DJ Danielo -wokalista- instrumentalista w jednym id:9989

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Danielo -wokalista- instrumentalista w jednym

Ostatnio widziany 18-06-2018
695-493...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (53)
Bielsko-Biała, śląskie
Data dodania: 21-03-2013
Liczba odwiedzin: 10324

Oferta

Energiczny w działaniu o pozytywnym nastawieniu, świetnie odnajduje się w nowych improwizowanych sytuacjach których w trakcie przebiegu imprezy nie brakuje. Czym wyróżniam się na tle innych DJ? Na pewno faktem, że oprócz prowadzenia słowa muzycznego w formie niespodzianki zaprezentuje swoje umiejętności wokalno-instrumentalne (gra na saksofonie). Jestem uczestnikiem programów telewizyjnych: Bitwa na głosy, Tak to leciało. Miałem przyjemność poznać zawodowych telewizyjnych konferasjerów takich jak (Hubert Urbański, Maciej Miecznikowski) oraz muzyków min. (Kamil Bednarek band). Od kilku lat występuje na scenie z kilkoma zespołami coverowymi jako wokalista i saksofonista. Dzięki temu mimo młodego wieku posiadam niezbędne doświadczenie by efektownie i efektywnie poprowadzić Waszą imprezę nie będąc przy tym w centrum uwagi. W działaniu nienahalny, potrafiący wyczuć atmosferę i nawiązać bardzo dobry kontakt z publicznością. Spontanicznie dobieram repertuar w trakcie imprezy, nie działa szablonowo. Bardzo szeroki repertuar muzyczny pozwala na to, by każdy uczestnik zabawy niezależnie od wieku znalazł coś dla siebie. Ogromny nacisk na najwyższą jakość brzmienia oraz dbałość o każdy element wizualny daje imponujący efekt końcowy. Każda impreza poprowadzona przez moją osobe to gwarancja świetnej zabawy przy dobrej muzyce!!!!!

Instrumenty

 • Saksofon

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ Danielo -wokalista- instrumentalista w jednym id:9989
Ilość głosów: 53
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Mateusz N.
Mateusz N.
(5)
Dodano: 16-01-2018
Data imprezy: 12-01-2018
Miejscowość: Szczyrk
Współpraca z DJ Danielo była wzorowa! Lepszy DJ nam się mógł trafić!. Prowadzenie wesela było mega, bawili się i starsi ludzie, jak i młodzi, to było nie do uwierzenia jak Daniel potrafi wszystkich porwać do tańca, pierwszy raz widziałem takie coś, że dosłownie nikt nie siedział na weselu... Wrażenie gości było bardzo dobre, jestem czwarty dzień po weselu i każdy gość, DOSŁOWNIE KAŻDY mówił, że to najlepszy DJ jakiego spotkał!!.

Gra na saksofonie i jego śpiew... gdy śpiewał nie szło odróżnić jego śpiewu od oryginału, ba! nawet lepiej niż oryginał!. Jeśli chodzi o prowadzenie zabaw, wzorowo!. Były tak profesjonalnie dobrane zabawy, że i starsi i młodzi się bardzo dobrze bawili, potrafi wytłumaczyć wszystko tak, że wszyscy bardzo szybko załapią o co chodzi!!.

Jeśli bym miał ocenić go osobiście to:
Jako DJ- od 1 do 10 daje 11!
Jako Wodzirej- od 1 do 10 daje 11!
Komunikatywność- także daje 11! (ze wszystkim się szło dogadać)
Wokal- tutaj to 11 nawet by było mało!
Gra na saksofonie- Bosko, tego liczby nie wyrażą!
Kształt ogólny- Sądząc nie tylko z mojego punktu widzenia, lecz z wszystkich gości których był też ogrom, ani jedna osoba nie wyraziła się negatywnie, wszyscy byli w szoku, że idzie tak profesjonalnie poprowadzić wszystko od A do Z! Po prostu było mega dobrze!

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za twój profesjonalizm: Mateusz&Ula; N. wraz z Rodzicami!
Sylwia i Wojtek
Sylwia i Wojtek
(5)
Dodano: 08-10-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Włodowice
Było świetnie ! Nawet się nie spodziewałam, że na własnym weselu można się bawić, tak baardzo dobrze bawić... ;) Zabawa tak się rozkręciła, że trwała do białego rana. Daniel jest osobą, która widać, że uwielbia to czym się zajmuje. Świetnie śpiewa, gra na saksofonie, zabawia - człowiek orkiestra!! , daje z siebie wszystko aby goście weselni byli zadowoleni! . Wszelkiego rodzaju konkursy plus dodatkowo kolorowe rekwizyty do zabawy sprawiły jeszcze większą euforię wśród naszych gości :) Muzyka była idealnie dostosowana do każdego przedziału wiekowego ,młodzi , starsi po prostu wszyscy nie schodzili z parkietu !! Uwaga do przyszłych par młodych rezerwujecie terminy bo warto, sami się przekonacie !!!
Baaardzo dziękujemy za udaną, niezapomnianą imprezę !!!
Sylwia i Wojtek
Karolina i Wojtek
Karolina i Wojtek
(5)
Dodano: 03-10-2017
Data imprezy: 14-07-2017
Miejscowość: Radlin
Daniel poprowadził nasze wesele w lipcu 2017r.
DJ Danielo to osoba, której poszukuje każda para młoda!
- świetny DJ,
- wodzirej
- niesamowicie utalentowany wokalista,
- czujący sie jak ryba w wodzie wodzirej,
- oraz co naszych gości zachwyciło najbardziej - wspaniały SAKSOFONISTA! <3

