Dj i Wodzirejka + Wokalista,Saksofonista,Perkusista,Skrzypek do wyboru id:22286

Oferta
Dodaj do plannera

UROCZYSTOŚCI PROWADZIMY RÓWNIEŻ W JĘZYKU ANGIELSKIM ORAZ NIEMIECKIM !!!

Szanowni Państwo! Jako duet DJ i Wodzirejka oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczno - konferansjerską uroczystości weselnych. Dodatkowo oferujemy m. in. występ perkusisty lub występy saksofonisty do prezentowanej przez nas muzyki podczas uroczystości weselnej. Ponadto posiadamy w ofercie skrzypka grającego na żywo do dowolnie wybranego przez Państwa utworu na pierwszy taniec oraz pianistę grającego na żywo podczas uroczystego obiadu weselnego, solowo lub w duecie z saksofonistą. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby usłyszeć śpiew na żywo podczas uroczystości oferujemy recital wokalisty.

Jesteśmy zgranym duetem DJ'a i Wodzirejki dzięki temu podczas uroczystości weselnej możemy zastosować wiele możliwości i rozwiązań, które byłyby trudne do wykonania dla jednej osoby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel, zarówno od strony oprawy muzycznej jak i wodzirejowaniu oraz konferansjerce.

Połączone usługi DJ'a i Wodzirejki pozwalają na większe możliwości zarówno jeśli chodzi o miksowanie muzyki jak i bezpośredni kontakt z gośćmi. Muzyka, którą prezentujemy to bogaty repertuar starannie dobrany do charakteru uroczystości. Muzykę zawsze miksujemy na bieżąco w trakcie trwania wesela. Jesteśmy również otwarci na Państwa muzyczne propozycje. Wszystko to jest profesjonalnie nagłośnione i oświetlone poprzez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych, natomiast zabawy integracyjne, oczepinowe prowadzone przez Wodzirejkę zapewniają świetną atmosferę i zawsze są w dobrym tonie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem DJ-skim, nagłośnieniem i oświetleniem estradowym renomowanych firm, wytwornicami dymu dla uzyskania lepszych efektów świetlnych w trakcie wieczoru oraz projektorem multimedialnym do wyświetlenia podczas uroczystości Państwa zdjęć i filmów.


Nasza podstawowa oferta obejmuje:

- Oprawę muzyczną Uroczystości Weselnej w składzie DJ i Wodzirejka (2 osoby)

- Konferansjerkę, prowadzenie uroczystości w języku polskim

- Konkursy i zabawy oczepinowe (ustalane z Państwem indywidualnie)

- Nagłośnienie estradowe z systemem bezprzewodowym

- Oświetlenie estradowe najnowszej generacji

- Dwie wytwornice dymu dla uzyskania lepszych efektów świetlnych w trakcie wieczoru

- Projektor multimedialny HD do wyświetlenia Państwa zdjęć i filmów z dzieciństwa oraz ze wspólnego życia razem


Dodatkowo, dla naszych Klientów oferujemy:

- Konferansjerkę w jęz. angielskim

- Konferansjerkę w jęz. niemieckim

- Saksofonistę grającego podczas uroczystego obiadu weselnego do podkładu z płyty prezentowanego przez DJ’a (lub do akompaniamentu pianisty) oraz grającego do utworu na pierwszy taniec. Druga opcja to gra saksofonisty do muzyki prezentowanej przez DJ’a podczas trwania całej uroczystości weselnej

- Muzyka grającego na skrzypcach podczas uroczystego obiadu weselnego do podkładu z płyty prezentowanego przez DJ’a oraz grającego na skrzypcach do utworu na pierwszy taniec. Druga opcja to gra skrzypka do muzyki prezentowanej przez DJ’a podczas trwania całej uroczystości weselnej

- Muzyka grającego na pianinie cyfrowym (lub na fortepianie, gdy sala dysponuje) podczas uroczystego obiadu weselnego oraz grającego na skrzypcach do utworu na pierwszy taniec.

- Recital wokalisty do podkładu muzycznego z płyty dla tych z Państwa, którzy chcieliby usłyszeć śpiew na żywo

- Występ perkusisty grającego na żywo do podkładu z płyty prezentowanego przez DJ’a

- Oprawę muzyczną ceremonii ślubnej z udziałem pianisty, saksofonisty lub skrzypka


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej gdzie także znajdą Państwo demo naszych muzyków. Zachęcamy również do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

Instrumenty

  • Akordeon
  • Saksofon
  • Skrzypce

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj i Wodzirejka + Wokalista,Saksofonista,Perkusista,Skrzypek do wyboru id:22286
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Karolina Wróbel Dodano: 01-08-2016
Data imprezy: 16-07-2016
(5)
Serdecznie polecam, wszystko jak należy. Muzyka dopasowana do gości. Wszyscy dobrze się bawili.
Autor: Anna Pryszlak Dodano: 01-08-2016
Data imprezy: 12-09-2015
(5)
Bardzo profesjonalna obsługa wesel. Świetna atmosfera i wysoki poziom kultury osobistej. Państwo doskonale spisali się doskonale na przy organizacji zabaw na międzynarodowym weselu. Mieliśmy doskonały kontakt i DJ zrealizował wszystko według ustalonego z góry programu. Serdecznie polecamy

Skontaktuj się

537-756...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dj i Wodzirejka
Imię:Dj
Nazwisko:Nighthawk
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 31-07-2016
Liczba odwiedzin: 649

Nowe ogłoszenia