Zobacz zdjęcia (5)
Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023!, Warszawa - zdjęcie 1
Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023!, Warszawa - zdjęcie 2 Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023!, Warszawa - zdjęcie 3 Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023!, Warszawa - zdjęcie 4 Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023! id:44844

Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Nazywam się Andrzej Jaszczyszyn i tak organizuję swoje życie aby łączyć pasję z pracą. Jedną z najważniejszych pasji w moim życiu jest muzyka oraz dzielenie się nią z innymi w radiu oraz na imprezach okolicznościowych.

Oferuję oprawę muzyczną oraz video przygotowaną po zbadaniu oczekiwań klienta. Świetnie czuję się w muzyce najnowszej, popularnych hitach ostatnich 30 lat oraz klimatach oldies (lata 60, 70, 80). Jestem DJ’em i konferansjerem, nie tylko miksuję muzykę, ale również prowadzę imprezę, zapowiadam poszczególne punkty programu. Mam bogate doświadczenie DJ’skie i konferansjerskie. Jestem prezenterem radiowym od 25 lat. Można mnie było usłyszeć w Radiu ESKA, ESKA Rock, WAWA obecnie w Radiu PLUS. Byłem też dyrektorem programowym i szefem muzycznym Radia ESKA Łódź.

Oferuję nie tylko miksowanie muzyki, ale również wideo. Dysponuję ekranami TV Sharp 60 cali oraz ekranem projekcyjnym 200 cali. Istnieje możliwość wykorzystania również multimediów zainstalowanych na stałe na sali. Na ekranach miksuję wizualizacje wideo, klipy, materiały od Pary Młodej (zdjęcia i filmy). Dysponuję profesjonalnym stanowiskiem DJ’skim, nagłośnieniem i oświetleniem.

W uzgodnieniu z gospodarzami przygotowuję oprawę muzyczną oraz scenariusz przyjęcia, wcześniej ustalając formy animacji.


Dysponuję profesjonalnym sprzętem:
- nagłośnienie Turbosound IP 3000 / Turbosound IP 2000 / Turbosound IP 500 *
- stanowsko DJ – stół Humpter (wersja Pro Extension) *
- konsoleta Pionieer DDJ-RZX
- komputery Macbook, Dell, Microsoft Surface
- mikrofony bezprzewodowe Shure
Oświetlenia i efekty (stanowiska DJ i sali)
- głowy Involight MH127s
- głowy Involight MH FXWASH 1912
- lampy vintage Evolights 500
- lampy Involight SlimPar 766
- listwy Led Bar
- efekt dymu
- ekrany TV 60 cali Sharp
- ekran  projekcyjny 3mx2m *
- projektor Optoma *

* użycie niektórych elementów zależy od wielkości sali np. ekran projekcyjny potrzebuje minimum 4m wysokości sali

Wystawiam fakturę VAT.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarantuję najwyższą jakość obsługi Waszego przyjęcia. Do każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie skupiając się tylko i wyłącznie na nim. Oczekuję poświęcenia mi czasu, abym mógł poznać Wasze oczekiwania i wyobrażenia o idealnym przyjęciu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferuję nie tylko muzykę, ale i oprawę wideo. Na kilku ekranach w tym projekcyjnym 3m x 2m pokazuję animacje specjalnie przygotowane na Wasze przyjęcie, Wasze zdjęcia i filmy, wideoklipy oraz transmisję bezpośrednio z parkietu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Rozpoczynałem pod koniec lat 90-tych. Aktywnie pracowałem do 2010 roku, później postanowiłem się skupić na pracy prezentera radiowego. Teraz wracam do grania imprez.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Długość usługi ustalam indywidualnie, standardowo czas trwania to 10 godzin.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Prowadzę również wybrane animacje. Proponuję zabawy angażujące, ale z klasą tak by wszyscy goście i uczestnicy czuli się komfortowo.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar jest bardzo dokładnie przemyślany i przygotowany po poznaniu Waszych oczekiwań. W trakcie samego przyjęcia dobieram muzykę elastycznie w zależności od tego co dzieje się na parkiecie.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Listę sprzętu znajdziecie w opisie ogłoszenia.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście. Przed każdym przyjęciem proszę Młodą Parę o ich propozycje piosenek. To szczególnie ważne, kiedy jakieś utwory są wyjątkowe i mają wartość np. sentymentalną.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak. Jestem otwarty na prośby gości oraz dedykacje. Staram się tak wkomponować zaproponowane utwory, aby bawili się przy nich inni goście.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Każdorazowo w porozumieniu z Wami, wykupujemy licencję na Wasze przyjęcie.

