Dj Jack - Dj/Wodzirej id:19423

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Jack - Dj/Wodzirej

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
608-195...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 18-02-2016
Liczba odwiedzin: 391

Oferta

Mogę o sobie powiedzieć, że jestem zawodowym muzykiem – co może wyróżnia mnie w branży didżejskiej. Mój związek z muzyką poważną nie oddzielił mnie wcale od muzyki rozrywkowej. Zawsze lubiłem grać i improwizować na tematach utworów rozrywkowych. Z zamiłowania słuchałem różnych gatunków muzyki od POP do JAZZ włącznie. Już na studiach organizowałem różnego typu imprezy, gdzie występowałem w roli didżeja.

Wiele lat grałem w weselnych zespołach muzycznych jako klawiszowiec. Ta gra nie była dla mnie szczytem marzeń, tym bardziej, że zespół nie jest w stanie zagrać w 70% tego co jest w oryginale ;) Dyskietki i podkłady muzyczne nie ,,kręciły” mnie, toteż odszedłem od tego rodzaju „oszukiwania” na rzecz odtwarzania ORYGINALNYCH utworów jako DJ.

O tym, że idę w dobrym kierunku świadczą podziękowania MŁODYCH oraz Gości Weselnych.

Ze względu na duże zainteresowanie moją osoba w roli DJ’a, dotychczasowe hobbystyczne „granie” małych imprez zmieniłem na w pełni profesjonalne, odpowiedzialne prowadzenie imprez jako DJ JACK/WODZIREJ.


Oferuję muzykę począwszy od lat 50-tych po największe hity współczesnych list przebojów!
Nie zapominam również o fanach muzyki biesiadnej (biesiada za stołami przy akompaniamencie gitary), muzyki góralskiej, disco polo jak też miłośnikach tańca towarzyskiego.

Podczas przygotowań skrupulatnie dostosowuję repertuar, oraz cały przebieg imprezy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jestem elastyczny i nie stwarzam problemów w stosowaniu niekonwencjonalnych form jakie możecie Państwo zasugerować podczas spotkania organizacyjnego.

To Młodzi podczas spotkania przed weselem decydują o rodzaju muzyki, mogą również przygotować listę piosenek, które koniecznie chcieliby usłyszeć oraz wspomnieć jakich utworów sobie nie życzą.

Muzyka prezentowana przez Dj’a jest w 100% oryginalna i przedstawiana w najlepszych wersjach takich, które najbardziej lubimy.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia