Zobacz zdjęcia (5)
Dj Dzidka | Człowiek z pasją!, Złoczew - zdjęcie 1
Dj Dzidka | Człowiek z pasją!, Złoczew - zdjęcie 2 Dj Dzidka | Człowiek z pasją!, Złoczew - zdjęcie 3 Dj Dzidka | Człowiek z pasją!, Złoczew - zdjęcie 4 Dj Dzidka | Człowiek z pasją!, Złoczew - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Dzidka | Człowiek z pasją! id:38966

Złoczew, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witaj!
Na samym wstępie pragnę pogratulować Ci decyzji o wyjściu za mąż! Osobiście jestem na etapie „nigdy się nie ożenię", dlatego tym większy podziw mam dla Ciebie.
Dj Dzidka pomimo tego, że pseudonim jest troszkę prześmiewczy, jest człowiekiem pełnym profesjonalizmu i całkowitego zaangażowania.
Profesjonalnie imprezy okolicznościowe prowadzę już od 8 lat. Zaczęło się niewinnie od puszczania muzyki na osiemnastych urodzinach przyjaciela. Od tamtego momentu całe moje życie przesiąka tylko tym. Nieustannie się szkolę. Z dziedziny DJ-a, wodzireja, a także konferansjera. Dlaczego? Ponieważ prowadzenie wesela to nie tylko puszczanie muzyki. Najważniejsze jest nawiązanie kontaktu z gośćmi, zbudować sobie u nich zaufanie, które spowoduje, że wspólnie rozkręcimy imprezę, jakiej świat nie widział!
Mój styl jest nowoczesny. Organizuję tańce animacyjne oraz ciekawe zabawy. Wszystko na poziomie. Nie ma u mnie miejsca na „karetę". Nie zajmuję też tym całej nocy. Nie chodzi tutaj bowiem o to, abym robił show i nieustannie zwracał na siebie uwagi. Jestem tylko po to, aby genialnie zorganizować czas. Tak, aby każdy po przyjęciu mówił „działo się", ale też nie zamęczyć wszystkich swoimi pomysłami.
Sprzęt, z którego korzystam, jest najwyższej jakości. Nagłośnienie, które słychać bardzo czysto i bas, który jest, ale nie męczy (zwłaszcza starsze osoby). Światła natomiast dobieram tak, aby genialnie wkomponowały się w salę. Nie ustawiam na siłę wszystkiego, co posiadam. Nie chodzi nam przecież o to, aby z przyjęcia weselnego zrobić dyskotekę w remizie.

Zachęcam Cię do kontaktu. Z wielką przyjemnością przedstawię ofertę cenową.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Złoczew, , 98-270, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1396

Popularne miasta w okolicy