DJ Jack Weddings & Events - film 1 DJ Jack Weddings & Events - film 1
Pokaż kolejny film

DJ Jack Weddings & Events id:44283

Wrocław, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
883-988...
889-706...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Muzyka grająca w tle to coś, co przy dzisiejszym dostępie do technologii potrafi zapewnić każdy. Jako DJ Jack dostosuję ją do oczekiwań i upodobań każdego klienta, do klimatu każdego wydarzenia. Muzyka porywająca do tańca, pozwalająca na odpoczynek i rozmowę, wprawiająca w doskonały nastrój – idealne wyczucie chwili to mój atut! Do muzyki dobieram odpowiednie oświetlenie oraz nagłośnienie, tworząc spójną całość oprawy dźwiękowej.

Zadbam też o to, by goście bawili się świetnie. Prowadzę wydarzenia w języku polskim i angielskim, proponując zabawy, a także odpowiednie dla każdego układy choreograficzne do wspólnego tańca. Wszystko w luźnej, przyjemnej atmosferze, tak by każdy gość mógł bawić się i czuć swobodnie. Przebieg wydarzenia i program poszczególnych atrakcji zawsze ustalam z organizatorami, służąc radą i doświadczeniem.

Wraz z żoną prowadzimy Agencję Ślubną Event Master. Współpracując ze mną możecie poszerzyć swój pakiet o: fotobudkę z elegancką kabiną led, fotolustro z holywoodzką oprawą, LOVE, dekorację światłem led, dekoracje sal i kościołów! Wszystko w jednej firmie, profesjonalnie i elegancko,
Zapraszam na spotkanie!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (19)
DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 1
DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 2 DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 3 DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 4 DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 5
DJ Jack Weddings & Events, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 19

Opinie DJ Jack (5)

DJ Jack Weddings & Events id:44283
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Renata i Stefan
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Wrocław
Data dodania: 20-09-2022

Dear Patrycja, dear DJ Jack,
thanks for moderating and playing music on our wedding and providing us a photo booth incl. wall and a stick with the final photos. They were guiding through the evening in English and Polish.
I recommend everybody who likes a professional sound system and a professional team (moderator for games, announcements and a DJ who plays chart, 90s, wedding classics and little bit disco polo music).
We have asked DJ Jack already last year since there are not many good DJs in the area of Wrocław who speaks English and Polish.
Some days before the event we had a meeting and we were talking about details such like playlist, setup and programme.
As expected DJ Jack and his wife were doing their job on the wedding day without any problems so the wedding couple could focus on other things. The photo booth was fun for all guests and their equipment (speakers, lights etc.) were fitting to the room decoration.
We recommend to book DJ Jack and
/or his wife (a wedding planner) for your event incl. the full set like photo booth and LOVE sign. The price for DJ Jack and photo booths are good and according to the market.
Best regards
R and S

T
Teresa i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Sobótka
Data dodania: 17-08-2022

Dzięki Patrycji i Jackowi nasze wesele było absolutnie wyjątkowe! Potrafią oni w świetny i nienachalny sposób zachęcić wszystkich do zabawy i dobrać muzykę w taki sposób ze goście będą się bawić do białego rana! Profesjonalne podejście, zaangażowanie i ogromne doświadczenie- to wszystko sprawia, że całą pewnością polecilibyśmy DJ Jacka i Event Master wszystkim, którzy chcą zadbać o to żeby absolutnie każdy bawił się doskonale na ich przyjęciu. Strzałem w dziesiątkę okazała się też fotobudka- oprócz masy frajdy mamy świetna pamiątkę!
Jeszcze raz bardzo serdecznie wam dziękujemy- dzięki Wam nasze Wesele było niezapomniane a wszyscy goście bawili się przednie!

Jacek
07-09-2022

Tereso, Łukaszu! Dziękuję za piękną opinie! Wasze wesele zapamiętamy na długo i mam nadzieję - do zobaczenia! :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wrocław
Data dodania: 07-08-2022

Jacek i Patrycja stworzyli wspaniałą atmosferę na naszym weselu. Zarówno Goście i my bawiliśmy się świetnie do białego rana. Jesteśmy bardzo zodowoleni, że udało nam się zorganizować ten dzień z nimi. Polecamy <3

Jacek
07-09-2022

Aniu dziękujemy za miła opinie i tak samo wspominamy Wasz dzień wesela :) Wszystkiego najlepszego i mam nadzieję - do zobaczenia :)

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Stronie Śląskie
Data dodania: 28-07-2022

Dj Jack gral na naszym weselu i poprawinach. Wspaniały człowiek z doświadczeniem, pasją i poczuciem humoru. Wie jak rozgrzać towarzystwo do tańca. Kiedy tylko staje za konsola parkiet sie zapełnia. Bardzo dziękujemy że to właśnie ty bules z nami w naszym najwazniejszym dniu 😊

Jacek
07-08-2022

Sylwia, dziękuję za opinię :) To bardzo motywujące. Wasze wesele i poprawiny w górach to wspaniałe wspomnienie! Do zobaczenia :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wrocław
Data dodania: 27-07-2022

Najlepszy DJ jakiego mogliśmy sobie wybrać na nasze międzynarodowe wesele. Profesjonalny, pięknie prowadzący całe przyjęcie weselne, wspaniale dobierający muzykę. Jacek mówi biegle w j. angielskim, a nasze polski-szkodzkie wesele nie mogło się bez tego odbyć. Każde spotkanie przed weselem odbywało się w j. angielskim dzięki czemu mój (już teraz :)) mąż mógł w nim czynnie uczestniczyć bez konieczności tłumaczenia z mojej strony.
Jacek w trakcie wesela angażował naszych gości do zabaw integracyjnych, które bardzo przypadły im do gustu - i nam również! Polecam, polecam, polecam!
DJ Jack, Jacku dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych imprezach i weselach! Nie wyobrażamy sobie naszych imprez bez Ciebie :)

Jacek
07-08-2022

Małgosiu! Dziękuję za miłą opinię :) Co to było za wesele :) Wesela międzynarodowe mają swój fantastyczny urok! Samych pomyślności :) Pozdrawiam

Kontakt DJ Jack

Nazwa firmy: DJ Jack
Imię i nazwisko: Jacek Mazur
Adres: Wrocław, ul. Rynek 33, 50-100, woj. dolnośląskie
883-988...
889-706...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3216
Zadzwoń
883-988...
889-706...
Napisz

Popularne miasta w okolicy