Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Dj Blonde - Twoje Wesele z Klasą! id:23324

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
503-969...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 23-10-2016
Liczba odwiedzin: 1062

Oferta

PROFESJONALIZM | DOŚWIADCZENIE | ELEGANCJA

Team Dj Blonde tworzą dwie Wokalistki oraz dwóch Dj'i/konferansjerów. Każde zlecenie realizowane jest przez DJ’a i wokalistkę. Charakteryzujemy się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Nasz bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i preferencji uczestników, zaspokoi najbardziej wymagających gości oraz organizatorów. Bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel, bankietów i innych imprez kulturowych pozwoli nam zaprezentować Państwu interesującą ofertę, która w niezapomniany sposób umili Państwu czas.

- Nagłośnienie
- Oświetlenie
- DJ/Konferansjer
- Wokalistka/Konferansjerka
- Saksofon
- Skrzypce
- Ciężki Dym
- Projektor Inicjałów
- Wytwornica Baniek
- Dekoracje Światłem
Oraz wiele innych atrakcji...

W realizacji każdej imprezy najważniejsze jest dla nas zdanie organizatorów, którzy przedstawiają nam swoje preferencje, upodobania i wizję przebiegu całego przedsięwzięcia. Ze swojej strony staramy się zawsze zaproponować dodatkowe rozwiązania, które pod każdym względem będą dopasowane do potrzeb organizatorów.

Uważamy, że najlepszym krytykiem imprezy są organizatorzy oraz zaproszeni goście. I to właśnie ich recenzję są dla Państwa kluczem do tego, aby wybrać Team Dj Blonde do współpracy.

Obsługa imprez to nasza pasja i praca, a nie zajęcie dodatkowe!

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz bardzo bogatym doświadczeniem nabywanym od 2005 roku. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę i filmy z wesel.

Jako doświadczony team na wesele, robimy wszystko co w naszej mocy, aby ten wieczór był niezapomniany. Muzyka jest naszym sensem życia, dlatego możemy zagwarantować najlepszą oprawę muzyczną wraz ze wspaniałym nagłośnieniem i oświetleniem. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wspólnie uzgodnimy charakter imprezy, jej przebieg oraz określimy repertuar granych utworów. Właśnie takimi cechami wyróżniają się najlepsi DJ na wesele. Dają gwarancję, że usłyszycie najlepsze przeboje takie, jakie lubicie w oryginalnych wersjach.

Warszawa to region, do którego w głównej mierze kierujemy swoją ofertę, jednak występując w roli profesjonalistów, nie stawiamy sobie granic terytorialnych! Zagramy w każdym miejscu wybranym przez naszych Klientów. Jeżeli więc niezbędny jest Wam dobry DJ na wesele, polecany przez tysiące osób to nie pozostaje Wam nic innego jak nawiązać kontakt.

ZAPRASZAMY :-)

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj Blonde - Twoje Wesele z Klasą!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Godziny pracy

Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia