DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE id:36459

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jarosław, podkarpackie
Data dodania: 15-06-2018
Liczba odwiedzin: 69

Oferta Dj na wesele Jarosław

Witam :-)
Jeśli szukasz DJ/Wodzireja na swoje wesele, to Twoje poszukiwania dobiegły końca :-)
Oferuje profesjonalną oprawę muzyczną w najniższej cenie na rynku :-)
Mój repertuar jest bardzo zróżnicowany i dopasuje się na pewno do każdego z gustów słuchaczy, a nagłośnienie dobrej klasy gwarantuje doskonałą jakość przekazu :-)

W krótkich przerwach, śpiewam przy stołach wraz z gośćmi piosenki biesiadne, przy akompaniamencie saksofonu lub keyboardu.
W kwocie brutto znajduje się opłata podatkowa, opłata ZAIKS oraz zwrot za paliwo za dojazd do klienta, wszystko legalnie, zatrudniając mnie masz pewność że nie będziesz mieć problemów ze skarbówką i ZAIKSem.
Cena za pełną obsługę imprezy, a nie za godzinę.

Disco-Polo, pop, blues, rock and roll, biesiada, śląskie szlagiery i wiele innych gatunków muzyki.

Zapewniam oprawę muzyczną:
-wesel;
-poprawin;
-imprez integracyjnych, firmowych, okolicznościowych;
-zabaw andrzejkowych, sylwestrowych, karnawałowych;
-studniówek;
-innych imprez i uroczystości rodzinnych,
- inne zabawy (np. rajdy, pikniki, zloty) :-)
Gram tylko na prywatnych zabawach, nawet w całej Polsce.
Możliwość małej negocjacji cen.

Podchodzę do każdego klienta indywidualnie i ze mną jest możliwość negocjacji cen. Rozwijam się przez cały czas i z roku na rok dokupuje nowy sprzęt muzyczny, najnowszym zakupem jest wytwornica baniek mydlanych, ciekawa atrakcja dla dzieci oraz wytwornica dymu.
Współpracuje z wieloma didżejami. Posiadam wykształcenie muzyczne i gram na wielu instrumentach muzycznych, w porównaniu do konkurencji znam się nie tylko na konsoli DJ i na komputerze ale przede wszystkim na muzyce i na instrumentach co gwarantuje profesjonalną obsługę zabawy.

O mnie:
Muzyką zajmuję się od 5 klasy szkoły podstawowej gdzie w orkiestrze dętej w Węgierce zacząłem grać na puzonie tenorowo-suwakowym. Od 2010 roku zacząłem szkołę muzyczną i jestem absolwentem klasy saksofonu. Gram od 2014 roku w Jarosławskiej orkiestrze dętej na puzonie tenorowo-suwakowym, gościnnie gram też w różnych orkiestrach dętych na podkarpaciu lub w zespołach weselnych, do tego trochę gram na gitarze basowej i na klawiszach, w 2014 roku brałem udział w warsztatach dla kapelmistrzów orkiestr dętych w Nowym Sączu i staram się jeździć co roku na te bardzo ciekawe warsztaty i dzięki temu mogę prowadzić orkiestry dęte, rozpisywać nuty, a nawet komponować i dyrygować. A w 2013 roku zainteresowałem się DJ-ką i od końca 2013 roku gram też jako DJ / Wodzirej. Mam już za sobą jako DJ wiele różnego typu zabaw, np. wesela, studniówki, osiemnastki itp.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do współpracy.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Saksofon

Opinie o DJ/WODZIREJ NA TWOJE WESELE Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.