Opinie Dj Grey (7)

Dj Grey - Weddings - ostatnie wolne terminy 2023! id:44844
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2022
Wyszków
Data dodania: 01-08-2022

Bardzo serdecznie i szczerze polecamy. Współpraca Andrzejem to doskonałe doświadczenie od etapu planowania do samego wykonania w dniu ślubu. Świetna, choć nienachalna komunikacja, doskonały repertuar, świetny sprzęt. Andrzej pomógł nam zorganizować wspaniałą imprezę z klasą i zadbał aby wszyscy doskonale się bawili. Dzięki swojemu doświadczeniu zadbał należycie nawet o kwestie, których nie przewidzieliśmy. Jednym zdaniem: profesjonalista, na którym można polegać. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

Dj Grey
01-08-2022

Bardzo dziękuję za zaufanie, a później świetną zabawę!

N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Lublin
Data dodania: 21-07-2022

Gorąco polecamy Andrzeja! Impreza była poprowadzona totalnie tak jak chcieliśmy - ze smakiem. Mimo że nie chcieliśmy początkowo robić zabaw oczepinowych, Andrzej zaproponował nam takie, które totalnie wpadły w nasze gusta i zapewniły superatrakcję. Świetna muzyka, wysłuchanie naszych oczekiwań i dopasowywanie utworów do gości bawiących się na parkiecie. Bardzo polecam!

Dj Grey
21-07-2022

Bardzo dziękuję za miłe słowa! To było wyjątkowe przyjęcie!

A
Anna i Zbigniew
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2021
Wyszków
Data dodania: 14-08-2021

DJ GREY- szczerze polecamy ,doświadczenie i profesjonalizm robi swoje. Dobra muzyka ,a przy tym wszystko z klasą i dobrym smakiem ,
100% profesjonalizmu ,muszę dać dużego plusa za ,, Głos Radiowy,,
My oraz nasi goście dziękujemy za ŚWIETNĄ ZBAWĘ

Dj Grey
16-08-2021

Pani Aniu bardzo dziękuję za miłe słowa!

Sara Ludwig
Sara Ludwig
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Serock
Data dodania: 08-11-2020

We wrześniu odbył się najważniejszy dzień w naszym życiu, a Dj Grey mocno przyczynił się również do tego, że wesele było przegenialną imprezą zarówno dla nas jak i dla naszych gości. Bardzo elegancko i z dobrym smakiem poprowadził naszą imprezę. Zagrał dokładnie w naszym i gości stylu. Parkiet pomimo półplenerowego wesela i zimnego wieczoru stale był odlegany. Zabawy oczepinowe poprowadzone w dobrym guście. Wszyscy goście byli zachwyceni oprawą weselną i otwartością naszego dj'a. Bardzo, bardzo dziękujemy Sara i Olaf.

Dj Grey
09-11-2020

Bardzo dziękuję za opinię. To była przyjemność uczestniczyć w Waszym przyjęciu!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Warszawa
Data dodania: 22-08-2020

To był piękny dzień. Wszystko poszło tak jak planowaliśmy. Pan Andrzej doskonale prowadził samo przyjęcie i dobierał muzykę. Do tego światła i nagłośnienie super :) Mieliśmy jeszcze ekran i tam leciały teledyski, różne nasze zdjęcia, film z podziękowaniami dla rodziców. Wszystko było jak należy. Polecam!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-01-2020
Warszawa
Data dodania: 07-03-2020

Od naszego wesele trochę już minęło i na spokojnie mogę dodać swoją opinię. Było fantastycznie. Szukaliśmy przede wszystkim kogoś z dużym doświadczeniem w doborze muzyki, mieliśmy na weselu sporo wymagających gości. Z Andrzejem kilka razy rozmawialiśmy o tym. Super pomysłem była wspólna playlista na Spotify jak coś nam wpadło fajnego do głowy to po prostu dodawaliśmy ten utwór. Poza dobrze dobraną muzyką i fajnym miksowaniem wesele było też dobrze prowadzone z klasą i wyczuciem. Na początku spokojnie a później z czasem i toastami ;) w bardziej szalony sposób ;) Andrzej, dzięki za super wesele :)

Dj Grey
07-03-2020

Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam Andrzej

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Warszawa
Data dodania: 06-01-2020

To był wyjątkowy dla nas dzień. Przygotowania trwały wiele miesięcy więc zależało nam na jak najlepszej obsłudze :) Dj Grey czyli Andrzej grał wcześniej na imprezie firmowej u mojego męża i wszyscy byli zachwyceni. Do naszego wesela podszedł super :) Wszystko wcześniej było dogadane, Andrzej miał fajne pomysły. Samo przyjęcie wyszło świetnie, muza, oprawa lampami i ekrany. Daliśmy mu zdjęcia nasze, ale też różne z naszymi gośćmi, wszyscy się tym zachwycali bo był też okazja do różnych wspomnień. Polecam z całego serca :)

Dj Grey
07-03-2020

Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam Andrzej

Kontakt Dj Grey

Nazwa firmy: Dj Grey
Imię i nazwisko: Andrzej Jaszczyszyn
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 21326

Popularne miasta w okolicy