DJ Classic - profesjonalna oprawa id:10225

Oferta
Dodaj do plannera

DJ Classic to profesjonalna obsługa muzyczna i oświetleniowa bankietów, studniówek, wesel,18-tek oraz imprez okolicznościowych na życzenie Państwa: Wodzirej Na Wesele, Konferansjer na imprezę z dodatkiem żywych dźwięków instrumentów klawiszowych czy akordeonu to jedna z najlepszych i najnowszych propozycji na Waszą uroczystość.
Obsługujemy imprezy okolicznościowe każdego rodzaju, dla różnej kategorii wiekowej, począwszy od małych dzieci, do najstarszych, czyli seniorów. Nasze zbiory muzyczne są tak duże, że potrafimy dostosować się do każdego rodzaju imprezy, i zorganizować ją w każdym miejscu.
Oferujemy repertuar muzyczny zgodnie z Państwa wymaganiami, proponujemy między innymi: największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, najnowsze hity z aktualnych list przebojów, muzykę klubową: House (i jego odmiany), Electro, ponadto klasyczną muzykę Pop, Disco, 50s, 60s, 70s, 80s, 90s, rock and roll, biesiadną i Disco Polo.
Podczas imprez prowadzimy rozmaite konkursy i zabawy. Bez nich wesele bądź osiemnastka nie może się obejść, jest to czas radości i świętowania we wspólnym gronie.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Classic - profesjonalna oprawa id:10225
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Krzysiek Dodano: 03-01-2015
(5)
DJ Classic uświetniał naszą uroczystość weselną,choć było to małe przyjecie na 50 osób to sprawdził się wyśmienicie i wszyscy byli zadowoleni.Muzyka i zabawy były dobrane perfekcyjnie.Dziękujemy :)
Autor: Weronika Dodano: 01-06-2013
(5)
Super zabawa,wszystko na bardzo wysokim poziomie z pełną klasą. Warto polecić wszystkim, pozdrawiam Weronika
Autor: Bożenka Dodano: 09-05-2013
(5)
Dziękuję bardzo za super 18-tkę wszyscy bawili sie super moi koledzy i kolezanki nie chcą nikogo innego u siebie na uroczystościach. Fajne prowdzenie całej 18-tki i zabaw, Polecam wszystkim

Skontaktuj się

609-280...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ Classic - profesjonalna oprawa
Imię:Mariusz
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Złoczew
Kod:98-270
Adres:9 maja 9
Data dodania: 22-04-2013
Liczba odwiedzin: 1242

Nowe ogłoszenia