dj blaym i wodzirej - zawodowy duet na wesela ! id:10883

Oferta
Dodaj do plannera

zawodowy duet - DJ i Wodzirej - oprawa muzyczna imprez na najwyższym poziomie!

DJ Blaym - członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki Dj Union. Na scenie muzycznej od 1997 r. Doskonały repertuar i technika prezenterska. Doświadczenie w prowadzeniu każdego rodzaju imprez, od wesel poprzez dancingi, dyskoteki, imprezy firmowe, studniówki, bale i inne.

Dysponujemy wyjątkowo bogatym repertuarem zabaw i atrakcji dla gości. Do każdej imprezy tworzymy wspólnie z klientem indywidualny scenariusz zawierający dobór repertuaru muzycznego, atrakcji, zabaw oraz wszelkie dodatkowe życzenia. Dodatkowo zawsze przygotowane mamy własne niespodzianki dla gości, które umilą imprezę, pozostawiając ją na długo w pamięci wszystkich.

Repertuar muzyczny jaki posiadamy to ponad 20.000 utworów na wyłącznie oryginalnych płytach. Są to największe przeboje polskiej i światowej sceny muzycznej od lat 50'tych do najnowszych znanych państwu z list przebojów hitów.

Dysponujemy bardzo nowoczesnym, doskonałym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, spełniającym najwyższe wymagania obecnej sceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Impreza z nami to gwarancja doskonałej zabawy w atrakcyjnej cenie !

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

cena ustalana jest indywidualnie w oparciu o wymagania klienta i warunki imprezy - gwarantujemy iż przedstawimy dla Państwa atrakcyjną propozycję !

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

604-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
606-673...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

dj blaym i wodzirej - zawodowy duet na wesela !
Imię:Andrzej
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Mordy
Kod:08-140
Adres:Kilińskiego
Data dodania: 31-08-2013
Liczba odwiedzin: 1370

Polecamy

Nowe ogłoszenia