Daniel idealnie "wyczuwa" gości na parkiecie - wie kiedy puścić konkretny typ muzyki, kiedy poprowadzić zabawę - DJ/wodzirej z prawdziwego zdarzenia - to widać i słychać, że Daniel kocha to co robi
Agnieszka i Krystian
Agnieszka i Krystian
(5)
Dodano: 03-07-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Żarki
Na początek trzeba zaznaczyć, że tego co zrobił dla nas Daniel nie da opisać się słowami. Pięciostopniowa skala oceny jest zdecydowanie za mała. My oceniamy Daniela na setki gwiazdek. Gdy emocje już opadły, jesteśmy jeszcze bardziej pewni, że na naszej drodze stanął fantastyczny człowiek, który ma w sobie tyle charyzmy, energii i pasji, że mógłby obdzielić dziesiątki ludzi, a i tak dalej byłby NAJLEPSZY! D Z I Ę K U J E M Y ! Najlepszą reklamą będzie też to, że po naszym weselu każdy gość pytał " Skąd wytrzasnęliście tego DJa? - jest niesamowity" oraz to, że większość gości ma zakwasy! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Agnieszka&Krystian
Aleksandra i Piotr
Aleksandra i Piotr
(5)
Dodano: 02-07-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Tychy
Współpraca z DJ Danielo od samego początku do końca przebiegała bardzo profesjonalnie i bezproblemowo. Pierwsze nasze spotkanie, na którym omówiliśmy imprezę było bardzo pozytywne co spowodowało, że byliśmy spokojni o organizację imprezy przez Daniela. Dodać tutaj muszę, że wesele było organizowane na jedyne 40 osób co budziło u nas dodatkowe obawy o dobry wybór prowadzącego przyjęcie (nie sztuką jest zabawić 150 osób, co innego 40 osób z czego połowa to dużo starsi ludzie). Daniel nie widział od początku żadnych obaw - widać było że posiada on niesamowitą charyzmę i zna się doskonale na tym co robi. Dzień imprezy. Byliśmy mega zestresowani, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Daniel zrobił doskonałą robotę. DJ Danielo tak zachęcił wszystkich do zabawy że po paru chwilach mało kto siedział przy stole. Muzyka świetnie dobrana i dopasowana do zainteresowania zarówno pary młodej jak i gości. Zabawy na właściwym poziomie (bez pompowania baloników i innych zboczonych podtekstów). Na koniec to co najlepsze czyli jego gra na saksofonie. Po jego pierwszym występie nikt nie chciał uwierzyć że to co się wydarzyło było na żywo, a nie „puszczone z taśmy”.
Dodam jeszcze że oświetlenie dekoracyjne Sali jakie udostępnia Daniel jest warte swojej ceny. Po zmroku cała sala przybiera magicznych barw i całość staje się jeszcze piękniejsza.
Podsumowując. POLECAMY z CAŁEGO SERCA
Michał
Michał
(5)
Dodano: 30-08-2016
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: Sulęcin
Naprawdę Z KLASĄ. Daniel spisał się świetnie. Fajnie, że obok swojej wizji na zabawę, która nam się BARDZO spodobała, bardzo poważnie bierze pod uwagę nasze osobiste sugestie. Przy tym bardzo taktowny, pełen energii którą w mig podchwytują goście. Byłem już na wielu weselach ale to co proponuje Daniel zdecydowanie spodobało się najbardziej, zarówno nam jak i naszym gościom.
Basia I Daniel
Basia I Daniel
(5)
Dodano: 25-07-2016
Data imprezy: 30-06-2016
Najlepszy Dj na jakiego mogliśmy trafić! Utalentowany, zabawny, z wyczuciem smaku i przede wszystkim profesjonalny! Zabawa z nim to sama przyjemność i na pewno niezapomniane chwile :) Cała oprawa muzyczna i animacje były świetne, goście bawili się fantastycznie przez całą noc:) Sprzęt jak najbardziej profesjonalny a śpiew Daniela i gra na saksofonie.... bajka...:) Człowiek z pasją i duszą artysty. NIE MOGLIŚMY LEPIEJ TRAFIĆ I BĘDZIEMY GO POLECAĆ KAŻDEMU! Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę:) Basia i Daniel
Monika i Damian
Monika i Damian
(5)
Dodano: 09-06-2016
Data imprezy: 04-06-2016
Z czystym sumieniem polecamy Dj Danielo! Jest świetnym dj, wodzirejem, wokalistą i instrumentalistą. Zarówno my jak i goście bawiliśmy się wspaniale.
Jesteśmy zachwyceni tym w jaki sposób poprowadził nasze wesele. Odpowiednio dobrana muzyka, wspaniały śpiew, piękna gra na saksofonie ( a utwór „Nie jesteś sama” w jego wykonaniu cudowny!!!!) i idealnie dobrane zabawy. Na każdym bloku muzycznym parkiet był wypełniony po brzegi, goście nie mieli ochoty z niego schodzić.
Do tego dysponuje odpowiednim sprzętem: profesjonalne oświetlenie, wytwornica ciężkiego dymu, wytwornica baniek mydlanych, które dzieci uwielbiają.
Goście byli zachwyceni, od wielu z nich usłyszeliśmy, że to najlepsze wesele na jakim byli.
Dj Danielo to gwarancja udanego wesela. POLECAMY!!!
Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję bawić się na weselu przez niego prowadzonym. Dziękujemy!!!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DJ Danielo
Imię:Daniel
Nazwisko:Sierżant
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-300
Adres:Witosa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.