Zobacz zdjęcia (4)
DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele, Poznań - zdjęcie 1
DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele, Poznań - zdjęcie 2 DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele, Poznań - zdjęcie 3 DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele id:8006

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Drodzy Narzeczeni!

Ślub jest wyjątkowym dniem dla każdej Młodej Pary, pamiętną chwilą, którą chcemy utrwalić w pamięci na całe nasze życie.

Z przyjemnością pomogę w tym wyjątkowym dniu dla każdej Pary Młodej.

Jako Wodzirej i Dj na wesele prowadzę całe przyjęcie już od rozpoczęcia, poprzez liczne toasty i konkursy, aż do samego zakończenia.

Moim pomysłem na porwanie gości jest ich integracja na parkiecie, wykorzystując do tego różne tańce integracyjne, quizy i konkursy.
Prowadzę wesela w stylu zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Repertuar muzyczny jaki proponuje to odpowiednio zestawione taneczne przeboje ostatnich sześćdziesięciu lat. Począwszy od rock'n'rollowych lat 60'tych poprzez muzykę z lat 70'80'90, aż do współczesnych hitów. Bardzo pozytywnie również jest odbierana na weselu muzyka włoska.

Jako Dj, którzy poważnie podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy tylko renomowanych marek.

Zdaję sobie sprawę, że trudno poznać prezentera muzycznego poprzez ogłoszenie na portalu internetowym, dlatego zapraszam Państwa na spotkanie, które pozwoli szerzej zapoznać się z moją ofertą.

Chętnie udzielę odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Opinie (16)

DJ DAMKO - DJ i Wodzirej na wesele id:8006
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
A
Ania i Jacek (Poznań/Kołobrzeg)
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2015
Data dodania: 21-02-2016

Szczerze polecamy! Pełen profesjonalizm, świetna współpraca przed weselem, a w jego trakcie cudowny entuzjazm Damiana, który udzielał się i nam i gościom. Widok rodziców skaczących na parkiecie - bezcenny ;). Dziękujemy Damianowi za wspaniałą zabawę i pełne zachwytów wspomnienia, którymi wciąż dzielą się z nami nasi bliscy. Oraz za 100% energii danej z siebie, mimo kontuzji. Pozdrawiamy!

M
Magda i Michał z Poznania
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2015
Data dodania: 10-02-2016

Najlepszy wybór! :) Wszyscy bawili się świetnie, ekstra gadżety i wyczucie kiedy gości poderwać do tańca, a kiedy dać im chwilę odpocząć (byle nie za długo;) ) Polecamy gorąco!!! :)

D
Dana i Tomek z Opola
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-11-2015
Data dodania: 28-12-2015

Dzięki Damianowi/ DJ Damko nasze wesele było najlepsze ze wszystkich jakie się odbyły, odbywają lub będą odbywać ;) Dziękujemy za to, że długo nie zapomnimy wspaniałej zabawy, pięknych chwil i weselnych hitów! Cała rodzina i przyjaciele dokładają się do podziękowań! Szczerze polecamy każdemu, kto tak jak my, chciałby żeby jego wesele było najlepsze ze wszystkich możliwych :)

Heeeeeejjj Beeejjjbeee! :)

E
Ewelina i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2015
Data dodania: 27-12-2015

Szczerze polecamy! Najlepszy dj jakiego znamy! Jeszcze raz dziękujemy za prowadzenie naszego najważniejszego dnia:))) Pozdrawiamy! E&J

O
Ola i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-10-2014
Data dodania: 26-12-2015

Bardzo polecamy DJ Damko! Trafić lepiej nie mogliśmy, świetny kontakt i podejście do nas i naszych gości. Do dziś cała rodzina wspomina bardzo pozytywnie jak się wytańczyli za wszystkie czasy na naszym weselu. Jeszcze raz gorąco polecamy bo warto!!!

N
Natalia i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2015
Data dodania: 24-12-2015

Lepszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć :-) Dziękujemy ci za cudownie poprowadzone przyjęcie :-) :-) Jesteś najlepszy!!!

R
Renata i Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2015
Data dodania: 24-12-2015

Serdeczne podziękowania dla Damiana za całokształt oprawy muzycznej i zabawianie gości na Naszym weselu. Dla wielu niezdecydowanych możemy z żoną powiedzieć tylko tyle... Damian przyjechał do nas na wesele pokonując prawie 400km, spytacie dlaczego On? Dlaczego nie zespół lub DJ z naszej okolicy..? a dlatego że chcieliśmy mieć pewność że wszystko będzie tak jak sobie zaplanujemy... i tak właśnie było:) Moze pomijając fakt że Nasza świadkowa trenowała swoje struny głosowe:-)) Ogromny "+" dla Damiana za to że prowadząc Nasze wesele bawił się razem z Nami tak jakbyśmy się znali od zawsze. Ps. Kapelusz u świadkowej nadal zdobi ścianę pamiątkową :)
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy w odwiedziny jak będziecie w naszych okolicach.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data dodania: 21-02-2015

Bardzo bardzo polecamy DJa Damko! Od samego początku był otwarty na nasze propozycje, zarówno zabaw jak i muzyki. Sam też sypał wieloma świetnymi pomysłami na integrację gości. W trakcie wesela błyskawicznie reagował na sytuację na parkiecie i sali, parkiet ani przez chwilę nie był pusty a goście do dzisiaj pytają jak znaleźliśmy takiego fantastycznego DJ\'a ;)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 10504

Popularne miasta w okolicy