Dj Maxi

1599 zł
Siedlce, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
784-801...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Wiem doskonale, że zainteresowaliście się tym ogłoszeniem, ponieważ w niedalekiej przyszłości planujecie zorganizować jedno z najważniejszych przyjęć w Waszym życiu... czyli Przyjęcie Weselne ! :)

Dj Maxi oferuje oprawę muzyczną przyjęć weselnych:

Oferta Weselna:

- Kameralne Przyjęcia Weselne

Oprawa muzyczna kameralnych przyjęć weselnych (40-60 osób). Para Młoda w ofercie otrzymuje między innymi: oprawę muzyczną i konferansjerską, dopasowany do oczekiwań scenariusz przyjęcia oraz indywidualnie ustalane poszczególny elementy przyjęcia, klimatyczne oświetlenie, odpowiednie nagłośnienie oraz świetną zabawę.

- Przyjęcia Weselne

W ofercie oprawy muzycznej przyjęcia weselnego, Para Młoda otrzymuje między innymi: oprawę muzyczną i konferansjerską, przygotowany scenariusz w oparciu o oczekiwania i preferencje Pary Młodej do każdego elementu Wesela, efektowne oświetlenie sceny i parkietu tanecznego (ruchome głowy, led bary, led pary, hazer), profesjonalne nagłośnienie 4KW PA Sound System, doskonałą zabawę „do białego rana”.

- Poprawiny

Oferta oprawy muzycznej poprawin jest skierowana zarówno do Par Młodych, z którymi dzień wcześniej bawiliśmy się wspólnie na przyjęciu weselnym, jak również dla Par, które potrzebują Dj’a tylko na zabawę poprawinową.

Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, abym mógł poznać Wasze oczekiwania jeszcze lepiej i zaproponować oprawę muzyczną "uszytą na miarę" waszych potrzeb!

Odwiedź moją stronę internetową, napisz lub zadzwoń i zarezerwuj termin na rok 2024, 2025 !

Dj Maxi
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
T
Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Łuków
Data dodania: 31-12-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Wszyscy wybawiliśmy się doskonale, muzyka idealna do tańczenia, w takim stylu jak oczekiwaliśmy. Polecamy !

Imię: Max 
Adres: Siedlce, woj. mazowieckie
784-801...
liczba odwiedzin: 5758
Zadzwoń
784-801...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Siedlce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy