicom, niedługo tort itd. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Pozdrawiamy :)
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Suwałki
Data dodania: 08-10-2018
Gorąco polecamy! Lepiej wybrać nie mogliśmy, DJ Artur od początku okazuje pełne zaangażowanie, już na pierwszym spotkaniu byliśmy pewni że jest to strzał w 10! Przez większość wesela na parkiecie byli wszyscy goście, mało kto siedział przy stoliku, zabawy były świetnie prowadzone, usłyszeliśmy dużo pozytywnych opinii, nawet od osób które zawsze były przeciwne DJ-owi na weselu. Co ważne, nas jako parę młoda nie interesowały żadne nagrody, gadżety itp, Pan Artur załatwił wszystko sam :) co do muzyki- dla każdego coś dobrego, przekrój wszystkich możliwych gatunków i dekad muzycznych. Wszystko było konsultowane z nami na bieżąco, czas podziękowań, zabawy, pierwszy taniec itp. Jeszcze raz gorąco polecamy, świetna zabawa i 100% satysfakcja gwarantowane. Dziękujemy po raz kolejny! :)
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Gołdap
Data dodania: 28-08-2018
Z całego serca polecamy DJ Artura! Pan Artur jest bardzo zaangażowany i profesjonalny. Sluzy radą i pomocą. Widać, że to co robi jest jego pasją.
A
Aleksandra i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Nieborów
Data dodania: 08-08-2018
Wybraliśmy DJ Artura, ponieważ wcześniej bawiliśmy się na weselu znajomych, u których grał. Już wtedy widzieliśmy, że rewelacyjnie wykonuje swoją pracę, świetnie dobiera muzykę, „wyczuwa salę” i ma rewelacyjny kontakt z gośćmi. Przy organizacji naszego wesela DJ Artur sprawdził się wybornie! Od strony organizacyjnej to profesjonalista w każdym celu. Indywidualnie podchodzi do imprezy, na której zapewnia oprawę muzyczno-wizualną. Konsultuje nawet najdrobniejszy szczegół, bo wie, że taka impreza jak wesele ma być dla Pary Młodej wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym. I takie też było nasze wesele. Do dzisiaj nasi goście wspominają DJ-a Artura jako świetnego wodzireja, który z klasą zabawiał wszystkich gości i nawet największych amatorów „podpierania ściany” potrafił porwać do tańca. DJ Artur zapewnił też rewelacyjną oprawę wizualną wydarzenia, która świetnie wpasowała się w wystrój sali i zapadła wszystkim w pamięć. Goście bawili się do białego rana oraz na poprawinach i gdyby nie to, że po niedzieli nastaje poniedziałek, jesteśmy pewni, że chcieliby bawić się jeszcze następnych kilka dni. Jeżeli chcecie by Wasze wesele było niezapomniane i by Wasi goście bawili się wyśmienicie to DJ Artur jest najlepszą osobą, która może Wam to wszystko zapewnić. Szczerze polecamy DJ Artura!
E
EWA I ANDRZEJ
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
WIGRY
Data dodania: 11-07-2018
DJ Artur to świetny wodzirej . Potrafi rozruszać każde towarzystwo . Pan Artur był wodzirejem na naszym weselu . Dobrze dobrana muzyka dla wszystkich , wiele fajnych zabaw i konkursów , bardzo dobra organizacja całego wesela . POLECAMY .
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Artur Wasielewski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Artur
Imię i nazwisko:Artur Wasielewski
Adres:Suwałkiul. Żubrówka Nowa 4A
16-400woj. podlaskie
884-691...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 13-11-2016, liczba odwiedzin: 1744
Telefon
884-691...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie