DJ DARKEE na wesele z klasą id:13822

Oferta
Dodaj do plannera

Oferuję kompleksową obsługę muzyczną oraz konferansjerską Państwa przyjęcia wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i dekoracją sali światłem. ----We run parties also in English----
Prowadzę przyjęcia na terenie całej Polski.

Wiedza zdobyta w szkole muzycznej, setki imprez zagranych wraz z zespołem muzycznym a także praca za konsolą jako DJ w wielu klubach w całej Polsce pozwoliło mi zdobyć doświadczenie. Zaowocowało ono dziesiątkami niebanalnych pomysłów, które z powodzeniem wykorzystuję podczas swojej pracy. Wykorzystuję też wszelkie nowinki techniczne które sprawiają, iż prowadzone przeze mnie przyjęcia stają się spektaklem barw i dźwięków.

Współpracuję z zawodowym saksofonistą/konferansjerem, który odpowiedzialny jest za obsługę konferansjersko - artystyczną na Państwa przyjęciu. Jego doświadczenie zawodowe zdobyte na wielu scenach gwarantuje Państwu zabawę na wysokim poziomie kulturalnym oraz sprawia,że wszyscy bez względu na wiek bawią się doskonale.
W zdecydowanej większości imprez jakie obsługuję znajdują się przyjęcia weselne oraz eventy firmowe. Pracuję tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie w skład którego wchodzą:
- nagłośnienie (każdorazowo dobierane mocą do warunków panujących na sali oraz ilości osób uczestniczących w przyjęciu)
- oświetlenie parkietu (ruchome głowy,laser, maszyna do dymu)
- oświetlenie ledowe służące do podświetlania elementów achitektonicznych sali.
Dzięki zaawansowanej technice DMX w ułamku sekundy można zmienić całą kolorystykę sali. Efekt w ten sposób wywoływany wzbudza zachwyt bawiących się gości.
Istnieje również możliwość wynajęcia tylko i wyłącznie samego oświetlenia.

Zarówno muzyka jak i scenariusz przyjęcia każdorazowo uzgadniany jest z oragnizatorami, a także dopasowywany do gustów gości bawiących się na przyjęciu. Dokładam wszelkich starań by każde przyjęcie odbywało się na wysokim poziomie kulturalnym. Wszelkie zabawy oraz konkursy przeprowadzane są z wyczuciem i ogólnie przyjętymi zasadami dobrego smaku. Ważnym dla mnie jest by nie powielać dokładnie znanych już scenariuszy. Staram się zaskakiwać gości nowymi i nieznanymi formami, które mają na celu zachęcić jak największą ilość osób do wspólnej i dobrej zabawy.
Każde z wydarzeń (wejście na salę pary młodej, tort itp.) oprawiane są muzycznie i świetlnie ze szczególną uwagą, by podkreślić dany moment i nadać mu szczególne znaczenie.
Największą dla mnie nagrodą i satysfakcją z wykonywanej pracy jest wspaniała zabawa gości do białego rana.

Zapraszam na wstępną rozmowę do mojego studio mieszczącego się w Łodzi przy ul. Legionów gdzie postaram się odpowiedzieć Państwu na wszelkie pytania oraz zaprezentować sprzęt na którym pracuję.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 3600 PLN / wesele

W cenę wliczona jest dwuosobowa obsługa (Dj + Konferansjer/Saksofonista) ,usługa dekoracji świetlnej sali (20-60 szt. punktów świetlnych) + ruchome głowy oświetlające parkiet taneczny + podświetlany napis LOVE (wymiary 60x230cm)

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ DARKEE na wesele z klasą id:13822
Ilość głosów: 8 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Katarzyna Dodano: 25-11-2016
Data imprezy: 05-11-2016 Miejscowość: Łódź
(5)
Dj Darkee -
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym weselu. Wszyscy goście również podzielają naszą opinię - Kaśka i Remigiusz
Autor: jola Dodano: 02-06-2016
Data imprezy: 30-04-2016
(5)
Bardzo dziękuję Panu za wspaniałą oprawę muzyczną mojego przyjęcia. Ps. Przesyłam pozdrowienia od "kierowniczki stołu nr.2 :)
Autor: kaśka Dodano: 21-04-2016
Data imprezy: 16-04-2016
(5)
Panowie jesteście the best. Jeszcze nigdy na przyjęciu weselnym tak się nie wytańczyłam i ubawiłam :) Płock pozdrawia.
Autor: Bartek Dodano: 19-04-2016
Data imprezy: 26-03-2016
(5)
Grube balety spod konsolety, tłuste bity z satelity. Wesoły szwagier z pewnego wesela namierzył Was! Dobra robota chłopy. Generalnie polecam..Pozdrosy.
Autor: Beata Mateusz Dodano: 04-12-2015
Data imprezy: 11-09-2015
(5)
Świetny duet.Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela (Dębe Wielkie).Potwierdzamy że Państwa usługi stoją na najwyższym poziomie,wszystkie ustalenia co do muzyki jak i propozycja konkursów były taktowne na czym zależało nam najbardziej. Wesele było małe dlatego ważnym punktem był dobry Dj.Brawo będziemy szczerze polecać.Pozdrawiamy Beata i Mateusz
Autor: Olga Chris Dodano: 19-10-2015
Data imprezy: 19-09-2015
(5)
Dj Darkee Bardzo dziękujemy za fantastyczną muzykę na naszym przyjęciu. Olga i Chris
Autor: Kasia i Jarek Dodano: 16-04-2015
(5)
Jesteśmy po weselu dopiero kilka dni i ciągle odbieramy telefony od naszych zachwyconych muzyką i całą oprawą muzyczną naszego przyjecia. Serdecznie Panu dziękujemy. Zabawa była cudowna z klasą i taktem. Do zobaczenia we wrześniu na przyjęciu naszej świadkowej bo dotarła już do nas informacja że Joasia podpisała z Panem umowę. Dziękujemy i pozdrawiamy Kasia i Jarek
Autor: anna włocławek Dodano: 18-02-2015
(5)
Bardzo dziękuję Panu za wspaniałą oprawę muzyczną mojego przyjęcia.
Ps. Przesyłam pozdrowienia od "kierownika stołu nr.2 :)

Skontaktuj się

508-850...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

DJ DARKEE na wesele z klasą
Imię:dj Darkee
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Adres:Legionów
Data dodania: 09-01-2015
Liczba odwiedzin: 13925

Nowe ogłoszenia