Zobacz zdjęcia (3)
DJ Bogus & DJ Pajus Wodzireje z klasą - Wesele pełne emocji + Akordeon, Ełk - zdjęcie 1
DJ Bogus & DJ Pajus Wodzireje z klasą - Wesele pełne emocji + Akordeon, Ełk - zdjęcie 2 DJ Bogus & DJ Pajus Wodzireje z klasą - Wesele pełne emocji + Akordeon, Ełk - zdjęcie 3
1 / 3

DJ Bogus & DJ Pajus Wodzireje z klasą - Wesele pełne emocji + Akordeon id:38839

Ełk, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon

Oferujemy pełną obsługę Państwa Wesela, od Przywitania Państwa Młodych i gości na sali poprzez pierwszy taniec, toasty, oczepiny i podziękowania rodzicom.


Jesteśmy otwarci na różne pomysły od Państwa Młodych.Posiadamy duży wachlarz zabaw, które przeprowadzane są ze smakiem i dobierane do wieku uczestników.Potrafimy zachęcić do tańca nawet najbardziej opornych gości poprzez wyciąganie ich na parkiet :)


Dysponujemy sprzętem nagłaśniającym dużej mocy oraz nowoczesnym oświetleniem typu LED, lasery, stroboskopy, itp... (które dobierane jest indywidualnie do ilości gości oraz wielkości sali)


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz realizujemy życzenia zamawiających dobierając muzykę i zabawy według ich upodobań czy wieku uczestników uroczystości.


Mogę polecić fotografa lub kamerzystę.


Realizujemy różne zlecenia. Nie boimy się wyzwań, a wszystko to w przystępnej cenie.


Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.


--- Cena zawiera prowadzenie uroczystości od samego początku do 3 rano (oczywiście w razie konieczności możemy grać i bawić gości dłużej z opcją dopłaty).
W podanej kwocie mieszczą się już koszty nagłośnienia, oświetlenia i dymu lekkiego oraz obsługa konferansjersko - muzyczna (2 osoby). Ostateczna wysokość ceny zależna jest od odległości wyrażona w Kilometrach.

liczba odwiedzin: 1647

Popularne miasta w okolicy