Zobacz zdjęcia (5)
DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE, Jarosław - zdjęcie 1
DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE, Jarosław - zdjęcie 2 DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE, Jarosław - zdjęcie 3 DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE, Jarosław - zdjęcie 4 DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE, Jarosław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE id:36459

Jarosław, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

Witam :-)
Jeśli szukasz DJ/Wodzireja na swoje wesele, to Twoje poszukiwania dobiegły końca :-)
Oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w najniższej cenie na rynku :-)
Mój repertuar jest bardzo zróżnicowany i dopasuje się na pewno do każdego z gustów słuchaczy, a nagłośnienie dobrej klasy gwarantuje doskonałą jakość przekazu :-)

W krótkich przerwach, śpiewam przy stołach wraz z gośćmi piosenki biesiadne, przy akompaniamencie saksofonu lub keyboardu.
W kwocie brutto znajduje się opłata podatkowa, opłata ZAIKS oraz zwrot za paliwo za dojazd do klienta, wszystko legalnie, zatrudniając mnie masz pewność że nie będziesz mieć problemów ze skarbówką i ZAIKSem.
Cena za pełną obsługę imprezy, a nie za godzinę.

Disco-Polo, pop, blues, rock and roll, biesiada, śląskie szlagiery i wiele innych gatunków muzyki.

Zapewniam oprawę muzyczną:
-wesel;
-poprawin;
-imprez integracyjnych, firmowych, okolicznościowych;
-zabaw andrzejkowych, sylwestrowych, karnawałowych;
-studniówek;
-innych imprez i uroczystości rodzinnych,
- inne zabawy (np. rajdy, pikniki, zloty) :-)
Gram tylko na prywatnych zabawach, nawet w całej Polsce.
Możliwość małej negocjacji cen.

Podchodzę do każdego klienta indywidualnie i ze mną jest możliwość negocjacji cen. Rozwijam się przez cały czas i z roku na rok dokupuje nowy sprzęt muzyczny, najnowszym zakupem jest wytwornica baniek mydlanych, ciekawa atrakcja dla dzieci oraz wytwornica dymu.
Współpracuje z wieloma didżejami. Posiadam wykształcenie muzyczne i gram na wielu instrumentach muzycznych, w porównaniu do konkurencji znam się nie tylko na konsoli DJ i na komputerze ale przede wszystkim na muzyce i na instrumentach co gwarantuje profesjonalną obsługę zabawy.

O mnie:
Muzyką zajmuję się od 5 klasy szkoły podstawowej gdzie w orkiestrze dętej w Węgierce zacząłem grać na puzonie tenorowo-suwakowym. Od 2010 roku zacząłem szkołę muzyczną i jestem absolwentem klasy saksofonu. Gram od 2014 roku w Jarosławskiej orkiestrze dętej na puzonie tenorowo-suwakowym, gościnnie gram też w różnych orkiestrach dętych na podkarpaciu lub w zespołach weselnych, do tego trochę gram na gitarze basowej i na klawiszach, w 2014 roku brałem udział w warsztatach dla kapelmistrzów orkiestr dętych w Nowym Sączu i staram się jeździć co roku na te bardzo ciekawe warsztaty i dzięki temu mogę prowadzić orkiestry dęte, rozpisywać nuty, a nawet komponować i dyrygować. A w 2013 roku zainteresowałem się DJ-ką i od końca 2013 roku gram też jako DJ / Wodzirej. Mam już za sobą jako DJ wiele różnego typu zabaw, np. wesela, studniówki, osiemnastki itp.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do współpracy.

liczba odwiedzin: 1005

Wyjątkowe sale weselne w mieście Jarosław

Popularne miasta w okolicy